0

@messiandiniesta LM wygra Bayern, my odpadamy z Napoli i mamy wakacje :)

0

@Messiah10 nie wiem czy wiesz, ale w tej drużynie kontratak nie istnieje od ładnych paru lat ^^

8

Leo rozdaje, a reszta strzela :) szkoda, że dopiero teraz, ale jak to mówią lepiej późno niż wcale!

1

@MichalZZZ Valverde jaki nie był to 2x Ligę ugrał :D

0

Powiedzmy sobie szczerze, jak Messi nie jest w formie, a widać to ewidentnie, to nie mamy co liczyć na ligę czy LM. W tym klubie nie ma na dzień dzisiejszy nikogo, kto potrafi zrobić coś samodzielnie bez ingerencji Leo. Za bardzo na nim polegają i dopóki tak będzie, żadne Setieny, Neymary czy inne Martinezy niczego tutaj nie zmienią ;/

1

@MichalZZZ Takie są dzisiejsze standardy żeby dostać jakieś finansowanie przy produkcji seriali, bo jak to inaczej nazwać jak w 95% seriali jest wątek geja albo poszkodowanego afroamerykanina wciskany od czapy żeby się zgadzało.

Co do samego Ozark to jest to serial jak dla mnie świetny. Każdy sezon wciągałem na raz i każdy był coraz lepszy. Oby tylko na kolejny nie trzeba było czekać 2 lata z powodu epidemii ;/


1

@negreanu przy budżecie 2500 zł będzie cieżko coś sensownego polecić

1

@Szerszen7 warto sprawdzić czy programy na których będziesz pracował nie potrzebują lepszego procesora i osobnej karty graficznej, a nie tak jak tutaj zintegrowanej. Dysk 256 GB to trochę mało moim zdaniem, a tak to sam Dell robi dobry sprzęt, więc do zwykłej pracy i oglądania filmów/internetu w zupełności wystarczy :)

0

@PrinceDamon Cos wiadomo kiedy ten Bleach?

0

@karlu105 obejrzyj sobie Techliptona na youtubie i jego polecane zestawy tak jak @macio_944 Ci podpowiedział. Weź także pod uwagę dostępność i ceny podzespołów w obliczu panującej epidemii :)

0

@IAmLegend HyperX Cloud Flight - sam używam od ponad roku i gra się wyśmienicie :) Co do myszki to w ciemno Logitech albo Steelseries , chociaż sam gram na Razerach od zawsze, ale już dawno bym się przesiadł na coś innego gdybym był praworęczny ;p

1

@daro22 o widzisz, przyznam ze nie sprawdzilem ;p

0

Jan Oblak wczoraj jak dla mnie MVP do spolki z Marcosem :)

0

My z takim Lipskiem albo Atalanta po pierwszej polowie bysmy juz nie mieli mocy na dalsza gre... eh ;/

1

W LM jak dotąd najładniej grające drużyny? Dla mnie Bayern, BVB, Lipsk....

1

To dobitnie pokazuje jak slaby jest Real i Barca w tym sezonie ^^

0

Braithwite na plus, reszta bez zmian...

0

@Kondziubarca generalnie Ter Stegen to nasz jedyny pewny zawodnik, ale od kiedy przyszedl Setien to rozpoczynanie od bramki i te dziwne podania mnie strasznie irytuja :/

1

Co wy na to zeby dac Leo Messiemu odpoczac do meczu z Napoli? W sensie niech wchodzi z lawki na 20-30 minut maksymalnie, a w ataku niech sie ogrywa Braitwhite i Fati.

0

Niewykorzystane sytuacje z pierwszej polowy sie zemscily w drugiej. Poza tym z tak powolnym rozgrywaniem i ciaglym klepaniem na boki i do tylu nie mamy na co liczyc. Do tego jeszcze Leo bez magii i zostalismy dojechani przez cienki Real...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?