0

Messi z miną Wtf dla niewtajemniczonych skrót od What The Fuck.

2

Po części ma racje Messi Ostatnio słabiej gra marnuje setki obija słupki i poprzeczki wszystko to siedzi w jego głowie Ronaldo i jego rekordy śnią mu się po nocach

0

Ojj jeśli nawet miałoby dojść do transferu szejki musieliby przekroczyć grubo granice 100 baniek znając nasz zarząd pójdzie za mniej

0

Widzę że Lord Pedro nam się obudził jak już strzela to tylko przepiękne gole :)

0

Podeślijcie ten artykuł Luisowi może coś mu tan oświeci się pod czachą

0

Kolejny który bawi się w Gmocha łatwo mówić trudniej zrobić

6

Pedro i jego uśmieszek po kolejnej spyerdolonej akcji :)

1

Ta strona powinna się nazywać antyRonaldo.pl żałosne jaki tu ból dupy jest xD i tak Cristiano zgarnie złotą piłkę, po co się emocjonować jakimś meczem Portugali z Armenią?

0

Skoro mowa o treningu wypadałoby link do zdjęć dorzucić

1

I dla Pique znowu go będą śledzić :/

0

Czy jakaś gwiazda która opuściła Borussie osiągnęła w innym klubie przynajmniej taki sam poziom grając pod wodzą Klopa? Odp. brzmi nie Reus jest dobry ale nie aż tak dobry

0

Co to za chudzina w avatarze???

0

W ogóle nie wiem co za debi**le pracują w tym zarządzie Alexis zostaje do Barcelony kupiony za 40 mln gdy chłopak się rozwija i jest w kwiecie wieku sprzedaje się za mniejszą sume 32 mln czy coś tam. Przecież to podchodzi pod sabotaż

0

No dobra a kto zmiennikiem na 1 skrzydło??? Trzeba było Pedro zamiast Alexisa.

10

A przepraszam bardzo ile on wyciąga tygodniówki???

0

Adamek chciał upiec 2 pieczenie na jednym ogniu, polityki z boksem nie da się pogodzić. Albo oddajesz się w pełni boksowaniu, albo robisz wykłady w tv o gejach i pedofilach.

0

Może jestem nietutejszy co to za walka się szykuje z leszczami typu szpilka pierwszy raz o gościu słyszę polsat go wypromował czy co, może gdyby to była walka międzynarodowa to bym se obejrzał ale to dajcie spokój i jeszcze linkami spamujecie aż dziw że redakcja nie banuje

13

Nie ma co najlepszy piłkarz świata dziś 2 asysty i gol oddajmy mu pokłony.

0

Szpilka Adamek Sreal kogo interesują te tematy kiedy trzeba analizować fatalną grę Barcy podniecamy się ustawianymi walkami bokserskimi

0

ale żałosna gra patrzeć się na to nie da, idę się wysrać.

0

Hahahaha gdzie ten Pedro ma łeb, czy on widzi gdzie podaje i do kogo ?

0

Ale ten Pedro to jest kretyn, czy on się zawsze tak śmieje po nieudanej akcji?

0

Ciekawe czy znowu Suarez zagra na skrzydle

0

Na zdjęciu panowie towarzysze ustalają skład na mecz i decydują kto z nich gra na skrzydle a kto będzie czekał pod bramką na dobitki na pustaka, Zawsze wiedziałem że kolejny trener to marionetka zarządu i piłkarzy, Lucho tu nie ma nic do gadania.

1

Jak Busi może być taką ci**tą? Co kontakt to upadek

0

Suarez na skrzydle kurfffa Lucho to idiota

0

marzy mi się porażka 2-5 meczzy pod rząd może w końcu przejrzy ktoś jak ten Busquets słaby

0

brakuje jej koloru, powinna być żywsza

0

Zakupić trzech obrońców a i tak potem wystawić Mascherano na stoperze gdzie tu Logika :>

0

Kiedyś to Busi był najlepszy na swojej pozycji rządził i dzielił z kolegami środkiem boiska, co te kobiety potrafią zrobić z człowiekiem to się w głowie nie mieści

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?