Bazyliszek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi z miną Wtf dla niewtajemniczonych skrót od What The Fuck.
2
Po części ma racje Messi Ostatnio słabiej gra marnuje setki obija słupki i poprzeczki wszystko to siedzi w jego głowie Ronaldo i jego rekordy śnią mu się po nocach
0
Ojj jeśli nawet miałoby dojść do transferu szejki musieliby przekroczyć grubo granice 100 baniek znając nasz zarząd pójdzie za mniej
0
Widzę że Lord Pedro nam się obudził jak już strzela to tylko przepiękne gole :)
0
Podeślijcie ten artykuł Luisowi może coś mu tan oświeci się pod czachą
0
Kolejny który bawi się w Gmocha łatwo mówić trudniej zrobić
6
Pedro i jego uśmieszek po kolejnej spyerdolonej akcji :)
1
Ta strona powinna się nazywać antyRonaldo.pl żałosne jaki tu ból dupy jest xD i tak Cristiano zgarnie złotą piłkę, po co się emocjonować jakimś meczem Portugali z Armenią?
0
Skoro mowa o treningu wypadałoby link do zdjęć dorzucić
1
I dla Pique znowu go będą śledzić :/
0
Czy jakaś gwiazda która opuściła Borussie osiągnęła w innym klubie przynajmniej taki sam poziom grając pod wodzą Klopa? Odp. brzmi nie Reus jest dobry ale nie aż tak dobry
0
Co to za chudzina w avatarze???
0
W ogóle nie wiem co za debi**le pracują w tym zarządzie Alexis zostaje do Barcelony kupiony za 40 mln gdy chłopak się rozwija i jest w kwiecie wieku sprzedaje się za mniejszą sume 32 mln czy coś tam. Przecież to podchodzi pod sabotaż
0
No dobra a kto zmiennikiem na 1 skrzydło??? Trzeba było Pedro zamiast Alexisa.
10
A przepraszam bardzo ile on wyciąga tygodniówki???
0
Adamek chciał upiec 2 pieczenie na jednym ogniu, polityki z boksem nie da się pogodzić. Albo oddajesz się w pełni boksowaniu, albo robisz wykłady w tv o gejach i pedofilach.
0
Może jestem nietutejszy co to za walka się szykuje z leszczami typu szpilka pierwszy raz o gościu słyszę polsat go wypromował czy co, może gdyby to była walka międzynarodowa to bym se obejrzał ale to dajcie spokój i jeszcze linkami spamujecie aż dziw że redakcja nie banuje
13
Nie ma co najlepszy piłkarz świata dziś 2 asysty i gol oddajmy mu pokłony.
0
Szpilka Adamek Sreal kogo interesują te tematy kiedy trzeba analizować fatalną grę Barcy podniecamy się ustawianymi walkami bokserskimi
0
ale żałosna gra patrzeć się na to nie da, idę się wysrać.
0
Hahahaha gdzie ten Pedro ma łeb, czy on widzi gdzie podaje i do kogo ?
0
Ale ten Pedro to jest kretyn, czy on się zawsze tak śmieje po nieudanej akcji?
0
Ciekawe czy znowu Suarez zagra na skrzydle
0
Na zdjęciu panowie towarzysze ustalają skład na mecz i decydują kto z nich gra na skrzydle a kto będzie czekał pod bramką na dobitki na pustaka, Zawsze wiedziałem że kolejny trener to marionetka zarządu i piłkarzy, Lucho tu nie ma nic do gadania.
1
Jak Busi może być taką ci**tą? Co kontakt to upadek
0
Suarez na skrzydle kurfffa Lucho to idiota
0
marzy mi się porażka 2-5 meczzy pod rząd może w końcu przejrzy ktoś jak ten Busquets słaby
0
brakuje jej koloru, powinna być żywsza
0
Zakupić trzech obrońców a i tak potem wystawić Mascherano na stoperze gdzie tu Logika :>
0
Kiedyś to Busi był najlepszy na swojej pozycji rządził i dzielił z kolegami środkiem boiska, co te kobiety potrafią zrobić z człowiekiem to się w głowie nie mieści