0

Komentarz usunięty

0

Catenaccio !
Hehe !

0

Komentarz usunięty

0

Ale nawala !

0

Komentarz usunięty

3



1

Zbyt wielkich szans Juve nie daje, jak nie Real to Barca !

0

Prawdziwa "masakracja" !

0

Ideolo !

0

Calma calma !

0

Czyste frajerstwo !
Jak można nie strzelić żadnego karnego ?

0

Komentarz usunięty

0

Ale lamy, i My mamy z nimi nie wygrać ?

0

mówiłem !!!!!

0

nie strzeli !

0

gnojerrr !

0

Lamyyyy !
Haha !

1

Komentarz usunięty

0

brawo borusia !

0

Sierota ... hahaha.

0

Karny dla Athletic !
Gol Aduriza, czerwo dla Gonzaleza.

0

Na Barcę będą gotowi.?

0

Wiadomo, ile Robben będzie pauzował ?

0

Oby Lewy kontuzji nie doznał ... będzie grał na naszą korzyść ! ;)

0

ooooo kurwasz-twarz !
Pep chce się bić !

0

Ale Bayern ma atak, hehe !

0

Uhhhhhhhhhhhhhhh

0

Atletico pewnie na niego zapoluje. ;)
To te klimaty !

0

Ja chcę karne !

0

W Romie grał lepiej, przynajmniej z mojej perspektywy, to nie jest obrońca na taki poziom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?