0

Barcelono!! Wygraj dla Polski ... [*]

0

Janek _centrum Nani nie jest złym pomysłem ;)

0

Nic się nie stało . Ale ja wierzę w końcowy sukces . Głowa do góry nie poddajemy sie .

P.S : Słaby mecz Sergio ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?