0

Takiego bramkarza nam brakuje! Ostatnio jest w świetnej formie, chętnie zobaczyłbym go w bordowo-granatowych koszulkach.

1

Czy to robi jakąś różnicę? Po co na siłę szukasz problemu?

0

Zarzucasz mi, że nie czytam artykułów? Zastanów się, zanim coś napiszesz. W artykule wyraźnie jest napisane, że w tym transferze nie naruszono zasad.

0

Według mnie najlepszym pomysłem byłoby ściągnięcie do zespołu Bacaryego Sagnę.

1

Niezbyt widzi mi się ten transfer. Mamy już dużo środkowych pomocników, a na środek obrony wolałbym kogoś, kogo nominalną pozycją jest właśnie środkowa obrona.

0

Chętnie zobaczyłbym (oby) drugiego Tarzana w Barcelonie.

0

Nie mogę się doczekać meczu. Będzie super atmosfera! Mam nadzieję, że z Titem na koszulkach, jak i w pamięci i serduszkach nasi ulubieńcy nastrzelają dużo bramek Getafe i wygrają ten mecz!

0

Zasłużona nota dla Messiego oraz Iniesty. Mam nadzieję, że cała drużyna poprawi swoją grę i wciąż będziemy mieli szansę na mistrzostwo.

5

Tito czuwał nad nami i nie pozwolił odnieść porażki w tym meczu!

0

Emocje sięgnęły górę! Pewnie nie jeden płakałby ze szczęścia po takiej remontadzie, Barcelona wciąż liczy się w walce o mistrzostwo!

15

Piękny gest! Też uczczę jego pamięć minutą ciszy i modlitwą.. To był wielki człowiek. Aż łza się w oku kręci myśląc o tym, co osiągnął, o jego walce i śmierci w bardzo młodym wieku.. Jeszcze tyle mogłoby być przed nim.. :'(

0

Chętnie bym go zobaczył w roli trenera Bluagrany, chociaż mam co do tego pewne obawy..

2

Szkoda Puyola.. Takiego kapitana nikt nie zastąpi. Oby wrócił do zdrowia!

1

No i ten komunikat rozwiał wszelkie wątpliwości :)

0

Brakuje mi go bardzo w Barcelonie! Może gdyby wrócił, pokazałby naszym defensorom jak bronić dostępu do bramki!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?