10 kwietnia 2010, 15:45
0
Barcelono!! Wygraj dla Polski ... [*]
9 kwietnia 2010, 19:15
Janek _centrum Nani nie jest złym pomysłem ;)
14 lutego 2010, 23:05
Nic się nie stało . Ale ja wierzę w końcowy sukces . Głowa do góry nie poddajemy sie . P.S : Słaby mecz Sergio ;/
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Barcelono!! Wygraj dla Polski ... [*]
0
Janek _centrum Nani nie jest złym pomysłem ;)
0
Nic się nie stało . Ale ja wierzę w końcowy sukces . Głowa do góry nie poddajemy sie .
P.S : Słaby mecz Sergio ;/
0
Barcelono!! Wygraj dla Polski ... [*]
0
Janek _centrum Nani nie jest złym pomysłem ;)
0
Nic się nie stało . Ale ja wierzę w końcowy sukces . Głowa do góry nie poddajemy sie .
P.S : Słaby mecz Sergio ;/