0

Co to są za buty które piłkarze mają da ktoś link gdzie można kupić ?

0

Pogba jest przereklamowany, ile on ma asyst w tym sezonie? oświećcie mnie

0

Murinio!!! Nigdy nie będziesz Polakiem!!!

0

to ile autobus musi teraz strzelic ?

0

że co ? Kto wyleciał opróc Ibry?

0

Eva na murawie

5

Żenada z tą kartką, tak się wygrywa w stylu Mouratorskim

0

No to otwieramy piwko i odpływamy na 2 godziny, oby nie było ścinek na transmisjach

0

Nie oglądałem wczoraj meczu Realu może ktoś powiedzieć jak wyglądała ich gra, kreowanie sytuacji bramkowych, środek pola itd.

0

za mało pił mleka :)

0

No cóż trzeba podziękować Irynie, to ona sprawiła że żelek strzela tyle ile strzela i Real oglada plecy Realu...

0

Obyśmy teraz nie tracili pkt. czekają na 2 ciężkie mecze z Realem i Atletico na wyjeździe

11

Messi to chyba wystrzelił dziś w nocy cały magazynek naboi Antonelli

1

Messi chyba zagubił się w gąszczu traw :/

0

No to panowie jutro przy rosołku i schabowym z ziemniakami oglądamy mecz i wskakujemy na lidera :)

0

Czym tu się podniecać Królewscy to drużyna z potencjałem i są w stanie strzelić 5 bramek jak ostatnio z nimi. Stawiam na 3-1 dla Realu po golach Ronaldo.

1

Uwaga!!! Rozwiązałem zagadkę które trapiło kilkadziesiąt tysięcy kibiców tych z Madrytu i z Barcelony. Dlaczego Bale nosi długą fryzurę skoro fatalnie w niej wygląda? Odpowiedź jest prosta. Chłop łysieje na środku głowy i musi robić zaczeskę do tyłu w postaci długich włosów aby ukryć ubytki przed kamerami:) Oto dowody http://thisinterestsme.com/wp-content/uploads/2014/08/gareth-bale-balding-e1407436112410.png http://thisinterestsme.com/wp-content/uploads/2014/08/balding.png

2

będzie dobrze! Pusi siedział dziś na ławce z uśmieszkiem Pedro. Czuje że wykuruje się na mecz z Realem

0

Co z Busquetsem bardzo się o niego martwię ?

1

Nie wiem co jest bardziej fatalne, gra Barcelony czy złote myśli Żewłakowa.

0

Wyglądało poważnie jakieś skręcenie kostki, czyli z Realem gramy bez Busiego czuje upokorzenie na camp nou :/

0

w villarealu gra kalu uche ? skąd go znam ten gostek grał w wiśle kraków ?

5

Tylko ostrożnie z tym bieganiem, niech zastosuje wszelkie środki bezpieczeństwa i nie przekracza okreśślonej prędkości w trakcie biegu to będzie dobrze.

0

O zatopienie łodzi będe spokojny jeśli na skrzydła wypuścimy torpedy Pedro i Munira :)

1

Sytuacja na szczycie tabeli La Liga jest zmienna jak okres kobiety.

3

Wasz ból d*py to miód na moje oczy. Zamiast podziwiać jednego z najlepszych piłkarzy świata spinacie się o jego karne xD

0

Brawo Ronaldo! Piękny karny :) I na końcu ten pierd szczęścia :)

0

Może naszym chłopakom słońce świeci w oczy i dlatego tak słabo grają, poczekajmy na 2 połowe wtedy powinien być cień :)

0

Fakt ostatnio strzela bardzo niepewnie, był nawet taki karny niedawno który strzelił po dobitce.

0

Podobno Villarreal ma wyjść rezerwowym składem z Realem, szykują siły żeby odrobić 2 bramkową stratę z Barceloną w Pucharze Króla beka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?