Bartas10LM
Dołączył/a: luty 2012
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nareszcie ! Cuenca jest świetny na skrzydle.
0
Dobrze zrobił, że porozmawiał z nim. Może w końcu Tito zrozumie, że Villa jest lepszym zawodnikiem od Alexisa.
0
Wątpię aby była jakakolwiek szansa na zdobycie Ikera. Oczywiście z chęcią bym go widział u nas.
Guaita jest świetną opcją.
0
Nie wiem dlaczego Tito zwlekał z wpuszczeniem Adriano. Już w 2 połowie powinien się pojawić za TRAGICZNEGO Alvesa. Pierwsza połowa dość ładna. W drugiej jakby wszyscy wypili po kilka kielichów w szatni.
0
Kur. Mać. Prowadzić 2:0, przegrać 3:2 . Zajebać się idzie. 2 godziny życia zmarnowałem na to chuyostwo ...
0
Nie będę tęsknić na VV ...
0
Rehabilitacja ;))
0
Według mnie Guaita jest świetną opcją.
Ci co się nie zgadzają, niech użyją mózgu i pomyślą. Po co jakiś Hart, Neuer itp ? Wiecie ile trzeba by było dać za któregoś z nich ? Guaita nie będzie drogi i to jest wielki PLUS !
0
Nie życzę źle Valdesowi ale będzie żałował, że odszedł. Ma miejsce w pierwszej 11 , gra we wszystkich meczach ( oprócz Pucharu ), broni barw najlepszej drużyny świata. Nigdzie indziej tak nie będzie miał. Zdobywa trofea a on chce spróbować czegoś innego ? Dla mnie to jest bez sensu.
Ktoś pisał, że ma przeczucie, że jak VV odejdzie to i Villa. Nasza "7" zostanie z nami, zobaczycie. Tito jeszcze zrozumie kto jest najlepszym atakujący ( po Messim ) w Barcie . ;))
0
Valdes
Adriano-Pique-Puyol-Alba
Xavi-Sergio-Cesc
Pedro-Messi-Iniesta
Taki by mógł wyjść ;)
0
Dea Gea nawet by pasował. M-U ma dwóch bramkarzy, podobnej klasy więc czemu by nie on ;) .
0
Alexis nie prezentuje zaje.... formy no ale dajcie spokój mu już.
Unique dobrze mówi, Sanchez nie potrafi grać w jednym składzie z Messim.
Widzieliście jak wtedy zagrał w duecie z Villą.
On ma umiejętności, potrafi dużo, ale za mało ryzykuje, ciąży na nim presja, że gra z Leo.
0
Powtórka z meczu z RM ? Dawaj tego wolnego Messi !
0
Cesc - fatalna zmiana ...
0
Messi prosze, powtórz to !
0
KUR.. ! ! !
0
Łoł, jaki kiks ;/
0
Brawo Panie sędzio. Należała mu się. . .
0
Pedro and Cesc ! ;D
0
Wspaniale Pinto !
0
Tezert - 2:1 jest :) .
0
Villa słonecznik zajada ;D
0
Hah, nie mogę z niego ;D
0
hehe, wszystko jasne ;D
0
Hah, powtórzył to co kiedyś z Getafe ;D
0
Żalllllllllll.........
0
Montoya zdecydowanie za dużo wycofuje te piłki. Powinien bardziej ofensywnie zagrać.
0
Puyol lepiej to zrobił ( choć w sumie spalony ) od Alexisa ;D .
0
Busiego nie ma, bo większość która głosowała pewnie nie ogląda meczy Barcy i nie wiedzą co on potrafi. Ci co oglądają, zwracają tylko uwagę na nasze TRIO. ( wielcy fani ... )
0
Tello by się przydał