BartlomiejBobrowski
Dołączył/a: kwiecień 2014
Sobowidz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takiego bramkarza nam brakuje! Ostatnio jest w świetnej formie, chętnie zobaczyłbym go w bordowo-granatowych koszulkach.
1
Czy to robi jakąś różnicę? Po co na siłę szukasz problemu?
0
Zarzucasz mi, że nie czytam artykułów? Zastanów się, zanim coś napiszesz. W artykule wyraźnie jest napisane, że w tym transferze nie naruszono zasad.
0
Według mnie najlepszym pomysłem byłoby ściągnięcie do zespołu Bacaryego Sagnę.
1
Niezbyt widzi mi się ten transfer. Mamy już dużo środkowych pomocników, a na środek obrony wolałbym kogoś, kogo nominalną pozycją jest właśnie środkowa obrona.
0
Chętnie zobaczyłbym (oby) drugiego Tarzana w Barcelonie.
0
Nie mogę się doczekać meczu. Będzie super atmosfera! Mam nadzieję, że z Titem na koszulkach, jak i w pamięci i serduszkach nasi ulubieńcy nastrzelają dużo bramek Getafe i wygrają ten mecz!
0
Zasłużona nota dla Messiego oraz Iniesty. Mam nadzieję, że cała drużyna poprawi swoją grę i wciąż będziemy mieli szansę na mistrzostwo.
5
Tito czuwał nad nami i nie pozwolił odnieść porażki w tym meczu!
0
Emocje sięgnęły górę! Pewnie nie jeden płakałby ze szczęścia po takiej remontadzie, Barcelona wciąż liczy się w walce o mistrzostwo!
15
Piękny gest! Też uczczę jego pamięć minutą ciszy i modlitwą.. To był wielki człowiek. Aż łza się w oku kręci myśląc o tym, co osiągnął, o jego walce i śmierci w bardzo młodym wieku.. Jeszcze tyle mogłoby być przed nim.. :'(
0
Chętnie bym go zobaczył w roli trenera Bluagrany, chociaż mam co do tego pewne obawy..
2
Szkoda Puyola.. Takiego kapitana nikt nie zastąpi. Oby wrócił do zdrowia!
1
No i ten komunikat rozwiał wszelkie wątpliwości :)
0
Brakuje mi go bardzo w Barcelonie! Może gdyby wrócił, pokazałby naszym defensorom jak bronić dostępu do bramki!