0

Leo Leo Leo ! ! :D

0

świetnie Alexis, w końcu zachowałeś spokój !
Piękna asysta Iniesty !

0

Dobra, to zaraz do kościoła i potem meczyk xD.

0

Song jest bardzo dobrym defensywnym pomocnikiem, jak gra to daje z siebie wszystko i dużo wnosi do gry. Nie można mówić, że jest słaby. No ale jak jest Sergio to dużo nie pogra bo jest jednak ta różnica klasy ale nikt mi nie powie, że Alex jest przeciętniakiem.

0

Dobrze by było jakby wyszli takim składem:
VV
Adriano-Pique-Puyol-Alba
Thiago-Song-Iniesta
Alexis-Messi-Villa
Sergio niech odpocznie a zagra Song, bo nie pamiętam kiedy ostatnio grał ;/

0

do Issaca *

0

I bardzo dobrze. Pokaż klase im w tej Holandii :).
Numer 11 świetnie pasuje co Issaca ;D.

0

Z jednej strony to jest też szansa dla Davda.
Iniesta do pomocy z Fabsem a o skrzydło dla Villi będzie łatwiej.

0

Jakiś palant, fanik RM siedzi na stronie i minusuje co popadnie ...

0

I teraz wszyscy eksperci którzy oglądają mecz zadają sobie pytanie, co taki Pedro robi w pierwszej 11 a Villa siedzi na ławie.
Roura, chcemy Ville w 2 połowie bo kur.. sam wynik nie ulegnie zmianie, trzeba coś zrobić a Pedro tylko pieprzy akcje...

0

Tito i Roura chyba muszą zmienić dilera.
kpina...

0

Kur.. Tito co Ty odpieprzasz ... ?
Czemu Villa ? Przecież jest dużo lepszy niż Pedro i Alexis. Nie rób se jaj.
Dawaj mu szansę do gry ! ! ! ! ! !
KPINA. !

0

Lepiej MD, ponieważ jest Villa, z tym, że Adriano jeszcze zamiast Alvesa i może Song za Sergio, bo ostatnio prawie nic nie gra ;/ .

0

Najlepszy składzik na meczyk według mnie :
VV
Adriano-Pique-Puyol-Alba
Xavi-Sergio/Song-Iniesta
Alexis-Messi-Villa
Pedro niech odpocznie trochę, tak samo Cesc. :)

0

No i super. Przyda się nam.

0

OnlyTito
Pomyśl trochę zanim coś napiszesz ...
Wierzysz w to, że Messi by się tak zachował ? Jeśli tak, to zmień dilera ...

0

Callejón Ty się już uspokój bo pokazałeś co na boisku potrafisz ( czyli nic ).
Messi "niby" coś zrobił ( co według mnie jest kompletną bajką, nic więcej ) a jak ktoś zadał pytanie o Mourinho to od razu tylko zdjęcie ? Posłuchajcie sami siebie i nie dziwcie się, że na was tak jadą bo jest powód. Nie umiecie się dobrze z remisem pogodzić a co dopiero będzie jak będziecie musieli przegrać na Camp Nou :).

0

messi119
Bo Copa del Rey ?

0


Jeden z miliona powodów, dlaczego powinien zostać !

0

Wypier.... Villa zostaje ! ! ! !
Jeszcze takie marne grosze za niego dają, w łeb się jeb..... !

0

Na Gran Derbi, proponuje taki skład:
Pinto
Alves/Adriano-Pique-Puyol-Alba
Xavi-Sergio-Iniesta
Pedro-Messi-Villa.
Mam nadzieję, że taki wyjdzie.

0

Mam nadzieję, że Barca pokaże prawdziwą klasę i zgodzą się na przełożenie tego meczu. Pokażmy jacy jesteśmy wielcy. :)

0

Wszystko super ale Messi powinien odpocząć, Villa na środek a na skrzydło Tello. Jak będzie kiepsko szło to wtedy Leo wchodzi i już.

0

Szacun Pellegrini.
Pokazujesz jaką masz klasę, w przeciwieństwie do innych ( pewnie większość wie o kogo mi chodzi ) .
Wracam do przeszłości- świetnie, że taki trener jak Ty przygotował Malagę do potyczki z RM i udało się wam go pokonać.
Miejmy nadzieję, że uda Ci się dojść jak najdalej z Malagą w LM ( nie przeszkadzając oczywiście Barcy ;D )

0

Noo ;D. I mamy awans ;p .

0

Jak nie Iniesta, Messi, Cesc, Xavi to Pique pomoże ;D.

0

W 2 połowie Adriano za Alvesa i Villa za Inieste lub Cesca .

0

Ehh, według mnie lepszym rozwiązaniem byłby taki skład:
Pinto
Adriano-Pique-Puyol-Alba
Xavi-Sergio-Iniesta
Cesc/Pedro-Messi-Villa
Alves gra jak na razie przeciętnie a za to Adriano gra wyśmienicie (tak było przed kontuzją ale na pewno nie spadł skill ;] )

0

Nie ma żartów w tym meczu. Musimy zagrać na maksa i wyjść najlepszą 11.
Moim zdaniem najlepszym wyborem, będzie taki skład:
Pinto
Adriano-Puyol-Pique-Alba
Xavi-Sergio-Iniesta
Cesc/Pedro-Messi-Villa.

0

Jak Tito go nie da od 1min to może się już z nim pożegnać.
Patrząc na ostatnie mecze, bez Villi w składzie, sądzę, że może być naprawdę źle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?