Bazyliszek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak zagadać do dziewczyny, znacie fajne teksty na podryw. Podoba mi się taka jedna jak zacząć rozmowę ???
0
Jakie macie plany na dzisiejszy wieczór, pewnie mecz Real Live i podziwianie goli najlepszego piłkarza świata, ja w tym czasie zamierzam oglądać Zmierzch Zaćmienie Pozdrawiam.
0
Wchodzi mistrz od rozstrzygnięć w meczach Sir Pedro. Spokojnie chłopaki atak jest teraz w dobrych rękach
0
A czemu w tej akcji Mascherano był przed Busquetsem? Przegrał pojedynek główkowy a Busi jakby zastępował go na pozycji stopera?
0
Sprzedam silnik Yamahy do motyki ktoś chętny na priv dawać.
1
Dziękuje za info :)
2
Ktoś wie kiedy i o której jest najbliższy mecz Barcelony?
2
Mówcie co chceta Pomoc jest najsłabsza od lat, gdyby trio Busi Iniesta Xavi z najlepszych lat połączyć z dziszejszym atakiem byłaby rozpierducha.
0
http://fotozrzut.pl/zdjecia/a0ed820ada.png Nie ma co, proszę redakcję o zbanowanie tego użytkownika za obrażanie i reklamowanie pseudostrony realu madryd.
0
wyp.... mi z tym linkiem co to za dziadowski blog. Reklamowanie innych stron nie jest dozwolone na tym portalu
4
Też tak macie że po porażkach z PSG i Realem rzadko wchodzicie na stronę? To tak jakby miłość do tego klubu osłabła
0
Zszedł Suarez wszedł Montoya zaraz się mecz rozkręci.........
0
Nie ma kibiców na stadionie, sezonowcy przeszli do Madrytu taka prawda.
1
No to chyba szykuje się nam jedyny Puchar w tym sezonie ;]
0
No to walczymy o Puchar Kataloni i to nasz jedyny Puchar w tym sezonie chyba ;]
17
Ronaldo wygra 3 złotą piłkę, każdy z nas musi uderzyć się w pierś i przyznać że 3 złoty ballon należy mu się jak psu buda. Niestety Messi jest poziom niżej.
0
Jeśli Leo chce walczyć o złotą piłkę takie setki jak na 2-0 musi wykorzystać, Wielki Ronaldo wykorzystałby to z zimną krwią i już w I połowie byłoby po meczu. Niestety robi nam się drugi Torres, nawet dziecko z okręgówki trafiłoby na pustaka :/
21
1
Lord Bendtner czy Lord Fred innych kandydatów nie widze, reszta jest 2 poziomy niżej :)
0
Ronaldo zszedł ufffff ale bym się wkurwił jakby kolejnego gola SZCZelił i pobił rekord Raula :)
4
W sobotę dostaniemy Manitę ;] Jutro ubłagam mamę żeby po niedzieli załatwiła mi zwolnienie ze szkoły bo wstyd się będzie szło pokazać kolegom w szkole xD
3
Ronaldo to najlepszy piłkarz świata.
1
Czy mi się wydawało że Ancelotti łyknął wódeczke i schował do kieszeni?
1
o k**** prawie zawał
0
Składy Królewskich: Casillas, Arbeloa, Varane, Pepe, Marcelo, Kroos, Modrić, Isco, James, Ronaldo, Benzema Ciekawe ile ustrzeli dziś goli Cr7 uważany za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie
2
składy na GD Ney Suarez Messi Rakitic Iniesta Mascherano Alba Bartra Rudy Alves
2
W której minecie zeszli Messi i Neymar ?
0
"Cristiano jest arogancki i zarozumiały, ma ogromne ego, brakuje mu nauczenia się pokory i odzyskania radości. Jego twarz wyraża smutek, on jest zgorzkniały – powiedziała w jednym z programów radiowych dominikanka Sor Lucía Caram, znana argentyńska mniszka i autorka frazy „niekibicowanie Barcelonie to grzech”. – Za to Casillas jest świętym, jest bardzo mocno atakowany" to są wypociny ze strony która jest główną stroną o Realu w Polsce. Dzięki Bogu że tutaj Redakcja jest w miarę ogarnięta, jacy debile prowadzą tam stronę to szok :D:D
1
0
Może i jest szybki i waleczny ale inteligencją boiskową nie grzeszy. A żeby przejść przeciwnika zdobyć bramkę czy dobrze się ustawiać trzeba mieć trochę zwojów mózgowych...I te jego głupie uśmieszki po każdej nawet spartolonej sytuacji