Beatryczeee
Dołączył/a: sierpień 2011
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mogę nawet iść "z buta" i wyruszać już teraz ! :) Cudownie się zapowiada.
0
Uaa, no to trzeba pomyśleć. A jeśli chodzi o stawkę, to w stowarzyszeniach innych kibiców a nawet nie kibiców a fanów zespołów muzycznych, jest tak samo- to tak a'propos poniższej dyskusji : )
0
To już nie można wystawiać takiego składu jak się chce? Paranoja. A byłby kolejny mecz w którym młodzików można byłoby sprawdzić :)
0
bartek55559: Jakbyś dokładniej czytał to byś wiedział :)
0
Te wywiady to totalna miazga i aż trudno nie siedzieć z uśmiechem na twarzy jak się to czyta :D
0
Koszulka ładniejsza od Danielli :D I racja, Fabregas grał dobre zawody i wyróżniał się na boisku.
0
HA! :D Wiedziałam, że któryś z naszych oglądał F1 na żywo :D Jak dla mnie szkoda, że Alonso nie zajął pierwszego miejsca. Lubię go i szkoda, że jest pro-madrycki :)
0
Dzisiejszy mecz rozbił mnie na milion drobnych kawałków. Było po prostu pięknie. Leo pokazał dla kogo dzisiaj grali, a to jak wszyscy podeszli do Pepa po czwartym golu to było niesamowite. Nie wspominając o tym podrzucaniu Mistera do góry. Dzięki, Barcelono! :)
0
Błagam, skończcie z takimi artykułami bo to tylko niepotrzebnie podnosi ciśnienie :D Tello? Wtedy kiedy akurat chłopak się rozegrał i robi to naprawdę dobrze? Nie, nie nie... jak dla mnie kolejny, który ma zostać.
0
Jedno słowo: NIE!
0
Jeśli chodzi o Luiza to nie mogę być obiektywna. Przeogromne pokłady sympatii mam jak na niego patrzę, także mimo wszystko fajnie byłoby oglądać go w koszulce Blaugrany :)
0
Jak czyści w polu to nie ma czasu na strzelanie :D
0
I to podbijanie piłki przez Ronaldo też mnie jakoś mimo wszystko nie boli. Jak dla mnie to fajnie się patrzy jak zawodnik potrafi zrobić coś czego inni nie umieją, potrafi kontrolować piłkę i rozpocząć w sposób nadzwyczajny akcję. Nie ma znaczenia czy Ronaldo, czy Messi czy inny gracz. To się po prostu fajnie ogląda i przynajmniej według mnie- takie coś powinno się cenić. Równie dobrze dryblingi to brak szacunku bo przecież ośmieszają przeciwnika:> Nigdy nie rozumiem jak ktoś takie coś może nazwać brakiem szacunku. W głowie mi się to nie mieści :D
0
Litości. Może dlatego, że Torres to nie zawodnik Barcelony? Jak takie coś widzę to nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Niech tańczą dalej. Brak szacunku... taak i co jeszcze? Jak się leją na boisku piłkarze to właśnie TO jest brak szacunku a nie taniec po zdobytej bramce. Taniec przeszkadza? Nie, to nie taniec ale wynik. Rayo dostało w prezencie 7 bramek. To jest fakt. Faktem również jest, że było im grać a nie teraz szukać dziury w całym. Równie dobrze jeśli ktoś dostanie awans w pracy czy dobrą ocenę w szkole też nie powinien okazywać radości bo " nie daj Boże" urazi kogoś kto dostał jedynkę lub tego kogo zwolnili z roboty. Wróćcie się ludzie do średniowiecza -.-
0
Dramat. Zwykły taniec a o to tyle szumu. Bądźmy szczerzy- Rayo dostało po prostu baty i każda forma zdobycia gola i celebrowania go, nie podobała się, a że to był już słynny PIĄTY gol i manita to tym bardziej. Alves to muzykalna bestia z poczuciem humoru i to wszystko. Nie rozumiem za co przepraszać. Za radość? A to dopiero. I NIE to nie ma nic wspólnego z szacunkiem dla rywala tylko z własnym szczęściem :)
0
No i źle napisałeś. ZOSTAŁAM kibicem ze względu na Puyola, który mnie zaintrygował a nie jestem takowym z jego powodu. Widzisz różnicę? Już bardziej dobitnie nie umiem napisać, zresztą, wybacz- nie mam zamiaru z Tobą dyskutować, bo to syzyfowa robota. Btw. " szczeniaro"? :> Trochę szacunku jak z kim dyskutujesz.
0
Cochis: Jeśli chcesz osądzać trafność czegokolwiek to polecam przeczytanie tego co napisałam i tego co Ty napisałeś/łaś jeszcze raz :) Bo widać mnie nie zrozumiałeś/łaś. Czy ja kiedykolwiek napisałaś, że odejdę w momencie gdy Carles skończy karierę? To że nie byłoby mnie wśród kibiców Barcy gdyby nie on jest logiczną konsekwencją tego poprzedniego zdania, że Carles działa jak magnes. Radzę czytać ze zrozumieniem :)
0
To człowiek, który działa na magnes. Gdyby nie Puyol to nie byłoby mnie wśród kibiców Blaugrany. Ten człowiek ma niesamowite podejście do gry i do wszystkiego co robi, że nie można koło tego przejść obojętnie. Nie Ronnie, nie Leo, nawet nie Xavi i nie Iniesta tylko właśnie on tak działa- przynajmniej na mnie. Gdy widzę te loczki na murawie to po prostu mogę siedzieć przed telewizorem spokojnie, on daje ten komfort, że gdy nawet gramy z najlepszymi to czuje się ten spokój, chociażby nawet w ciężkich momentach gdy stracimy gola. To właśnie prawdziwy kapitan i nie wyobrażam sobie Barcy bez niego. Będzie pusto, nawet bardzo.
