Bartas10LM
Dołączył/a: luty 2012
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra tam, osrany, że Messi pobił wszystkie rekordy jakie były do pobicia. Real wygrał 2 razy z Barca a Barca ile z Rm (szok) ? ( mówię o ostatnich sezonach ) . Ronaldo jeśli jesteś lepszy od Messiego to dlaczego on cały czas dostaje złote piłki i w tym sezonie po raz kolejny król strzelców >? Pobiliście jakieś 3-4 badziewne rekordy, a Messi sam dwa razy więcej + do tego dodać jeszcze osiągnięcia Barcy. Real był najlepszym klubem XX w. ale Barca jest najlepsza w XXI w. (tyle w temacie)
0
Nie zagra, CdR liczy się do sezonu 2011/2012
0
Haha, spoko dobra, pożyjemy zobaczymy, looknij Cristiano ile my mieliśmy kontuzji.
0
Chelsea nie zasłużenie wygrali, bo ich gra to nic rewelacyjnego, po prostu mieli strasznie dużo szczęścia, ledwo z Napoli dali sobie radę. Z Barcą autobus ustawiony na polu karnym i jeden szybki atakujący, któremu podadzą defensorzy. Bayern grał lepiej, ale niestety.
0
Nie brać go, grając z Barceloną kład się w każdym starciu 1 na 1. Nie nadaje się do Barcy. Lepiej van Persiego. Nie ważne, że Droga za darmo, po co on nam.
0
wejdą*
0
dm10
Dokładnie, jakieś bachory wejdę i ---- ;/
0
Ehh, Keita cienko gra ;/. Albo niech się obudzi albo niech Fabs wejdzie :)
0
Ale BUDA !!!!!! :D Brat ogląda obok mecz Realu i Ronaldo też strzelał wolnego w tym samym momencie i teraz zakład kto strzeli xD . Pięknie Messi 3 więcej od CR7 ;p
0
Deco jest spoko, ale bzdury gada niesamowite :) . Neymar radzi sobie TYLKO w tej Brazylii. Jak by miał przyjść do Europy do np. Hiszpanii, to coś cienko go widzę .
0
Nie ma się co obawiać, wygrana Madrytu u nas była przypadkowa, wystarczy spojrzeć na posiadanie piłki i bramki. Z Chelsea zagramy ostrzej i szybciej. Strzelimy pierw 2 bramki szybko, a potem zagramy tak jak zawsze. To tyle.
0
SlimShadyBack
Dobra. Mam jedno pytanie, czy Ty jesteś jakiś nienormalny ? Po co tu wchodzisz w ogóle i obrażasz Barce ? Człowieku zastanów się 10 razy albo więcej a potem pisz. Twoim zdaniem Barca nie ma szans, a każdy kto zna się na piłce nożnej wie, że Barca wejdzie do finału i go wygra. Tyle w temacie.
0
Alexis za Tello, Fabregas za Thiago. Ale najgorsze jest to co zrobił Xavi... 100 % miał ....
0
http://besty.pl/1033797/publish
xDDD
0
poiuyt
Stawiając na Ronaldo, liczycie, że uda mu się wykonać dobrze jakiegoś wolnego ?
0
Nie boimy się ? Zobaczymy. Poszczęściło się wam.
0
No dobra na spokojnie ten meczyk, Chelsea nie ma szans, nie mają takiej formy jaką Barca teraz ma.
0
dani.alves.2
........ - tyle dla Ciebie i Twojego komentarza .
0
Yeah, nareszcie:D . Czekałem na niego. Ibi pokaże, że pasuje do Barcy. ! ! ! :)
0
Ibra- ... - tyle dla Ciebie i Mourinho. Po prostu trzeba nauczyć się przegrywać i ustępować lepszym, to że w Barcy nie dałeś rady być w pierwszej 11 to nie oznacza, że musisz od razu krytykować. Nie byłeś zbyt dobry na nas to siedziałeś na ławce...
0
Pedro ! Pedro ! Pedro ! - odblokował się nareszcie ! ! ! ! Pięknie !
Jutro tylko tam Valencie oglądać i kibicować z całych sił. 3 następne pkt potem odrobimy na Camp Nou 22.04.
0
Pedro dziś strzeli jakąś bramkę, możecie być tego pewni. ( jeśli oczywiście wyjdzie taki skład lub choćby z Pedro ogólnie )
0
Ehhh, Milan gra o wiele lepiej od Chelsea ( w tym sezonie ) i nie dali rady w żadnym spotkaniu nas zdominować to tym bardziej The Blues. Mecz w Londynie 3:0 dla nas, a w Barcy 4:1 dla Blaugrany. Barca ma zbyt dobrą formę teraz a Chelsea wręcz przeciwnie. Kalou jest optymistą ale to za mało.
0
Bidon
A Ty jesteś jakiś nie dorobiony ? Czy w domu matka Cie leje ?
0
Galacticos
Co z Ciebie za kibic w ogóle, jak nie chcesz oglądać Barcy w finale tylko Chelsea i to jeszcze z Realem ? ! Ty się weź zastanów co chcesz napisać a potem udzielaj komentarza.
0
Darkstar
Pewnie nie oglądałeś meczu tylko w radiu słuchałeś więc takie głupoty teraz pieprzysz.
0
Kolejny idiota, któremu gęba opada gdy gra Barca. Wiedzą dobrze co i jak a gadają głupoty. I tak, skargi na sędziów Barcy i Realu są słuszne. Nie ogląda się meczy to się nie wie.
0
Pato nie będzie grać! Ludzie po co piszecie, że się go boicie czy coś.
0
archero
Dokładnie, zgadzam się z Tobą. Gra w tamtych czasach była inna. Oni nie mogą się nadal z tym pogodzić, że jest teraz czas żeby Messi objął tron najlepszego piłkarza w historii. Każdy w tych czasach nie ma wątpliwości kto jest lepszy: Messi czy Pele ( każdego kogo byś zapytał, odpowie, że Messi ) Chyba, że Ci panowie ( koledzy Pelego ) to tyle .
0
"Obok Thiago Silva, w ostatnich tygodniach kontuzję odnieśli między innymi Alexandre Pato, Robinho, Kevin-Prince Boateng, Mark Van Bommel czy Clarence Seedorf."
Huhu, główni gracze Milanu wykluczeni. Chociaż u nas też nie najlepiej, ale mamy lepsza sytuację.