Beatryczeee
Dołączył/a: sierpień 2011
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie sądziłam, że kiedykolwiek to napisze ale Cruyff w tym momencie zrobiłby lepiej jakby się zamknął. Po co on się w ogóle wypowiada niepytany i sieje ferment? ,, Jeśli się nigdy nie wygrywa trzeba mieć szacunek'' - mógł to powiedzieć wtedy, kiedy Mou zaczaił się na sędziego tudzież Ronaldo rzucił piłką w Guardiolę. Litości. Akurat Mourinho powiedział tak naturalnie, proste i logiczne słowa, że pierwszy raz, z zamkniętymi oczami jestem w stanie przyznać mu kompletną rację. Ten kto dąży do zwycięstwa nie patrzy na innych tylko na własne przygotowanie. Myślicie, że w finale Pucharu Króla Barca będzie patrzyła na swoich przeciwników? Odpowiedż jest prosta- nie. Blaugrana będzie inwestować w siebie a nie medytowała nad przygotowaniem przeciwników. I tak też robi Real. I co więcej- robi logicznie. Tu nie ma mowy o braku szacunku, tu jest chyba na siłę szukanie dziury w całym. Zresztą, nie wiem czy Cruyff czasami się nie zapomniał, że od niego raczej już nie zależą remisy, zwycięstwa czy przegrane, więc generalnie ma już i tak mało do powiedzenia. Jedyni, którzy jeśli coś to czują ów "brak szacunku" to jest ta nasza jedenastka wraz z tym dwunastym na fotelu trenera.
0
To chyba miało za zadanie potrząsnąć co niektórymi niż zdołować. No przynajmniej jak ja słyszę coś na " nie" to jeszcze bardziej chcę zrobić coś przeciwnie i kogoś zaskoczyć. Poza tym Guardiola nie może ciągle słodzić. Mówienie że "wszystko jest cacy" nie daje takiej motywacji jak " jesteś beznadziejny i pokarz mi że stać cię na więcej" : D A jeśli nawet- Mister nie raz wam pokazał, że wie co robi, lub ma przyziemne - żeby nie powiedzieć realne... - podejście do sprawy. Faktem jest, że tracimy 10 punktów, ale sezon nie kończy się dzisiaj, tudzież jutro. Wszystko jest możliwe :> par exemple: Liga Mistrzów jest możliwa.
0
I w takich momentach to a już nie wiem kto komu śle słowa wsparcia, bo Abi zdaje się pocieszać swoich kolegów : ) Kurcze, fajnie, fajnie, zdecydowanie ciepło na serduchu się robi.
0
No jak zwykle : D Rozwalił system a potem powiedział, że " to miło" xD Leo, Leo...
0
Przyzwyczaić to się na pewno przyzwyczaimy bo nie ważne w czym gramy, ale jak i kto gra :) No ale jeśli można i jest jakaś szansa to ... to można poprawić te walory estetycznie bo jak na mój gust co najmniej lipnie i kiczowato to wygląda. Czekam na coś lepszego :)
0
challenger: Zdecydowanie : D żałuję, że nie podeszłam do gościa, bo wyglądał jak jego sobowtór, a może to serio był on? Nie mam pojęcia. Akurat ten sklep jest na Oxford Street, także najbardziej oblegana ulica Londynu, a co dopiero pod wieczór... cóż, może mógł wstąpić? :D Nie mam pojęcia. Żałuję, żałuję. Logika podpowiadała, że piłkarze Barcy są w Barcy, a nie akurat tam gdzie ja- odcięta od internetu, wiadomości a nawet wyniku niedzielnego meczu! xD
0
Co więcej- właśnie wróciłam z Londynu a Cesc był w primarku :) Zauważyłam podobnego do niego faceta i patrzyłam się jak debil. Własnie po tym artykule wcisnęło mnie w fotel. Dzięki redakcjo- fajnie wiedzieć, że stało się koło Cesca a nie wzięło się od niegu autografu... :O
0
Henry na chwilkę do Arsenalu, to może tak do nas na chwilę Ronaldinho? :D Eh, te marzenia... :)
0
Puyol normalnie gorący facet :D Fabregas kurtka, Xavi bluza a ten na krótki rękawek : D Fajnie tym co tam byli w pobliżu, chociaż ciut uciążliwe dla piłkarzy. Pique chyba miał strasznie wywalone na ten szum, a Busi najlepiej uciekał xD + Fontas poszedł jako przynęta ^^
0
Karta kartą, ale podpis Leo miażdży na łopatki xD
0
Autentycznie jestem przeszczęśliwa, że Ibi wraca do gry. Nie mogłam się doczekać już tej wiadomości :) I teraz tylko czekam, aż pokarze na co go stać w meczu. Genialnie! :D
0
I co z tego, że Barcelona kiedyś odmówiła Realowi? W sumie to się nawet nie dziwię. Kwestie polityczne w takich sprawach biorą górę, zresztą... Barcelona nie jest stolicą Hiszpanii a Madryt (nie)stety jest i generalnie mnie to nie obchodzi kogo tam stadion się znajduje ale stolica to stolica i generalnie Florentingo Perez może sobie pogadać w tym momencie co najwyżej do lustra. ,, Nie zagracie na Barnabeu"- problem? " Zagracie" gdzie indziej i wygracie : ) Trzeba się tylko zastanowić czy z tego tytułu, że finał odpędzie się nie w Madrycie komu coś "ubędzie"- nam czy im? Odpowiedź jest prosta :) No a póki można to Rosell się pewnie jeszcze spręży i może coś uda.
