O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta, Lionel Messi, Gareth Bale
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Lechia Gdańsk
  • Barcelonie kibicuję od 2006 rok

Statystyki

  • Dni w serwisie 4446
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 25

Komentarze

0

Takiego bramkarza nam brakuje! Ostatnio jest w świetnej formie, chętnie zobaczyłbym go w bordowo-granatowych koszulkach.

1

Czy to robi jakąś różnicę? Po co na siłę szukasz problemu?

0

Zarzucasz mi, że nie czytam artykułów? Zastanów się, zanim coś napiszesz. W artykule wyraźnie jest napisane, że w tym transferze nie naruszono zasad.

0

Według mnie najlepszym pomysłem byłoby ściągnięcie do zespołu Bacaryego Sagnę.

1

Niezbyt widzi mi się ten transfer. Mamy już dużo środkowych pomocników, a na środek obrony wolałbym kogoś, kogo nominalną pozycją jest właśnie środkowa obrona.

Zobacz wszystkie

15

Piękny gest! Też uczczę jego pamięć minutą ciszy i modlitwą.. To był wielki człowiek. Aż łza się w oku kręci myśląc o tym, co osiągnął, o jego walce i śmierci w bardzo młodym wieku.. Jeszcze tyle mogłoby być przed nim.. :'(

5

Tito czuwał nad nami i nie pozwolił odnieść porażki w tym meczu!

2

Szkoda Puyola.. Takiego kapitana nikt nie zastąpi. Oby wrócił do zdrowia!

1

No i ten komunikat rozwiał wszelkie wątpliwości :)

1

Czy to robi jakąś różnicę? Po co na siłę szukasz problemu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?