Bazyliszek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to są za buty które piłkarze mają da ktoś link gdzie można kupić ?
0
Pogba jest przereklamowany, ile on ma asyst w tym sezonie? oświećcie mnie
0
Murinio!!! Nigdy nie będziesz Polakiem!!!
0
to ile autobus musi teraz strzelic ?
0
że co ? Kto wyleciał opróc Ibry?
0
Eva na murawie
5
Żenada z tą kartką, tak się wygrywa w stylu Mouratorskim
0
No to otwieramy piwko i odpływamy na 2 godziny, oby nie było ścinek na transmisjach
0
Nie oglądałem wczoraj meczu Realu może ktoś powiedzieć jak wyglądała ich gra, kreowanie sytuacji bramkowych, środek pola itd.
0
za mało pił mleka :)
0
No cóż trzeba podziękować Irynie, to ona sprawiła że żelek strzela tyle ile strzela i Real oglada plecy Realu...
0
Obyśmy teraz nie tracili pkt. czekają na 2 ciężkie mecze z Realem i Atletico na wyjeździe
11
Messi to chyba wystrzelił dziś w nocy cały magazynek naboi Antonelli
1
Messi chyba zagubił się w gąszczu traw :/
0
No to panowie jutro przy rosołku i schabowym z ziemniakami oglądamy mecz i wskakujemy na lidera :)
0
Czym tu się podniecać Królewscy to drużyna z potencjałem i są w stanie strzelić 5 bramek jak ostatnio z nimi. Stawiam na 3-1 dla Realu po golach Ronaldo.
1
Uwaga!!! Rozwiązałem zagadkę które trapiło kilkadziesiąt tysięcy kibiców tych z Madrytu i z Barcelony. Dlaczego Bale nosi długą fryzurę skoro fatalnie w niej wygląda? Odpowiedź jest prosta. Chłop łysieje na środku głowy i musi robić zaczeskę do tyłu w postaci długich włosów aby ukryć ubytki przed kamerami:) Oto dowody http://thisinterestsme.com/wp-content/uploads/2014/08/gareth-bale-balding-e1407436112410.png http://thisinterestsme.com/wp-content/uploads/2014/08/balding.png
2
będzie dobrze! Pusi siedział dziś na ławce z uśmieszkiem Pedro. Czuje że wykuruje się na mecz z Realem
0
Co z Busquetsem bardzo się o niego martwię ?
1
Nie wiem co jest bardziej fatalne, gra Barcelony czy złote myśli Żewłakowa.
0
Wyglądało poważnie jakieś skręcenie kostki, czyli z Realem gramy bez Busiego czuje upokorzenie na camp nou :/
0
w villarealu gra kalu uche ? skąd go znam ten gostek grał w wiśle kraków ?
5
Tylko ostrożnie z tym bieganiem, niech zastosuje wszelkie środki bezpieczeństwa i nie przekracza okreśślonej prędkości w trakcie biegu to będzie dobrze.
0
O zatopienie łodzi będe spokojny jeśli na skrzydła wypuścimy torpedy Pedro i Munira :)
1
Sytuacja na szczycie tabeli La Liga jest zmienna jak okres kobiety.
3
Wasz ból d*py to miód na moje oczy. Zamiast podziwiać jednego z najlepszych piłkarzy świata spinacie się o jego karne xD
0
Brawo Ronaldo! Piękny karny :) I na końcu ten pierd szczęścia :)
0
Może naszym chłopakom słońce świeci w oczy i dlatego tak słabo grają, poczekajmy na 2 połowe wtedy powinien być cień :)
0
Fakt ostatnio strzela bardzo niepewnie, był nawet taki karny niedawno który strzelił po dobitce.
0
Podobno Villarreal ma wyjść rezerwowym składem z Realem, szykują siły żeby odrobić 2 bramkową stratę z Barceloną w Pucharze Króla beka