1

Panie i Panowie z czym my na PSG ?

0

Ale mamy farta że wybił ..

0

Suarez ajajajajaj

0

Bo mógł Enrique wystawic taki skład i taktyke jak ostatnio to zaczął cos kombinować na 2 DP .. a mowiłem zeby teraz nie experymentował.. ale bądzmy dobrej mysli .

0

hahah Alves co za wrzutka

0

Szkoda mógł strzelać Alves..

0

haha ale chycił :D

1

jaja sobie robisz prawda ?

1

haha Ney go z baniaka

0

Co tam sie dzieje ;p

0

No no ciekawy skład , obysmy tylko wygrali !

0

Miejsce Songa jest a Anglii , tam czuje się jak ryba w wodzie to zawodnik przystosowany to takiej gry jak w BPL.

0

Prawdziwy kolekcjoner ZP ;)

0

Mistrz ! szkoda że tacy piłkarze jak on musza konczyc kariery...

0

Ta murawa jeszcze gorsza była niż wczoraj w meczu Betisu , masakra.

1

Gdyby nie te warunki Barca by wygrała bez problemu

2

Ale lipa bramka z dupy i 1-2 ...

0

kur... i po kuponie ;/

3

Mówcie co chcecie , dostaja kase za grę , ale w takim bagnie to ja bym miał daleko gdzies biegac , niezle siły ich to kosztuje , przeciez piłka sie zatrzymuje w miejscu,...

4

Zaraz to chyba straż przyjedzie i bedzie pompowac wode ze stadionu :D

2

Co jak co ale o kontuzje na takim boisku łatwo jak ciul...

2

Masakra jakie boisko niczym wczoraj w meczu Betisu , oby Barca dowiozła ten wynik bo mam ich tylko na kuponie :)

2

Trzeba było wczoraj Betis ogladac to byc zobaczył co było jakie boisko , jak świniaki w błocie

1

Ale Ortola popełnia błedy ...

1

Ale to jak wypracował ta bramke Adama to mistrzostwo :) dosłownie koks !!

2

Barca B gooolll :)

3

O awaria oświetlenia w meczu Barcyy :P

2

Zaraz meczyk Barcy B , świetny skład , Albatece ostatnie miejsce , rozjedziemy ich :) Atak Sandro , Dongou , Adama , w pomocy Halilović :P

8

A ja tam bym wolał aby w lidze grał Ter Stegen , jest młody ale prezentuje bardzo dobry poziom i wcale gorszy od Bravo nie jest.

0

Bardzo dobrze niech Victor walczy o swoje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?