Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Panie i Panowie z czym my na PSG ?
0
Ale mamy farta że wybił ..
0
Suarez ajajajajaj
0
Bo mógł Enrique wystawic taki skład i taktyke jak ostatnio to zaczął cos kombinować na 2 DP .. a mowiłem zeby teraz nie experymentował.. ale bądzmy dobrej mysli .
0
hahah Alves co za wrzutka
0
Szkoda mógł strzelać Alves..
0
haha ale chycił :D
1
jaja sobie robisz prawda ?
1
haha Ney go z baniaka
0
Co tam sie dzieje ;p
0
No no ciekawy skład , obysmy tylko wygrali !
0
Miejsce Songa jest a Anglii , tam czuje się jak ryba w wodzie to zawodnik przystosowany to takiej gry jak w BPL.
0
Prawdziwy kolekcjoner ZP ;)
0
Mistrz ! szkoda że tacy piłkarze jak on musza konczyc kariery...
0
Ta murawa jeszcze gorsza była niż wczoraj w meczu Betisu , masakra.
1
Gdyby nie te warunki Barca by wygrała bez problemu
2
Ale lipa bramka z dupy i 1-2 ...
0
kur... i po kuponie ;/
3
Mówcie co chcecie , dostaja kase za grę , ale w takim bagnie to ja bym miał daleko gdzies biegac , niezle siły ich to kosztuje , przeciez piłka sie zatrzymuje w miejscu,...
4
Zaraz to chyba straż przyjedzie i bedzie pompowac wode ze stadionu :D
2
Co jak co ale o kontuzje na takim boisku łatwo jak ciul...
2
Masakra jakie boisko niczym wczoraj w meczu Betisu , oby Barca dowiozła ten wynik bo mam ich tylko na kuponie :)
2
Trzeba było wczoraj Betis ogladac to byc zobaczył co było jakie boisko , jak świniaki w błocie
1
Ale Ortola popełnia błedy ...
1
Ale to jak wypracował ta bramke Adama to mistrzostwo :) dosłownie koks !!
2
Barca B gooolll :)
3
O awaria oświetlenia w meczu Barcyy :P
2
Zaraz meczyk Barcy B , świetny skład , Albatece ostatnie miejsce , rozjedziemy ich :) Atak Sandro , Dongou , Adama , w pomocy Halilović :P
8
A ja tam bym wolał aby w lidze grał Ter Stegen , jest młody ale prezentuje bardzo dobry poziom i wcale gorszy od Bravo nie jest.
0
Bardzo dobrze niech Victor walczy o swoje.