0
A jak dla mnie to po prostu komedia jest. Czemu tego nie ma na głównej N tylko na jakimś Premium? Jezu, ta cała platforma N to jest jakaś porażka i mówcie co chcecie, ale już wole "alwisa" i cyrk związany z tym niż dawanie meczu Barcelony nie na głównym kanale. Jak nie Arsenal,, to znowu coś innego. Dobrze, można zrozumieć, że gra tam Polak etc, ale wszelki patriotyzm kończy się w momencie gdy ten sam mecz Arsenalu leci na polsacie i człowieka dosłownie strzela. Szczęsny musi chyba zacząć grzać ławę na Camp Nou by "eNka" się obudziła czy jak? Poza tym ten kto jest mózgiem ustalania meczu dublującego polsat to powinien wylecieć na kopach ze swojego stanowiska. No a na koniec- miłego meczu Cules :D Vamos!
0
Jak dla mnie to jedyna i prawdziwa "siódemka" Realu : ) Świetny gest, a zdjęcie wyżej i widok Puyola i Raula schodzących w tym objęciu zawsze wywołuje u mnie uśmiech i lekkie ciary.
0
Litości. To kierowca nie widział tych drzwi i umyślnie wjechał w ten samochód? :O Swoją drogą i tak dobrze, że jak samochód był otwarty to ktoś mu tego auta nie podprowadził. Pique jak zwykle ogarnięty ^^
0
No i po co mu to było? : D Rozumiem, frustracja etc. ale już mógł sobie odpuścić. Co się nagadał to się nagadał i jego, no ale kartka na kolejny mecz dla niego i Daniego jest po prostu nam zbyteczna. Więcej grać, a nie gadać i powinno być dobrze :)
0
,,osoby odpowiedzialne w Osasunie za stan murawy pomalowali te miejsca zieloną farbą, by stworzyć lepszy wizerunek w telewizji." - czasami ja się po prostu zastanawiam w jakim ja świecie żyje :O
0
Tak się Real boi o morale tych swoich "królewskich" grajków, że po prostu to jest śmieszne : D Nie mniej jednak czy na Santiago, czy na Camp Nou musimy grać swoje. No i już czuję hymn Barcy, a'capella przez kibiców wykonany *.*
0
I dobrze, że w końcu usunął to "zwierzątko" z twarzy ^^ + mogę się założyć, że nie obyło się bez docinków ze strony chociażby Pique xD Nie mniej jednak z brodą czy bez Leo widać, że jest zmotywowany i oby dzisiaj był jego dobry dzień : )
0
Tradycyjnie jak każde wygrany przez Barcę mecz powoduje, że o północy skaczę jak idiotka i mam dawkę irracjonalnego szczęścia i naprawdę jestem z nich dumna, ale pojawia się właśnie wielkie "ale". Jeśli nadal Leo nie będzie mógł podnieść o dwa centymetry chociażby piłki by wykorzystać genialną sytuację to będziemy nadal kuleć ze skutecznością. Rozumiem, że on ma w takim kluczowym momencie 8534956 zawodników za sobą, którzy chcą mu zabrać piłkę ale to jest Messi i już nie raz pokazał, że potrafi działać pod presją. Nie wiem co się z nim stało. No i szkoda, że jak już strzelamy to czujemy się na tyle pewnie, że po chwili nam strzelają :) Typowy moment psychologiczny wykorzystują rywale, gdy u nas jest chwilowy lajt. Dwa gole na wagę zwycięstwa dają BARDZO dużo radości, ale powinniśmy tak strzelać by czuć się pewnie i jednocześnie nie tracić samemu goli. Nie oczekuję manit, mi się po prostu marzy sukcesywne wygrywanie z komfortem psychicznym zawodników a nie potem latanie jak debil po boisku i szukanie punktów : ) No i mam oczywiście nadzieję, że Busi się pozbiera i nie zasili listy kontuzjowanych- co najwyżej listę na kolejny mecz.
