Bazyliszek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ooooo jaka miła niespodzianka Montoya na ławce :)
1
nie jest upośledzony to jest legendarny troll który powrócił Miki Messi
0
Przecież jak wyjdą takie brzydkie koszulki to mało kto je kupi a co za tym idzie mniej kasy wpłynie do klubowego budżetu czy oni w ogóle myślą?
0
niby na jakiej podstawie ?
10
Mogli w tym samym czasie zrobić operacje lewej prawej nogi oraz na wypadek rąk i barku.
0
Buahahahah co to jest? Sweterki dla przedszkolaków :D
1
Złotą Piłkę pewnie zgarnie projektant majtek dla dzieci, a swoją drogą ciekawe czy Neunerowi uda się zająć więcej niż 3 miejsce bo wątpię.
5
39
Jak strzelimy gola to wyznam miłość pewnej kobiecie dawać z tym kooksem naprzód Barcelono :D:D
2
No i jeszcze jutro jest poniedziałek jak żyć panowie? Jak żyć?
1
2
Uwaga !!! Użytkownik LOL LOL to drugie konto Miki_Messi2002 Pozdrawiam spostrzegawczych !!!
1
dla Vermaelena przydałby się poduszkowiec jakiś....
0
Realik dla kasy usuwa krzyż z herbu, niedługo wszyscy piłkarze i kibice Realu będą musieli przejść obowiązek obrzezania przyrodzenia żeby się przypodobać Arabusom
0
Nie od dziś wiadomo że długość samochodu jest przedłużeniem męskości w spodniach. Im mniejsze przyrodzenie tym większy samochód taki jak A7
6
Brawo Ronaldo !!! Gol na miarę najlepszego piłkarza świata !!!
0
Czy wy też słyszycie podczas hymnu Lm kiełbasaaa, kaszankaaa?
0
Na zdjęciu "Niegrzeczne zabawy dla dużych chłopców"
0
Silva Kompany Hummels Marquingos Luiz Laporte na nich nas nie stać chyba nie widziałeś sumy odstępnego za młodzika Laporte, tych z Realu nawet nie ma co hahaha kto by przeszedł do wroga. Dalej Boateng Koscielny Agger to przeciętniaki
0
Jest wielu dobrych śo? Wymień mi przynajmniej pięciu?
16
no to się przeliczysz.
0
Normalnie powinno być tak że w czasie niezdolności do pracy pensje pracownikowi wypłaca Pracodawca, a po chyba 30 dniach już tylko Zus nie wiem jak to funkcjonuje w klubach :p
26
To chyba przez ściągnięcie Suareza
98
Komentarz usunięty
0
Tak sobie myśle Lucho jest byłym piłkarzem Realu, a może on po cichu sabotuje ten klub :P ?
0
Ręce opadają "Barcelona więcej niż klub"
0
Wcześniej miał lepszą fryzurę niż teraz.
1
W przypadku odejścia Messiego ilość kibiców drastycznie spadnie, taka prawda.
2
dajcie linki do meczu argentyny
0
Do dupy ta pora, już oglądałem o tej godzinie mecze ligi angielskiej i słonce mi w laptop świeciło nie polecam 0 atmosfery.