0
Dokładnie- wszystkie książki: Xaviego, Iniesty, Leo, "Głos z szatni" i nawet Zlatana dostaniecie w empiku. No chyba, że pofatygujecie się do Biedronki gdzie niedawno jeszcze były wszystkie te biografie i taniej niż w empiku : ) A co do książki z newsa.. cóż, jak wyjdzie przetłumaczona na polski to bajer, a jeśli nie to dodatkowa motywacja by uczyć się hiszpańskiego :D
0
Nie wierzę w to co czytam. Brak słów lub po prostu coś mnie najwidoczniej ominęło jeśli chodzi o postać samego Neymara : D Śmiechu warte.
0
Nie ma granicy. Jeśli nadal będzie czerpał taką radość z piłki jak teraz to on sam będzie granicą, którą najprawdopodobniej nikt nie przekroczy :)
0
Najwidoczniej w Saragossie zapragnęli mieć ogród angielski :> Czuję się lekko zaskoczona, że jak istotnie wczoraj były takie warunki to umknęło to mojej uwadze. I nawet gdyby Saragossa chciała takie coś wykorzystać na swoją korzyść no to cóż... te powiedzonko " kto pod kim dołki (..)" idealnie się sprawdza.Kolejnym razem Tito i Pep muszą pomyśleć o jakimś survivalowym treningu ^^
0
No to teraz czas na taki konkurs w Polsce :)
0
Poza tym zauważmy plusy- Zlatan ma kolejny materiał na kolejną książkę. To co, tym razem " Ja- Ibra- wielce pokrzywdzony. O metrach dzielących piłkę od bramki przy rzucie karnym?" Komedia :D
0
Karny, karnym, ale zamiast teraz marudzić to Zlatam mógł grać. Teraz niech ma pretensje do samego siebie :) Szkoda takich ludzi- widzą winę we wszystkich na około a u siebie żadnej :D
0
Pique niczym feniks z popiołów, a 3 punkty na wyjeździe cieszą zawsze :) Oby tak dalej, a jeśli zdobędziemy mistrza to będzie wprost pięknie :D
0
Jeśli już to "stara":) Gadam i będę gadać. Rzygam już tym całym lamentowaniem w stronę Gerarda i Shakiry. Najchętniej byście wszyscy posadzili go na ławce i się pytam- co dalej? Dajcie mu grać i nie traktujcie go jak dziecko, które nie wie co ma robić i co w ogóle robi. Facet ma 25 lata i ma oczy, widzi co się dzieje, ale widocznie jeśli nawet Puyol nie jest w stanie podać mu ręki, to problem tkwi w nim samym i uwierzcie, że nie ma on kolumbijskiej narodowości i imienia Shakira. Argumenty? Po co mi argumenty? Najłatwiej się powytrząsać na kogoś, kto wam nie odpowie i nie stanie w swojej własnej obronie z prostej przyczyny- nie zna was. A jestem przekonana, że większość nawet nie zagrałaby meczu na takim poziomie jaki on reprezentuje obecnie. To samo było z Villą, a jak strzelił gola to bohater. Jeśli spadł z formy to przykro mi, ale może rozczaruję- nie pstrykniecie palcami a "trójka" Barcy nie wyleci do razu na najwyższy poziom :> Irytują po prostu mnie spekulacje na takie tematy lub osądy typu,, arogancki", no litości, ludzie, i co jeszcze? To jest tylko czlowiek, a to, że zrobił raz złą minę, świadczy o tym, że jest zły ( być może na siebie) a nie, że od razu jest arogancki. Wszystko z mojej strony.
0
Odstosunkujcie się od tej Shakiry. Tak, kochani i jakże błyskotliwi kibice- piłkarz też ma swoje życie prywatne, które nie koliduje z tym co pokazuje na boisku. Przykro patrzeć jak połowa ograniczonych ludzi od razu twierdzi, że jego sympatia go tak wyeksploatowała,że Pique jest cieniem samego siebie. Żyjcie i dajcie żyć innym. Gerard może mieć problemy, które ma ukryte w podświadomości ( chociażby może mieć automatyczną blokadę kiedy chce odebrać komuś pilkę, bo jakieś-tam zdarzenie to spowodowało i Gerard nie jest w stanie przezwyciężyć tego irracjonalnego uczucia) a i tak będziecie tylko widzieć Shakirę jako główny powód jego nieszczęścia. Śmieszne: > Każdy może mieć gorsze dni, które nie skończą się tak długo, jak długo ludzie będą mu to wypominać. Po prostu ogarnijcie się przestańcie lać wodę i trwożyć się nad jego rzekomą słabą formą, bo w takich momentach jeśli waszym zdaniem Pique stoi w miejscu, to wy robicie krok wstecz.
0
A idż pan, panie Platini. Najpierw insynuuje coś, co pozwala wywnioskować, że uważa coś jakby Messi był otoczony dziwną opieką sędziów a teraz wykazuje wielki podziw i wielki niby fan talentu Leo. Hipokryta. A co do samego Leo, to i tak jest wielki i te słowa są zbędne. Każdy widzi i ma oczy co on wyprawia z piłką i w jakim stylu to robi : )
0
Pięknie. Zachowali się po Królewsku. Takie gesty się ceni : )