0

Cóż,na mecz z Realem na Camp Nou ja bym radziła znów zamontować : D

0

Łapy precz, ot co. I to jeszcze młody Alcanatara, no normalnie śmiech na sali : D Niech te wszystkie kluby zaczną sobie swoich wychowywać a nie żerować na talentach, które ciężką pracą wychowała Barcelona. Trafiają mnie te wiadomości o przypuszczalnych transferach z Barcy do-nie-wiadomo-gdzie .

0

Keita zostaje. Amen. Zresztą do kogo Puyol by wołał przez pół boiska " Keiteeee!"? : D Nie ma opcji, jedyny transfer z Arsenalem jaki teraz widzę to Szczęsnego. Wtedy to by podziałało na stacje telewizyjne i jakikolwiek mecz Barcy byłby w tv - same korzyści : D

0

I pomyśleć, że tak się ucieszyłam jak przełączając kanały zobaczyłam, że na sportklubie leci ten mecz ^^ No nic, zdarza się. Villa miał dużo okazji, ale taką wyrównującą miał Fabregas. Nadal nie rozumiem czemu podaniem szukał kogoś z drużyny jak już był sam-na-sam z bramkarzem i wystarczyło kopnąć tę piłkę do bramki : ) Anglicy mieli szczęście, bywa.

0

Jak dla mnie każdy z nich może zostać. Kurczę, ja we wszystkich tych zawodnikach widzę przyszłość Barcelony. La Masia kreuje niesamowite talenty, nasze talenty. Trzeba z nich korzystać ile się da.

0

A ja tam życzę mu jak najlepiej w tej Romie. Niech gra niech strzela i cieszę się, że się tam zaaklimatyzował : )

0

Karpik: Nie chcemy NIESŁUSZNYCH kar. Przez takie myślenie jak Ty reprezentujesz właśnie takie rzeczy się dzieją i to jest godne pożałowania. "czy dzisiejszy football jest fair"- JEST, ale znajdują się jednostki, które widocznie mają swoją samoocenę zmieszaną z błotem i uciekają się do takich praktyk. " Mes que un club"- mówi Ci to coś? Jeśli tak, to powinieneś już dawno zrozumieć, że to "coś więcej niż klub" zobowiązuje kibiców i zawodników. Jeśli przegrywamy lub dostajemy karę to za coś to UMIEMY się z tym pogodzić i wziąć to na bary bo to MY zawiniliśmy, a nie wykręcać się innymi przykładami " bo inni tak robią" -.-

0

Nie powinien takiego czegoś robić. Karygodne i to bez znaczenia czy gwiżdże bramkarz Barcy czy innego klubu.

0

Giń z oczu Zlatanie wraz ze swoimi książeczkami.

0

Przypomnimy. Kiedy Villa strzeli kolejną bramkę z wolnego.

0

Pyrzo: A ty szukasz sensacji tam gdzie jej nie ma, szukając podwójnego dna. Nie sądzę, żebym była śmieszna mówiąc swoje zdanie kiedy ty na mnie naskakujesz o nie wiadomo co. Radziłabym się zastanowić, bo nie sądzę by moja wypowiedź atakowała Liverpool, co najwyżej atakuje ona " widzi mi się Villa w tym klubie" pozdro człowieku i czytaj dokładniej, moja wypowiedź nie zawierała w ogóle aspektu, że to jest pewny transfer. Nie wiem czy co niektórym trzeba coś łopatologicznie tłumaczyć.

0

W ogóle dla mnie to śmieszne, takie sobie rozważania i priorytety to Liverpool może mieć w snach a nie w realnych transferach. Villa zostaje w Barcelonie i nie ma o czym dyskutować.

0

Barca w tarapatach- niesamowita Barca : D Ot, subtelna odpowiedź na wasze jęki.

0

No i czego lament? : D Taka jest piłka nożna. Nie zawsze można wszystko wygrywać, a sami widzicie jakie są warunki. Wiadomo, szkoda, ale ani ja ani nikt z Was nie zagrałby lepiej : ) Trzeba wyciągnąć wnioski, jechać z koksem i wygrywać kolejne mecze. Może jeszcze dzisiaj uda nam się coś ustrzelić.

0

seba: Nieważne, szkoda czasu tracić na takie sytuacje. Tak, suma liczb w twoim nicku też daje liczbę Leo : D

0

Nie obrażam, tylko mniemam. A mniemam na podstawie dowodów- czyli stwierdzam fakty. " miałam zamiar"- to kolejnym razem realizuj te swoje zamiary, bo faktycznie idzie myśleć że to "10" w twoim nicku to liczba lat. Nie trawię takiej skrajnej głupoty i mówię o tym jawnie, jeśli uraziłam to przepraszam. Pozdro.

0

Tak, głupia dziewczyna, która w ogóle toczy dyskusję z napalonymi samcami to rzadkość. Masz w zupełności rację -.-"

0

Rzygać się chce od tych waszych podrywów. Idzie sobie gdzieś indziej z tymi tekstami bo aż żal patrzeć. I tak- pisze to kolejna dziewczyna, która łaskawie prosi byście dali sobie na wstrzymanie -.-

0

Fabregas. Kurde, aż złapałam ciary jak strzelił tego gola : D Błyskawiczna odpowiedź Barcy! Oby jeszcze jeden gol i do przodu dalej.

0

Zbanować wszystkich z tymi linkami. Wyjazd ludzie, bo to coś boli.

0

Moderatorzy, błagam! to jest spam i to jest przegięcie. Po-blokować wszystkich co spamują tak perfidnie tymi linkami, na to się patrzeć nie da!

0

Damy radę, Alexisa zaopatrzymy w kapok na wypadek gdyby popłynął z powodu tych deszczy i nie ma opcji by sobie nie pograł : ) Zapowiada się ciekawie, nie mogę się doczekać.

0

*ochotę strzelić w twarz(...)

0

A ja mam autentycznie strzelić w twarz jak słyszę pytania o Real na konferencji prasowej Barcelony. Czekam na moment w którym jeden z naszych powie zwyczajnie" A co mnie Real? Ja gram dla Barcelony, to mnie interesuje. Niech sobie będą w jakiejkolwiek formie, mi to lata". Autentycznie. Nie mogę ścierpieć, że do meczu z Realem jeszcze czasu i zwyczajnie to nie jest czas na takie pytania na każdej konferencji. Sianie fermentu, ot co.

0

Niech sobie Arsenal i Chelsea zafundują swoją " La Masię" i niech sobie wychowują SWOJE talenty a nie wykorzystują okazję. Niech Deulofeu zostanie w Barcy.

0

Szkoda słów na takiego człowieka.

0

Co za arogancki pusty człowiek. Jak ktoś kupi mu tę autobiografię to chyba po to by na podstawie jej zrobić film " jak zostałem idiotą 5 minut". I dobrze, że go już nie ma w Barcy, ludziom bez szacunku mówimy "nara" i tyle. " Mes que un club" jak do tego nie potrafił się zastosować i szanować własnego trenera to skończy/ł jak skończy/ł.

0

Gdy Cesc zetnie włosy to moje życie straci sens : D Btw. Puyi by popatrzył na siebie, heretyk jeden xD

0

Jaki tam koniec : D Ja na jednej transmisji dopiero mam 80 min, także dopiero początek! :> Nie mniej jednak świetny wynik i nic tylko dziękować naszym.

0

Fabs strzelił, Pep spokojny o wynik to i mamy Alexisa : D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?