Niezbyt widzi mi się ten transfer. Mamy już dużo środkowych pomocników, a na środek obrony wolałbym kogoś, kogo nominalną pozycją jest właśnie środkowa obrona.
Piękny gest! Też uczczę jego pamięć minutą ciszy i modlitwą.. To był wielki człowiek. Aż łza się w oku kręci myśląc o tym, co osiągnął, o jego walce i śmierci w bardzo młodym wieku.. Jeszcze tyle mogłoby być przed nim.. :'(
Komentarze
0
Takiego bramkarza nam brakuje! Ostatnio jest w świetnej formie, chętnie zobaczyłbym go w bordowo-granatowych koszulkach.
1
Czy to robi jakąś różnicę? Po co na siłę szukasz problemu?
0
Zarzucasz mi, że nie czytam artykułów? Zastanów się, zanim coś napiszesz. W artykule wyraźnie jest napisane, że w tym transferze nie naruszono zasad.
0
Według mnie najlepszym pomysłem byłoby ściągnięcie do zespołu Bacaryego Sagnę.
1
Niezbyt widzi mi się ten transfer. Mamy już dużo środkowych pomocników, a na środek obrony wolałbym kogoś, kogo nominalną pozycją jest właśnie środkowa obrona.
15
Piękny gest! Też uczczę jego pamięć minutą ciszy i modlitwą.. To był wielki człowiek. Aż łza się w oku kręci myśląc o tym, co osiągnął, o jego walce i śmierci w bardzo młodym wieku.. Jeszcze tyle mogłoby być przed nim.. :'(
5
Tito czuwał nad nami i nie pozwolił odnieść porażki w tym meczu!
2
Szkoda Puyola.. Takiego kapitana nikt nie zastąpi. Oby wrócił do zdrowia!
1
No i ten komunikat rozwiał wszelkie wątpliwości :)
1
Czy to robi jakąś różnicę? Po co na siłę szukasz problemu?