Beatryczeee
Dołączył/a: sierpień 2011
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kogo typujecie jeszcze do strzelenia bramki? Jak dla mnie Cesc zaszaleje niedługo znów! :D
0
Manita będzie jak nic! :D Mistrzowie i tyle!
0
W końcu! : D Bardzo się cieszę, Carles jest potrzebny.
0
Jacie, faktycznie się zapowiada ciekawy mecz Chile-Hiszpania. Trzeba będzie oglądać :D
0
Litości.. gdzie Villareal a gdzie Saragossa z którą grał Real.
0
Gremlins: Dla mnie ogólnie to było zaskakujące bo ta "dyskusja" trwała sekundy i jestem ciekawa co Cesc musiał takiego powiedzieć, że od razu kartka xd
0
A tak w ogóle to Fabregas dostał kartkę za dyskusje z sędzim, tak? Bo akurat przegapiłam ten moment.
0
No chyba, że tak : D W canal+ miażdżą, fakt ^^
0
karaamba: bo są takie zdjęcia, ale okazało się, że to nie papieros a lizak... i sam Messi o tym nawet mówił.
0
Mamy Messiego : > To czekamy jeszcze na więcej! i podwójną manitę :D
0
Dobra, teraz mówcie kto ma następny strzelić i zaraz będzie xd hah, cudownie, cudownie!
0
Dziękuję za info : D Kłaniam się w pas i miłej nocy każdemu.
0
A że tak zapytam... nie wiecie już czy będzie jakaś transmisja w tv. Barca vs. Villarreal?
0
Jak ja już bardzo chciałabym przeczytać zamiast " Carles Puyol wraca do zdrowia" to " Carles Puyol WRÓCIŁ do zdrowia i zagra w najbliższym spotkaniu".Eh, no błagaaam :D
0
Brawo Cesc i Messi. Generalnie to wykończyłam się nerwowo w niektórych momentach no i szkoda, że Villi szczęście nie dopisało. Poza tym odgwizdywanie ciągle spalonych było już nudne. No i co do zachowania Iniesty... też bym się wkurzyła, szkoda, że mu tę kartkę zaserwował arbiter a na inne przewinienia był ślepy. Dzięki, Barco za kolejne trofeum i dzięki Guardiola : )
0
Taa, wybitnie chroniony jak co chwila ma glebę na murawie i but innego zawodnika między żebrami -.-
0
Messi i Xavi pod krawacikiem a Puyol cudowny kontrast, dobrze, że tym razem nie w ręczniku jak to było z królową :D Świetni goście i dobrze się stało,że Messi dostał nagrodę. Xavi trochę niedoceniony, no ale wyszło jak wyszło.
0
Zaiste, jemu szczęście nie sprzyja -.- Jak ja tego człowieka nie lubię.
0
Prawidłowo, Ibi zostaje i gra gitara.
0
Oby wszystko się udało, bo nie wyobrażam sobie Carlesa "na emeryturze" i bez wątpienia będzie płacz jak kiedyś przyjdzie mu się rozstać z zespołem. Kurczę, musi się udać- nie ma innej opcji!
0
Puyol, Puyol... niech on wraca już po tej kontuzji na boisko bo go szalenie brakuje.
0
Casillas zawsze był ok, tylko szkoda, że on wyciąga rękę kiedy on nic w sumie aż takiego kontrowersyjnego nie zrobił : ) To Mou powinien stawiać tę kolację, nie mniej jednak dobrze się stało, że wyszła taka propozycja. La Furia Roja musi żyć w zgodzie : D
0
:duma: Adriano tak pocisnął do Fabregasa, że szok: D Potem poszło już z górki. Król Messi zadziałał i Napoli do domciu ;P Oby tak dalej droga Barcelono! :)