0
Dzielny nasz Villa :) Ja już na samą myśl o jakiejkolwiek śrubie w nodze wydaję z siebie mimowolne "ałaaa" a co dopiero funkcjonować na co dzień z takim kołkiem w nodze. Mam nadzieję, że będzie na Euro, nie wyobrażam sobie bez niego reprezentacji Hiszpanii. Niech wraca jak najszybciej :)
0
A na pytanie "Quo vadis, Blaugrano?" jest tylko jedna, prosta i zawsze aktualna odpowiedź- po zwycięstwo :)
0
A "Tezio" to był człowiek, który mógłby odmienić przykry los tego spotkania, szkoda, że Pep tak go późno wpuścił. A nawet gdyby nie wygrać La Ligi w tym roku, a wykosić Ligę Mistrzów i CdR to myślę, że byłaby to sprawiedliwa cena, zresztą, zobaczymy :) Barcelona potrafi zaskakiwać i właśnie za to ją kochamy. Wyjazdy są trudne, ale znów nie są takie, których byśmy nie mogli jakoś przejść i wygrać tych spotkań. Więcej wiary - odnośnie kibiców i samych zawodników i będzie dobrze. Musi być :>
0
Z tego to wszystkiego to najbardziej rozwalające jest to " za podważanie decyzji sędziowskich: Puyol". Już samo nazwisko el capitano daje do myślenia, że widocznie było co podważać :) Akta nie akta trzeba żyć i grać dalej, Leo się pozbierał to i my się pozbieramy, że kolejny raz takie coś nie zostaje ukarane. Czekam tylko na środę:)
0
Na początku to warto zauważyć, że jakby Messi Pelego nie "uwierał" w jakiś tam sposób to Pele by w ogóle o nim nie mówił. Bo czy znajdzie się człowiek, który mówi w taki sposób o czymś co jest dla niego nieistotne? Mając 70 lat warto zejść ze sceny niepokonanym i pogodzić się, że w tym wieku są inni, zdolni i im nie umniejszać sukcesów. Przecież sam Diego też był nastawiony sceptycznie do Leo, zmieniło się wszystko od momentu gdy razem pracowali i zrozumiał swój błąd mówiąc mniej więcej, że Leo może być lepszy od niego jeśli to będzie z korzyściami dla Argentyny. Cóż, Pele powinien sobie dać spokój, on i Leo grają w zupełnie innych czasach i ich sytuacje są diametralnie inne.
0
*obecnych kompletów
0
Barwy Barcelony są zawsze piękne, ale mimo wszystko to co teraz zapodali to żenada. Nowoczesność? Jak na razie widać tu tylko kicz : D "rozmywany czerwony pasek" tja... niezły objaw nowoczesności. Liczę na coś lepszego, albo na zostawienie obecnych projektów ; )
0
Jeśli czysto i uczciwie oznacza deptanie komuś po dłoniach i symulowanie fauli, kiedy Fabregas go nawet nie dotknął mu twarzy to ja podziwiam. Zresztą, co innego może powiedzieć zawodnik Realu? Za " Pepe grał jak ostatni cham" Mourinho mógłby tak zrobić, że to Carvalho miałby po zawodach i by sobie nie pograł. Każdy w tym widzi własny interes, a my jesteśmy świadomi tego co sam Pepe zrobił : D Każdy ma swój rozum a wypowiedzi zawodników Realu do analizy są zbędne : D
0
Co za dzieciarnia. Czy wy naprawdę tak ciężko myślicie, czy tylko mi się zdaje? Są momenty gdzie Alexis istotnie spowalnia grę i to nie tylko w tym meczu. Trzyma piłkę na tyle długo, że rywal zdąży nadbiegnąć i mamy zwyczajnie po akcji. Dopominanie się "sprawiedliwości" i wypisywanie " gdzie są bla-bla-bla" jest nieco śmieszne- i to nie w pozytywnym znaczeniu.
0
I mówcie co chcecie, ale mnie najbardziej cieszy włączenie Sergi Roberto do składu a niekoniecznie Cuenca : D Przydałby się Tello. Świetnie, że Pep korzysta z wychowanków, jednakże fakt faktem, że jest to spowodowane kontuzjami chociażby Villi.