0

I tak lepiej wyglądał w barwach Blaugrany : D Szkoda, że nie było dla niego miejsca w pierwszym zespole, to był akurat jeden z tych zawodników do którego miałam sympatię. Cóż, powodzenia w innych barwach : )

0

No to spinamy się i gramy na 2:1....

0

Kurczę, a ja się ciesze. Należy mu się możliwość grania regularnie a Barca w pierwszym zespole mu tego nie zagwarantuje. Też ma już trochę lat i w ogóle. Oby mu się fajnie wiodło tam gdzie pójdzie i by nie "zdziadział" : D

0

Dokładnie, Alvis, Tezio i może na dobitkę Kłęsa i jedziemy : D

0

Hipokryta, nawet nie warto go słuchać. Zresztą, doskonale widać jak bardzo nie może sobie poradzić z Barceloną i generalnie nasz klub go przytłacza : D Spokojnie, Mou, jeszcze Cię Puyol i spółka doprowadzą do tego, że będziesz błagał o odejście z Madrytu : D Ile można paplać ciągle jedno i to samo... niebywałe.

0

Alves rozwala system, on jest po prostu kosmiczny : D Nie mniej jednak reszta zdjęć bardzo zacna. Szczególnie te z napisami wsparcia dla Vilii, jak Abidal wróciłi, powrót Tito do pracy i to jak Pepa podrzucają wywołują specyficzne odczucia i zwyczajne ciary.

0

O ile o Keicie mogą sobie realnie pomarzyć to jeśli chodzi o Masche to mogą zapomnieć. Zaśmianie się w tym momencie Milanowi w twarz jest chyba jak najbardziej na miejscu : D Javier się z NIGDZIE nie wybiera.

0

Jeśli musi, to niech odejdzie. Trochę szkoda jednak nie aż tak bardzo. Jego odejście otworzy drzwi do kariery młodzikom, a jeśli sam Keita byłby szczęśliwszy w Milanie to nie widzę przeszkód.

0

Zabawne, a ja już nawet wysłałam sms do przyjaciółki, że stał się dramat ^^ Hiszpańskie poczucie humoru mnie kiedyś zabije xD

0

Puyol jaki rozcieszony! : D aż się miło patrzy, nie ma co!

0

Niech odpoczywają, należy im się : ) Młodzików do składu i jestem jak najbardziej za, niech się uczą i nabywają doświadczenia. Leoś i spółka wrócą po przerwie i będą grać dalej- problemu nie ma, co najwyżej same korzyści : D

0

Do wesela się zagoi : ) Będzie dobrze, widać, że Puyol już przekazał Davidowi ciepło ze swojego kapitańskiego serducha i nie ma prawa nie wyzdrowieć szybko, poza tym Villa sam w sobie jest silny a za sobą ma tylu ludzi, że będzie go to motywować. No i na Euro musi być! : )

0

Na Alvesa tylko się spojrzy a już twarz się cieszy xD A niech balują, należy im się. Odpoczną i wygrają kolejny mecz - taktyka Pepa jest wręcz druzgocąco przewidywalna xD

0

No i w czym problem. My wyciągnęliśmy rękę i jesteśmy ponad to. Nie nasz biznes, że znajdzie się kretyn, który nie umie uszanować cywilizowanego gestu : )

0

Dziewczyna ładna, a Cuenca przystojny, fajnie, pasują do siebie :)

0

To Leo jest z Antonellą? : d Kurcze, a ja żyłam w przekonaniu, że zerwali. Niech to : D

0

No to ławka rezerwowa zmiażdży system, normalnie : ) Cóż, fajnie. Niech sobie odpoczną a Barca B niech się wprawia w boju ^^

0

Tak, najlepiej się zagryźcie wszyscy bo Barcelona przegrała. Czasami poziom niektórych i ich bluzgi, które lecą na prawo i lewo są tak maksymalnie żenujące, że szkoda patrzeć. Przegraliśmy, i co z tego? Wygramy kolejnym razem. Taka jest piłka nożna- czasami się przegrywa i szkoda, że co niektórym aż tak ciężko pojąć podstawy. Jakbyśmy tak cisnęli jak w ostatnich sekundach tego meczu, to całe spotkanie byśmy spokojnie wygrali. Jednakże tak się nie stało, słucham, może któryś z paczką czpisów w łapie i rzucający mięsem na prawo i lewo w komentarzach zagrałby lepiej?

0

Po prostu takiego czegoś jeszcze nie grali. Brak słów i mecz STRASZNIE zaskakujący.

0

Dokładnie, zaraz po kontuzji Afellay'a Barca wybiegła z koszulkami okazującymi wsparcie Ibiemu, mały błędzior : )

0

"som la gent Blaugrana" ! ;)

0

Czy on przechodzi jakiś syndrom Barcelony, czy jak? : D Niby przeszedł do Milanu i czuje się jak w domu, ale widać jednak go coś "uwiera" bo CIĄGLE monotonnie gada o Barcelonie. Właśnie widać jak Zlatanek czuje się spełniony. Ten człowiek więcej papla niż robi. Zresztą, zobaczymy w środę. Nie mogę się doczekać.

0

Najbardziej chyba cieszy mnie Villa, Maxwell i Cuenca. Ten pierwszy chyba już się odblokował strzelecko- nieważne, że bramka zdobyta "na szczupaka"- radość była bezbłędna :D Maxwell w moim odczuciu zagrał dobry mecz a Cuenca zdobył niesamowitą asystę i ten zwód a'la Iniesta był imponujący. Cóż, byle tak dalej i po kolejne zwycięstwa, Barcelono! : )

0

Zazdroszczę : D Btw. Czyżby kolejny talent Leosia? Robienie niepodświetlonych zdjęć? Zaiste, Messi to człowiek renesansu xD Wszechstronność jego mnie powala na łopatki :)

0

Myślę, że mimo wszystko należy mu się szansa. Przecież nikt nie chce być kontuzjowany, a jemu przytrafiło się akurat teraz takie coś. Nie chcę by odchodził, chcę go jeszcze zobaczyć w pełni sił w NASZYCH barwach. Chłopak ma strasznego pecha, cóz... fatum nie może trwać wiecznie :D

0

A niech to :D Moja transmisja była na tyle katastroficzna, że wszystko było widać oprócz czasu, także spokojnie wyłączyłam w przekonaniu, że jest koniec meczu a wynik totalnie niekorzystny. Cóz, był dopiero koniec pierwszej połowy... ^^ Dobrze, że zremisowali a nie przegrali.

0

Pod koniec jego szarża była wprost niesamowita. Biegł całym sobą a pomylił się o cm , a szkoda- odnotowałby drugiego gola. Cieszę się, że Leo odblokowany jest strzelecko, niech gra dalej i niech zwycięża : D

0

Szybko ten czas leci : D Kurcze, pomyśleć, że np. teraz ktoś może niepozornie zadebiutować a potem być gwiazdą swojej drużyny= kolejny powód by nie oddawać nikogo z La Masii ! : )

0

Już 2:0. Totalna porażka, mam wrażenie, że to nie ta sama Hiszpania co kiedyś.

0

To, że Hiszpania przegrywa- dokładnie to zrobił Casillas :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?