O sobie

  • Zainteresowania Barcelona- zarówno miasto jak i klub, muzyka i wszelkie przejawy szuki :)
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Messi, Fabregas, Villa i Pique :D
  • Ulubione zespoły Oczywiście, że Barca, a jeśli chodzi o muzyczne... to już inna bajka :>
  • Barcelonie kibicuję od Urodzenia.

Statystyki

  • Dni w serwisie 5423
  • Liczba komentarzy 173
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Mogę nawet iść "z buta" i wyruszać już teraz ! :) Cudownie się zapowiada.

0

Uaa, no to trzeba pomyśleć. A jeśli chodzi o stawkę, to w stowarzyszeniach innych kibiców a nawet nie kibiców a fanów zespołów muzycznych, jest tak samo- to tak a'propos poniższej dyskusji : )

0

To już nie można wystawiać takiego składu jak się chce? Paranoja. A byłby kolejny mecz w którym młodzików można byłoby sprawdzić :)

0

bartek55559: Jakbyś dokładniej czytał to byś wiedział :)

0

Te wywiady to totalna miazga i aż trudno nie siedzieć z uśmiechem na twarzy jak się to czyta :D

Zobacz wszystkie

0

"som la gent Blaugrana" ! ;)

0

,,osoby odpowiedzialne w Osasunie za stan murawy pomalowali te miejsca zieloną farbą, by stworzyć lepszy wizerunek w telewizji." - czasami ja się po prostu zastanawiam w jakim ja świecie żyje :O

0

Pique i tak najlepiej funkcjonuje z tymi żartami w spółce z Fabregasem i Puyolem xD Cóż... każdy ma inne poczucie humoru :D

0

W ogóle dla mnie to śmieszne, takie sobie rozważania i priorytety to Liverpool może mieć w snach a nie w realnych transferach. Villa zostaje w Barcelonie i nie ma o czym dyskutować.

0

No i po co mu to było? : D Rozumiem, frustracja etc. ale już mógł sobie odpuścić. Co się nagadał to się nagadał i jego, no ale kartka na kolejny mecz dla niego i Daniego jest po prostu nam zbyteczna. Więcej grać, a nie gadać i powinno być dobrze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?