5

Suarez nie rozstaje się ze swoim napojem :D

0

To Pique powinien zagrac na obronie a Mascherano na DP i jazda z nimi.

4

Montoya to niech lepiej sie pakuje i szuka nowego klubu bo chłopak sobie nic a nic nie pogra ... nawet sie na ławkę nie łapie to przykre.

0

Trzeba wygwizdac ale zarząd z klubu.

1

Trzeba dziś zdobyć 3 pkt :)

0

Luis strzelaj i asystuj dalej a bedzie okej ;)

0

Wcale mnie to nie dziwi , przeciez to żywa legenda Kanonierów , jeszcze pomnik nawet ma ;)

6

Bayern prowadzi znakomita politykę transferową i ekonomiczną.

0

Mascherano powinien grać na DP i tyle w temacie.

0

Messi i Mourinho , nie widze tego nawet.

0

Największe pomyłki transferowe to własnie obrońcy w ostatnich latach .

0

Wspaniała wiadomość , na to czekałem :)

0

Chwała im za to że założyli klub i dzis moge mu kibicowac :)

0

To są właśnie całe media.

0

Otamendi jest dobry ;)

0

http://www.sportingvideo.tv/20141107/vv545d1f098b7670.13968348-937822.html

obczajcie mecz Betisu sie zaczął na jakim boisku graja :D

2

Ja tam z tej listy tylko Messi i Neymar na fb reszta mało mnie interesuje ;> ;)

0

A pamiętam gdy sie mówiło że Negredo do Barcy ;)

0

Gdy patrze na ocene Messiego i ta poprzednia to zastanawiam sie czy on jest człowiekiem czy robotem :)

0

Hymn Barcy i LM 2 piekne rzeczy i niesamowite odczucia :)

3

Szkoda go że tak to sie wszystko potoczyło. Oby jak najszybciej znalazł klub.

0

No zobaczymy czy zagra i jak sobie poradzi przeciwko Valencii.

0

No zobaczymy czy uda sie utrzymac tą dobra grę , oby Leo ustrzelił hat-tricka :P

0

Ooo Vermaelen może chociaz jezdzić

1

" To był mój pierwszy rok, byłem bardzo młody, wszystko spadło na mnie bardzo szybko. "
No właśnie to się za bardzo szybko potoczyła jego kariera żeby w takim wieku do pierwszego składu a potem już efekty przez lata widzieliśmy. Szkoda bo miał niesamowity talent , ale do tej pory ten talent nie wybuch.

0

Z jednej strony fajnie by było gdyby regularnie grał w takim Ajaxie i sie ogrywał , ale z drugiej jest nam potrzebny bo są nakazy transferowe.

2

Kontrakt z Alba obowiązkowo , ale Pedro to już niech naprawde odejdzie , on już nic konkretnego nie pokaze w Barcelonie , tym bardziej teraz jak jest Suarez i zdolni Munir , Sandro , Adama.

0

Cudowne rzeczy sie dzieja ostatnio w klubie , zachwycam sie tym , chyba napisze ksiązkę i napewno w niej wspomne o Vermaelen bo bez niego to by sensu nie miało..

0

Brandao jak typowy bandzior .

6

Powiem Wam że tęsknie za tymi jego wygłupami :D totalny jajcarz i dobry bramkarz tak go zapamiętam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?