Użytkownik zbanowany
29 kwietnia 2015, 16:15
0
Komentarz usunięty
29 kwietnia 2015, 16:13
Catenaccio ! Hehe !
29 kwietnia 2015, 16:12
Ale nawala !
29 kwietnia 2015, 16:10
28 kwietnia 2015, 23:30
3
28 kwietnia 2015, 23:25
1
Zbyt wielkich szans Juve nie daje, jak nie Real to Barca !
28 kwietnia 2015, 23:24
Prawdziwa "masakracja" !
Ideolo !
28 kwietnia 2015, 23:23
Calma calma !
28 kwietnia 2015, 23:22
Czyste frajerstwo ! Jak można nie strzelić żadnego karnego ?
28 kwietnia 2015, 23:20
28 kwietnia 2015, 23:19
Ale lamy, i My mamy z nimi nie wygrać ?
28 kwietnia 2015, 23:18
mówiłem !!!!!
nie strzeli !
28 kwietnia 2015, 23:17
gnojerrr !
Lamyyyy ! Haha !
28 kwietnia 2015, 23:15
28 kwietnia 2015, 23:14
brawo borusia !
Sierota ... hahaha.
28 kwietnia 2015, 23:06
Karny dla Athletic !Gol Aduriza, czerwo dla Gonzaleza.
28 kwietnia 2015, 23:05
Na Barcę będą gotowi.?
28 kwietnia 2015, 23:03
Wiadomo, ile Robben będzie pauzował ?
28 kwietnia 2015, 23:02
Oby Lewy kontuzji nie doznał ... będzie grał na naszą korzyść ! ;)
28 kwietnia 2015, 23:00
ooooo kurwasz-twarz !Pep chce się bić !
28 kwietnia 2015, 22:59
Ale Bayern ma atak, hehe !
28 kwietnia 2015, 22:58
Uhhhhhhhhhhhhhhh
28 kwietnia 2015, 22:55
Atletico pewnie na niego zapoluje. ;) To te klimaty !
Ja chcę karne !
28 kwietnia 2015, 22:52
W Romie grał lepiej, przynajmniej z mojej perspektywy, to nie jest obrońca na taki poziom.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Komentarz usunięty
0
Catenaccio !
Hehe !
0
Komentarz usunięty
0
Ale nawala !
0
Komentarz usunięty
3
1
Zbyt wielkich szans Juve nie daje, jak nie Real to Barca !
0
Prawdziwa "masakracja" !
0
Ideolo !
0
Calma calma !
0
Czyste frajerstwo !
Jak można nie strzelić żadnego karnego ?
0
Komentarz usunięty
0
Ale lamy, i My mamy z nimi nie wygrać ?
0
mówiłem !!!!!
0
nie strzeli !
0
gnojerrr !
0
Lamyyyy !
Haha !
1
Komentarz usunięty
0
brawo borusia !
0
Sierota ... hahaha.
0
Karny dla Athletic !
Gol Aduriza, czerwo dla Gonzaleza.
0
Na Barcę będą gotowi.?
0
Wiadomo, ile Robben będzie pauzował ?
0
Oby Lewy kontuzji nie doznał ... będzie grał na naszą korzyść ! ;)
0
ooooo kurwasz-twarz !
Pep chce się bić !
0
Ale Bayern ma atak, hehe !
0
Uhhhhhhhhhhhhhhh
0
Atletico pewnie na niego zapoluje. ;)
To te klimaty !
0
Ja chcę karne !
0
W Romie grał lepiej, przynajmniej z mojej perspektywy, to nie jest obrońca na taki poziom.