0

Dobra tam, osrany, że Messi pobił wszystkie rekordy jakie były do pobicia. Real wygrał 2 razy z Barca a Barca ile z Rm (szok) ? ( mówię o ostatnich sezonach ) . Ronaldo jeśli jesteś lepszy od Messiego to dlaczego on cały czas dostaje złote piłki i w tym sezonie po raz kolejny król strzelców >? Pobiliście jakieś 3-4 badziewne rekordy, a Messi sam dwa razy więcej + do tego dodać jeszcze osiągnięcia Barcy. Real był najlepszym klubem XX w. ale Barca jest najlepsza w XXI w. (tyle w temacie)

0

Nie zagra, CdR liczy się do sezonu 2011/2012

0

Haha, spoko dobra, pożyjemy zobaczymy, looknij Cristiano ile my mieliśmy kontuzji.

0

Chelsea nie zasłużenie wygrali, bo ich gra to nic rewelacyjnego, po prostu mieli strasznie dużo szczęścia, ledwo z Napoli dali sobie radę. Z Barcą autobus ustawiony na polu karnym i jeden szybki atakujący, któremu podadzą defensorzy. Bayern grał lepiej, ale niestety.

0

Nie brać go, grając z Barceloną kład się w każdym starciu 1 na 1. Nie nadaje się do Barcy. Lepiej van Persiego. Nie ważne, że Droga za darmo, po co on nam.

0

wejdą*

0

dm10
Dokładnie, jakieś bachory wejdę i ---- ;/

0

Ehh, Keita cienko gra ;/. Albo niech się obudzi albo niech Fabs wejdzie :)

0

Ale BUDA !!!!!! :D Brat ogląda obok mecz Realu i Ronaldo też strzelał wolnego w tym samym momencie i teraz zakład kto strzeli xD . Pięknie Messi 3 więcej od CR7 ;p

0

Deco jest spoko, ale bzdury gada niesamowite :) . Neymar radzi sobie TYLKO w tej Brazylii. Jak by miał przyjść do Europy do np. Hiszpanii, to coś cienko go widzę .

0

Nie ma się co obawiać, wygrana Madrytu u nas była przypadkowa, wystarczy spojrzeć na posiadanie piłki i bramki. Z Chelsea zagramy ostrzej i szybciej. Strzelimy pierw 2 bramki szybko, a potem zagramy tak jak zawsze. To tyle.

0

SlimShadyBack
Dobra. Mam jedno pytanie, czy Ty jesteś jakiś nienormalny ? Po co tu wchodzisz w ogóle i obrażasz Barce ? Człowieku zastanów się 10 razy albo więcej a potem pisz. Twoim zdaniem Barca nie ma szans, a każdy kto zna się na piłce nożnej wie, że Barca wejdzie do finału i go wygra. Tyle w temacie.

0

Alexis za Tello, Fabregas za Thiago. Ale najgorsze jest to co zrobił Xavi... 100 % miał ....

0

0

poiuyt
Stawiając na Ronaldo, liczycie, że uda mu się wykonać dobrze jakiegoś wolnego ?

0

Nie boimy się ? Zobaczymy. Poszczęściło się wam.

0

No dobra na spokojnie ten meczyk, Chelsea nie ma szans, nie mają takiej formy jaką Barca teraz ma.

0

dani.alves.2
........ - tyle dla Ciebie i Twojego komentarza .

0

Yeah, nareszcie:D . Czekałem na niego. Ibi pokaże, że pasuje do Barcy. ! ! ! :)

0

Ibra- ... - tyle dla Ciebie i Mourinho. Po prostu trzeba nauczyć się przegrywać i ustępować lepszym, to że w Barcy nie dałeś rady być w pierwszej 11 to nie oznacza, że musisz od razu krytykować. Nie byłeś zbyt dobry na nas to siedziałeś na ławce...

0

Pedro ! Pedro ! Pedro ! - odblokował się nareszcie ! ! ! ! Pięknie !
Jutro tylko tam Valencie oglądać i kibicować z całych sił. 3 następne pkt potem odrobimy na Camp Nou 22.04.

0

Pedro dziś strzeli jakąś bramkę, możecie być tego pewni. ( jeśli oczywiście wyjdzie taki skład lub choćby z Pedro ogólnie )

0

Ehhh, Milan gra o wiele lepiej od Chelsea ( w tym sezonie ) i nie dali rady w żadnym spotkaniu nas zdominować to tym bardziej The Blues. Mecz w Londynie 3:0 dla nas, a w Barcy 4:1 dla Blaugrany. Barca ma zbyt dobrą formę teraz a Chelsea wręcz przeciwnie. Kalou jest optymistą ale to za mało.

0

Bidon
A Ty jesteś jakiś nie dorobiony ? Czy w domu matka Cie leje ?

0

Galacticos
Co z Ciebie za kibic w ogóle, jak nie chcesz oglądać Barcy w finale tylko Chelsea i to jeszcze z Realem ? ! Ty się weź zastanów co chcesz napisać a potem udzielaj komentarza.

0

Darkstar
Pewnie nie oglądałeś meczu tylko w radiu słuchałeś więc takie głupoty teraz pieprzysz.

0

Kolejny idiota, któremu gęba opada gdy gra Barca. Wiedzą dobrze co i jak a gadają głupoty. I tak, skargi na sędziów Barcy i Realu są słuszne. Nie ogląda się meczy to się nie wie.

0

Pato nie będzie grać! Ludzie po co piszecie, że się go boicie czy coś.

0

archero
Dokładnie, zgadzam się z Tobą. Gra w tamtych czasach była inna. Oni nie mogą się nadal z tym pogodzić, że jest teraz czas żeby Messi objął tron najlepszego piłkarza w historii. Każdy w tych czasach nie ma wątpliwości kto jest lepszy: Messi czy Pele ( każdego kogo byś zapytał, odpowie, że Messi ) Chyba, że Ci panowie ( koledzy Pelego ) to tyle .

0

"Obok Thiago Silva, w ostatnich tygodniach kontuzję odnieśli między innymi Alexandre Pato, Robinho, Kevin-Prince Boateng, Mark Van Bommel czy Clarence Seedorf."

Huhu, główni gracze Milanu wykluczeni. Chociaż u nas też nie najlepiej, ale mamy lepsza sytuację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?