Bazyliszek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi wygląda na zdjęciu jakby piłką w orzechy dostał...
0
Zszedł Pedro i odrazu atak wygląda lepiej
0
Widzieliście tego borata z wąsami za linią boiska zastanawiam się kto to jest
0
Za asysty to sie kur... Iniesta Roberto Xavi Mascherano powinni wziąść
8
mecz taki nudny że na 1 monitorze mam 2 transmisje mecz Barcy i Pornola.
1
Ale ten Pedro to jest De..l nieważne jaka sytuacja zawsze ten głupi uśmieszek
0
A tymczasem Ronaldo regeneruje się po meczu na kanapie oglądając mecz Barcy i pijąc egzotycznego schłodzonego drinka z cytryną i krztusi się ze śmiechu.
0
Alves Roberto Pedro w napadzie? Czuje stratę pkt.
3
idź się popłacz gdzieś indziej karny w 100% słuszny nie Ronaldo wina że przeciwnicy nie umieją powstrzymać Królewskich w inny sposób.
6
Nie srajcie już tak, karny ewidentny Ronaldo mknie po króla strzelców i złotą piłkę i nasz płacz nic tego nie zmieni.
0
Jaki prowokator? W czasie meczu Realu jest tutaj żywa dyskusja o białych więc myślę że użytkowników FcBarca interesuję chociażby to że dziś nie gra Bale.....
0
Składy Realu: Casillas - Carvajal, Pepe, Nacho, Marcelo - Modrić, Kroos, James - Isco, Chicharito i Cristiano. Ciekawe ile goli dziś Cris ustrzeli, stawiam na hat-tricka.
1
Pedro jako tajna broń jest szykowany na Gran Derbi. Veb!
0
Wybrzeże Kości Słoniowej pokonało Kongo 2-1 w Pucharze Afryki za 10 min. równie emocjonujący mecz Tunezja Senegal Gorąco Polecam wytrawnym kibicom.
0
No i znowu Krystjano szczelił gola, ale mnie dupa boli jak ja się jutro kolegom w szkole pokaże :D
0
Znając mentalność naszych piłkarzy to po zwycięstwie z Niemcami tak nabrali wiatru w żagle że zabalowali do 5 rano z alkoholem, efekty widać ze Szkotami hehehe
3
Fajnie widzieć na troll football polskie akcenty he he he :) https://www.facebook.com/Troll.Football/photos/a.345973325442890.83467.345971365443086/1189043354469212/?type=1
0
Portugalia dostała wczoraj karnego z kapelusza, czemu o dziwo 11 nie wykonywał Penaldo?
1
No ale popatrzcie obiektywnie gdyby takie błędy były w Gd przez miesiąc o sędziowaniu mówilibyśmy :)
1
A teraz obiektywnie na temat wczorajszego meczu Polaków. 1. Brak karnego dla Niemców po zagraniu ręką jednego z naszych 2. Nie powinno być drugiego gola dla Polski, Lewandowski faulował przy asyście łokciem obrońce Niemiec Pozdrawiam
0
Niech Polacy stawiają teraz autobus :D
0
Kurde żeby Alves miał takie wrzutki to bym się cieszył
0
Dajcie linki do meczu Portugalii z Crisem na czele
0
Niektórzy tu opłakują Czesława Fabregasa i że jest lepszy od Rakitica a tu proszę jak cieniasuje w tym meczu
0
Gdybym myślał co sądzę o formie Pedro i grze reprezentacji Hiszpanii poszedłbym do więzienia...
0
Dni w serwisie 667 Liczba komentarzy 17645 co daje średnio 26 na dzień szacun!
0
Mam gorączkę i bóle mięśni boje się że to może być Ebola.
1
Znacie jakieś fajne piosenki które wpadają w ucho coś z gatunku pop ?
1
Ludzie ale wam żal dupsko ściska że Real wygrywa, trzeba się wyluzować. Skołować trawę od kumpli i zapalić fajkę pokoju. 4-5 buchów i jesteś panem świata.
0
Anna Przybylska nie żyje, wielka strata dla kina :( niech spoczywa w pokoju....