Na pilkanozna.pl, jest, że Barca gra o 18 ... a Atleti o 16.? A na Livesports na odwrót, oj tam wszystko jedno ! Ważne, żeby Barca wygrała, a Atleti i Real przegrali !
Większość zawodników Cordoby to typowi bojownicy do wynajęcia, więc raczej o utrzymanie nie będą walczyć na śmierć i życie, liczę na spokojny mecz, 3 pkt i gole Leo, no dodatkowo strata pkt przez Real bardzo mile widziana !
Tak więc :
16:00 - Za Athletic !
18:00 - Za Barcę !
20:00 - Za Sevillę !
Masz rację, ale gdyby Gonzo i Benzyna grali razem strzelali by mniej, 2 środkowych napastników razem na boisku, prawdziwych lisów ?
Krystjano to skrzydłowy.
Messi > Ronaldo
Suarez >> Benzyna
Neymar >>>>>>> Higuain
Chłopaki nic nie muszą udowadniać, mimo statystyk, wszyscy wiedzą, że nasze trio jest kosmiczne, nawet na rm.pl, bo mają spory ból dupska !
Hmmmm, są naprawdę duże szanse, z Cordobą, Sociedad i Depor mogą trochę nastrzelać, w LM Bayern zbyt szczelnej obrony nie ma, a w finale problemów być nie powinno, lecz obawiam się, że Lucho da odpocząć Neyowi i El Pistolero w niektórych meczach ligowych np. z Cordobą czy Depor. A doskonale wiemy, że nasze trio najwięcej strzela, gdy grają wspólnie.
1
Kluczowy będzie Krychowiak, nasz chłopak.
Swym animuszem szybko zgasi zapędy Krysztjano czy Jamesa, Grześ is brutal !
0
Dla mnie jesteśmy, i innego scenariusza niż pewny awans Barcy nie widzę.
0
Na pilkanozna.pl, jest, że Barca gra o 18 ... a Atleti o 16.?
A na Livesports na odwrót, oj tam wszystko jedno !
Ważne, żeby Barca wygrała, a Atleti i Real przegrali !
0
Wypożyczeni :
Edimar, Krhin, Zuculini, Heldon, Bebe, Ghilas, Fede, Rossi, Vico, Borja Garcia, Gunino, Pantic, więc jakby nie patrzeć najlepsi zawodnicy, z pierwszej 11 ...
0
Większość zawodników Cordoby to typowi bojownicy do wynajęcia, więc raczej o utrzymanie nie będą walczyć na śmierć i życie, liczę na spokojny mecz, 3 pkt i gole Leo, no dodatkowo strata pkt przez Real bardzo mile widziana !
Tak więc :
16:00 - Za Athletic !
18:00 - Za Barcę !
20:00 - Za Sevillę !
0
Pewnie Krychowiak ;)
Nie no, żart. Wszyscy dostępni, prócz Parejy, bo Seba już od dawna ma kontuzję.
7
Cziczirito ?
Aha ...
0
Kto Waszym zdaniem wygra, Mayweather czy Pacquiao ?
0
Kappa albo Lotto, innego rozwiązania nie widzę. ;)
1
Ja jestem zaskoczony, przecież mecz giganta z Almerii i tych drugich zapowiadał się emocjonująco. :O
2
No i na co to tu ?
0
No właśnie, jak tu można nie transmitować meczu Almerii ? ... i tych drugich, zapomniałem ich nazwę.
Co jest ?
1
Gdyby nie ich pomoc i karne BBc miałoby zdecydowanie mniej goli.
0
Bo tak. ;)
0
Nie ?
Wydawało misie, że jak Barca grała, to Real też.
0
Masz rację, ale gdyby Gonzo i Benzyna grali razem strzelali by mniej, 2 środkowych napastników razem na boisku, prawdziwych lisów ?
Krystjano to skrzydłowy.
0
To dobrze.
0
TVP
MTV
0
Ale widać zazdrość w ich opiniach.
Poza tym, każdy z naszej trójki jest indywidualnie lepszy od ich tercetu, przyznaj sam ?
0
Nie zgadzam się
Powinno być
MSN
BBC
BHC
MVP
1
Już to powinno Ci wystarczyć, co tu dużo pisać ?
Kosmossss, chłopcze !
2
Messi > Ronaldo
Suarez >> Benzyna
Neymar >>>>>>> Higuain
Chłopaki nic nie muszą udowadniać, mimo statystyk, wszyscy wiedzą, że nasze trio jest kosmiczne, nawet na rm.pl, bo mają spory ból dupska !
0
Aha.?
Widzę, że się nie znasz ( bez spiny ) ;)
3
Nigdy nie mów nigdy !
Trochę wiary ...
0
Higuain na mundialu pokazał swoje nieprzeciętne umiejętności !
0
Hmmmm, są naprawdę duże szanse, z Cordobą, Sociedad i Depor mogą trochę nastrzelać, w LM Bayern zbyt szczelnej obrony nie ma, a w finale problemów być nie powinno, lecz obawiam się, że Lucho da odpocząć Neyowi i El Pistolero w niektórych meczach ligowych np. z Cordobą czy Depor. A doskonale wiemy, że nasze trio najwięcej strzela, gdy grają wspólnie.
0
Poczucie humoru ma niczym Mesut i Benzyna !
10
Komentarz usunięty
2
Prawidłowo !
Calma !
0
Komentarz usunięty