La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

0

Powiedzmy sobie szczerze, jak Messi nie jest w formie, a widać to ewidentnie, to nie mamy co liczyć na ligę czy LM. W tym klubie nie ma na dzień dzisiejszy nikogo, kto potrafi zrobić coś samodzielnie bez ingerencji Leo. Za bardzo na nim polegają i dopóki tak będzie, żadne Setieny, Neymary czy inne Martinezy niczego tutaj nie zmienią ;/

0

@Bartolomeusz no to ja ci powiem ze z tymi dziadkami to. My już niewiele zdobędziemy, tam trzeba szybkości polotu pomysłu taktyki młodej krwi świeżości... A oni myślą że jak mają kilku zawodników z ery guardioli w wieku 33 lat to nadal bd w top 5 Europy...

0

@Bartolomeusz Nie pierdol, bo akurat te "żadne Neymary" by pomogły i wiele zmieniły, jednak ja akurat uważam, że pomimo niewątpliwego faktu, że Neymar wielkim piłkarzem jest, to po tym co odjebał nie ma prawa wracać na Camp Nou, a przynajmniej nie w koszulce Barcelony. Swój honor trzeba mieć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?