1

Kluczowy będzie Krychowiak, nasz chłopak.
Swym animuszem szybko zgasi zapędy Krysztjano czy Jamesa, Grześ is brutal !

0

Dla mnie jesteśmy, i innego scenariusza niż pewny awans Barcy nie widzę.

0

Na pilkanozna.pl, jest, że Barca gra o 18 ... a Atleti o 16.?
A na Livesports na odwrót, oj tam wszystko jedno !
Ważne, żeby Barca wygrała, a Atleti i Real przegrali !

0

Wypożyczeni :
Edimar, Krhin, Zuculini, Heldon, Bebe, Ghilas, Fede, Rossi, Vico, Borja Garcia, Gunino, Pantic, więc jakby nie patrzeć najlepsi zawodnicy, z pierwszej 11 ...

0

Większość zawodników Cordoby to typowi bojownicy do wynajęcia, więc raczej o utrzymanie nie będą walczyć na śmierć i życie, liczę na spokojny mecz, 3 pkt i gole Leo, no dodatkowo strata pkt przez Real bardzo mile widziana !
Tak więc :
16:00 - Za Athletic !
18:00 - Za Barcę !
20:00 - Za Sevillę !

0

Pewnie Krychowiak ;)
Nie no, żart. Wszyscy dostępni, prócz Parejy, bo Seba już od dawna ma kontuzję.

7

Cziczirito ?
Aha ...

0

Kto Waszym zdaniem wygra, Mayweather czy Pacquiao ?

0

Kappa albo Lotto, innego rozwiązania nie widzę. ;)

1

Ja jestem zaskoczony, przecież mecz giganta z Almerii i tych drugich zapowiadał się emocjonująco. :O

2

No i na co to tu ?

0

No właśnie, jak tu można nie transmitować meczu Almerii ? ... i tych drugich, zapomniałem ich nazwę.
Co jest ?

1

Gdyby nie ich pomoc i karne BBc miałoby zdecydowanie mniej goli.

0

Bo tak. ;)

0

Nie ?
Wydawało misie, że jak Barca grała, to Real też.

0

Masz rację, ale gdyby Gonzo i Benzyna grali razem strzelali by mniej, 2 środkowych napastników razem na boisku, prawdziwych lisów ?
Krystjano to skrzydłowy.

0

To dobrze.

0

TVP
MTV

0

Ale widać zazdrość w ich opiniach.
Poza tym, każdy z naszej trójki jest indywidualnie lepszy od ich tercetu, przyznaj sam ?

0

Nie zgadzam się
Powinno być
MSN
BBC
BHC
MVP

1


Już to powinno Ci wystarczyć, co tu dużo pisać ?
Kosmossss, chłopcze !

2

Messi > Ronaldo
Suarez >> Benzyna
Neymar >>>>>>> Higuain
Chłopaki nic nie muszą udowadniać, mimo statystyk, wszyscy wiedzą, że nasze trio jest kosmiczne, nawet na rm.pl, bo mają spory ból dupska !

0

Aha.?
Widzę, że się nie znasz ( bez spiny ) ;)

3

Nigdy nie mów nigdy !
Trochę wiary ...

0

Higuain na mundialu pokazał swoje nieprzeciętne umiejętności !

0

Hmmmm, są naprawdę duże szanse, z Cordobą, Sociedad i Depor mogą trochę nastrzelać, w LM Bayern zbyt szczelnej obrony nie ma, a w finale problemów być nie powinno, lecz obawiam się, że Lucho da odpocząć Neyowi i El Pistolero w niektórych meczach ligowych np. z Cordobą czy Depor. A doskonale wiemy, że nasze trio najwięcej strzela, gdy grają wspólnie.

0

Poczucie humoru ma niczym Mesut i Benzyna !

10

Komentarz usunięty

2

Prawidłowo !
Calma !

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?