1

Messi wygląda na zdjęciu jakby piłką w orzechy dostał...

0

Zszedł Pedro i odrazu atak wygląda lepiej

0

Widzieliście tego borata z wąsami za linią boiska zastanawiam się kto to jest

0

Za asysty to sie kur... Iniesta Roberto Xavi Mascherano powinni wziąść

8

mecz taki nudny że na 1 monitorze mam 2 transmisje mecz Barcy i Pornola.

1

Ale ten Pedro to jest De..l nieważne jaka sytuacja zawsze ten głupi uśmieszek

0

A tymczasem Ronaldo regeneruje się po meczu na kanapie oglądając mecz Barcy i pijąc egzotycznego schłodzonego drinka z cytryną i krztusi się ze śmiechu.

0

Alves Roberto Pedro w napadzie? Czuje stratę pkt.

3

idź się popłacz gdzieś indziej karny w 100% słuszny nie Ronaldo wina że przeciwnicy nie umieją powstrzymać Królewskich w inny sposób.

6

Nie srajcie już tak, karny ewidentny Ronaldo mknie po króla strzelców i złotą piłkę i nasz płacz nic tego nie zmieni.

0

Jaki prowokator? W czasie meczu Realu jest tutaj żywa dyskusja o białych więc myślę że użytkowników FcBarca interesuję chociażby to że dziś nie gra Bale.....

0

Składy Realu: Casillas - Carvajal, Pepe, Nacho, Marcelo - Modrić, Kroos, James - Isco, Chicharito i Cristiano. Ciekawe ile goli dziś Cris ustrzeli, stawiam na hat-tricka.

1

Pedro jako tajna broń jest szykowany na Gran Derbi. Veb!

0

Wybrzeże Kości Słoniowej pokonało Kongo 2-1 w Pucharze Afryki za 10 min. równie emocjonujący mecz Tunezja Senegal Gorąco Polecam wytrawnym kibicom.

0

No i znowu Krystjano szczelił gola, ale mnie dupa boli jak ja się jutro kolegom w szkole pokaże :D

0

Znając mentalność naszych piłkarzy to po zwycięstwie z Niemcami tak nabrali wiatru w żagle że zabalowali do 5 rano z alkoholem, efekty widać ze Szkotami hehehe

3

0

Portugalia dostała wczoraj karnego z kapelusza, czemu o dziwo 11 nie wykonywał Penaldo?

1

No ale popatrzcie obiektywnie gdyby takie błędy były w Gd przez miesiąc o sędziowaniu mówilibyśmy :)

1

A teraz obiektywnie na temat wczorajszego meczu Polaków. 1. Brak karnego dla Niemców po zagraniu ręką jednego z naszych 2. Nie powinno być drugiego gola dla Polski, Lewandowski faulował przy asyście łokciem obrońce Niemiec Pozdrawiam

0

Niech Polacy stawiają teraz autobus :D

0

Kurde żeby Alves miał takie wrzutki to bym się cieszył

0

Dajcie linki do meczu Portugalii z Crisem na czele

0

Niektórzy tu opłakują Czesława Fabregasa i że jest lepszy od Rakitica a tu proszę jak cieniasuje w tym meczu

0

Gdybym myślał co sądzę o formie Pedro i grze reprezentacji Hiszpanii poszedłbym do więzienia...

0

Dni w serwisie 667 Liczba komentarzy 17645 co daje średnio 26 na dzień szacun!

0

Mam gorączkę i bóle mięśni boje się że to może być Ebola.

1

Znacie jakieś fajne piosenki które wpadają w ucho coś z gatunku pop ?

1

Ludzie ale wam żal dupsko ściska że Real wygrywa, trzeba się wyluzować. Skołować trawę od kumpli i zapalić fajkę pokoju. 4-5 buchów i jesteś panem świata.

0

Anna Przybylska nie żyje, wielka strata dla kina :( niech spoczywa w pokoju....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?