1

Jak zagadać do dziewczyny, znacie fajne teksty na podryw. Podoba mi się taka jedna jak zacząć rozmowę ???

0

Jakie macie plany na dzisiejszy wieczór, pewnie mecz Real Live i podziwianie goli najlepszego piłkarza świata, ja w tym czasie zamierzam oglądać Zmierzch Zaćmienie Pozdrawiam.

0

Wchodzi mistrz od rozstrzygnięć w meczach Sir Pedro. Spokojnie chłopaki atak jest teraz w dobrych rękach

0

A czemu w tej akcji Mascherano był przed Busquetsem? Przegrał pojedynek główkowy a Busi jakby zastępował go na pozycji stopera?

0

Sprzedam silnik Yamahy do motyki ktoś chętny na priv dawać.

1

Dziękuje za info :)

2

Ktoś wie kiedy i o której jest najbliższy mecz Barcelony?

2

Mówcie co chceta Pomoc jest najsłabsza od lat, gdyby trio Busi Iniesta Xavi z najlepszych lat połączyć z dziszejszym atakiem byłaby rozpierducha.

0

http://fotozrzut.pl/zdjecia/a0ed820ada.png Nie ma co, proszę redakcję o zbanowanie tego użytkownika za obrażanie i reklamowanie pseudostrony realu madryd.

0

wyp.... mi z tym linkiem co to za dziadowski blog. Reklamowanie innych stron nie jest dozwolone na tym portalu

4

Też tak macie że po porażkach z PSG i Realem rzadko wchodzicie na stronę? To tak jakby miłość do tego klubu osłabła

0

Zszedł Suarez wszedł Montoya zaraz się mecz rozkręci.........

0

Nie ma kibiców na stadionie, sezonowcy przeszli do Madrytu taka prawda.

1

No to chyba szykuje się nam jedyny Puchar w tym sezonie ;]

0

No to walczymy o Puchar Kataloni i to nasz jedyny Puchar w tym sezonie chyba ;]

17

Ronaldo wygra 3 złotą piłkę, każdy z nas musi uderzyć się w pierś i przyznać że 3 złoty ballon należy mu się jak psu buda. Niestety Messi jest poziom niżej.

0

Jeśli Leo chce walczyć o złotą piłkę takie setki jak na 2-0 musi wykorzystać, Wielki Ronaldo wykorzystałby to z zimną krwią i już w I połowie byłoby po meczu. Niestety robi nam się drugi Torres, nawet dziecko z okręgówki trafiłoby na pustaka :/

21

1

Lord Bendtner czy Lord Fred innych kandydatów nie widze, reszta jest 2 poziomy niżej :)

0

Ronaldo zszedł ufffff ale bym się wkurwił jakby kolejnego gola SZCZelił i pobił rekord Raula :)

4

W sobotę dostaniemy Manitę ;] Jutro ubłagam mamę żeby po niedzieli załatwiła mi zwolnienie ze szkoły bo wstyd się będzie szło pokazać kolegom w szkole xD

3

Ronaldo to najlepszy piłkarz świata.

1

Czy mi się wydawało że Ancelotti łyknął wódeczke i schował do kieszeni?

1

o k**** prawie zawał

0

Składy Królewskich: Casillas, Arbeloa, Varane, Pepe, Marcelo, Kroos, Modrić, Isco, James, Ronaldo, Benzema Ciekawe ile ustrzeli dziś goli Cr7 uważany za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie

2

składy na GD Ney Suarez Messi Rakitic Iniesta Mascherano Alba Bartra Rudy Alves

2

W której minecie zeszli Messi i Neymar ?

0

"Cristiano jest arogancki i zarozumiały, ma ogromne ego, brakuje mu nauczenia się pokory i odzyskania radości. Jego twarz wyraża smutek, on jest zgorzkniały – powiedziała w jednym z programów radiowych dominikanka Sor Lucía Caram, znana argentyńska mniszka i autorka frazy „niekibicowanie Barcelonie to grzech”. – Za to Casillas jest świętym, jest bardzo mocno atakowany" to są wypociny ze strony która jest główną stroną o Realu w Polsce. Dzięki Bogu że tutaj Redakcja jest w miarę ogarnięta, jacy debile prowadzą tam stronę to szok :D:D

1

0

Może i jest szybki i waleczny ale inteligencją boiskową nie grzeszy. A żeby przejść przeciwnika zdobyć bramkę czy dobrze się ustawiać trzeba mieć trochę zwojów mózgowych...I te jego głupie uśmieszki po każdej nawet spartolonej sytuacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?