0

Oczywiście, że lepiej by było gdyby Thiago Silva przyszedł. Lepiej poczekać i kupić Silve niż Luiza .

0

Mogą mu nawet dawać 30mln, ale on i tak zostanie, tak jak ktoś pisał poprzednio, mamy najlepszy team i nie ma po co odchodzić.

0

1FC1899Barca
A powiedz mi ile piłkarzy robi tak jak Pedro?! Może masz trochę racji ale on się bardzo dobrze zachował, to tylko mały gest, nikt tu nie robi afery tak wielkiej, że musisz od razu takie coś pisać. Zastanów się też trochę zanim coś napiszesz.

0

jemzupke
I co, zatkało, nie ? Musisz mi minusować odpowiedzi bo tylko po tym masz satysfakcję.

0

jemzupke
Możesz już wyjść z tej strony, jeśli sądzisz, że Messi jest słaby, to Futbol nie istnieje. ( jeśli w ogóle rozumiesz aluzje, bo wątpię, sądząc po Tobie masz jakieś 8-10 lat. )

0

Jeśli to prawda to do transferu kiedy może dojść ?

0

dybo

Nie było karnego w grupie ? W tym meczu były co najmniej 3 karne, ciesz się, że tylko jedną bramką dostaliście.

0

Może i Milan się poprawił, ale Barca oczywiście też.

0

RealMadrytRządzi
A ja jako fan Barcy bardzo Cię proszę abyś opuścił tą stronę.

0

sceri
Najlepiej będzie jak teraz pomyślisz przez te Twoje 2 lata nad tym co napisałeś.

0

Ja tam bym chciał ten Bayern :D lub Napoli, jeśli oczywiście wykluczą Chelsea jak nie to Chelsea też może być :D

0

A kiedy jest to okienko transferowe ?

0

Dobra tam, każdy zawsze coś palnie, a Busquetsa tylko raz widziałem jak aktorzył, reszta jego zagrań jest czysta.

0

Powiedzmy, że jakiś zawodnik Świetny pochodzi z San Marino i gra np. z Barcy to co z nimi też musi osiągnąć coś żeby być legendą ...

0

Kolejny co pieprzy o tym mundialu. Ludzie weźcie się ogarnijcie, po prostu zazdrościcie mu... Jak wygra to wygra. Messi tak i tak jest legendą bo nie ma i nie było jeszcze takiego piłkarza jak on. Pele też tak srał do Lionela ale widocznie opadły mu gały po ostatnim spotkaniu z BL.

0

Dalej, dawać go już do 1 składu :D. Należy się chłopakowi za to co zrobił na boisku :P

0

Pele siedzi w klopie i próbuje sobie wmówić, że to tylko sen był. :D

0

No nareszcie :D. Afellay cały czas dobrze grał i mam nadzieję, że w tej pierwszej połowie kwietnia wniesie świeżość do gry. :)

0

Pedro niech gra, może wreszcie się odblokuje. Tello jeszcze pogra ;). Najwyżej w drugiej połowie za Fabregasa wejdzie.

0

popek92
Ronaldo gra więcej na skrzydłach lub jako napastnik. A w ogóle on strzela praktycznie bramki tylko z karnych.

0

AA i niech mi teraz ktoś tu kurde powie, że sędziowie pomagają Barcy zwyciężać.

0

maximoff

Ty tu nie jesteś od myślenia. Sędzia stanowczo był na Sportingiem... W końcu pochodzi z tego pie.... Madrytu... Jak by ktoś z Barcy zrobił tak jak na tym 2 filmiku to od razu RED I KARNY ...

0

Ehh kolejny.. Szybkiego powrotu. :(.

0

Sędzia jakiś debil. Za byle co dawał żółte kartki, a Pique jedynie mógł dać właśnie żółtą. On mu praktycznie nic nie zrobił, sam od siebie dodał...

0

Ehh, masakryczne ... Te obecne są najlepsze jakie Barca w ogóle miała. Żałuje, że będą musiały zniknąć ;/

0

Jak na razie Mascherano jest lepszy od Pique. Gerrard musi się odblokować.

0

gruhaFCB
prawdopodobnie się mylisz, bo zawsze każdy pisze taki skład i nigdy nie wychodzi.

0

Według mnie Villa jest najlepszy w Barcy pod względem uderzeń na bramkę. Albo piłka leci technicznie, albo siłowo ale w bramkę. Gole które zdobył np. LM, SPH, albo w meczu jak Barca pokonała RM 5:0. Coś niesamowitego.

0

Pamiętam jego pierwszy mecz w barwach Blaugrany. Barca grała wtedy z Realem Madryt. Świetnie się spisywał na swojej pozycji, Marcelo nie miał wtedy nic do powiedzenia.

0

Finał : FC Barcelona : AC Milan . Barca w półfinale wykluczy Napoli a Milan Real Madryt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?