Beatryczeee
Dołączył/a: sierpień 2011
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villa ma kontuzję?
0
To już wiemy :D Messi pokazał, że dzisiaj będzie miał 3 gole na koncie : D
0
Co to było, CO TO BYŁO! Messi mnie co i rusz zaskakuje i jego gole też : D Szczególnie te, które nie wychodzą o włos : D
0
Messi za lekko : (
0
GolHDTV: Jedynego "chwasta' jakiego tu widzę to jesteś nim Ty. Kurde, tych linków już jest tyle a poza tym nikt tutaj nie ma 5 lat i nie jest bez jakiegokolwiek pojęcia gdzie może oglądać mecz -.- " Wyjazd z takim czymś, bo się rzygać chce jak się widzi 04508459745964 linków a brak rzeczowych komentarzy.
0
Cesc się rozgrzewa. Mam nadzieję, że to będzie rozgrzewka przed cudownym golem, który będzie na wagę zwycięstwa : ) Kurczę, jeśli strzelą dzisiaj jednego gola to ten gol na 1:0 będzie na wagę chociażby tego 8:0.
0
Wy macie gorzej niż kompleksy. Kurde ile można paplać od rzeczy o Messim i rzekomym " samolubstwie"?! Tak oglądacie mecz? To wielkie kurde pozdro i omlet na drogę, bo to co piszecie odbiera chęć do życia -.-"""" Nie dość, że czytacie między-wierszami " on spuścił głowę" tak, tragedia się stała bo Leo spuścił głowę. Ogar ludzie bo na takich jak wy to tylko "trudne sprawy" albo jeszcze gorzej -.-"
0
Queras: Dziękuję : ) To samo jak pomylił Alvesa z Masche...
0
Powie mi ktoś czy Puyi ma kontuzję? : D Komentator pokusił się o takie stwierdzenie, więc mam niezłą, że tak się wyrażę " rozkminę'. A w dzisiejszym spotkaniu mamy po prostu pecha. Słupki Pedro i Messiego są nieprzyzwoicie haniebne, nie mniej jednak jest 1:0 więc powinniśmy się cieszyć.
0
"Puto" są te wszystkie kontuzje, ale nie ma co się łamać : D Wróci Cesc, wrócą inni i nie będzie mowy o kontuzjach. Pique wyzdrowieje, on jest silny i młody, da radę bez problemu. Fakt, faktem, że Fabregas może tęsknić za "swoją drugą połówką" ale to też da się przezwyciężyć! ^^ Vamos! I optymistycznie patrzeć w przyszłość.
0
Szkoda Ibiego, taka długa przerwa jest przerażająca. Mam nadzieję, że te 6 miesięcy szybko minie i po tym będzie wszystko jak należy : D
0
Szpital to chyba ciut mało powiedziane : D Liczba kontuzjowanych jest nieprzyzwoicie wysoka, a do tego wszyscy podobne urazy. Paranoja :D
0
Nie zawsze każdego można rozwalać po 5:0, oczywiście, każdy by chciał by to co się robi było spektakularne i widowiskowe, nie mniej jednak istotnie- 3 pkt to 3 punkty. Cieszmy się tym co mamy, a mamy naprawdę dużo i czekajmy tylko jak wrócą nasi "kontuzjowani inwalidzi" : D Wtedy będziemy rozwalać nawet 10:0, tymczasem jesteśmy liderami i Visca el Barca!
0
No nie! Jak pech to pech i akurat tym razem z Fabregasem w roli głównej. Niech Cesc wraca do zdrowia jak najszybciej.
0
Manita- Messi geniusz : D
0
Messi asysta w samobójczym xd Czuję się rozwalona tym faktem na łopatki. 2:0 :D
0
Pique i tak najlepiej funkcjonuje z tymi żartami w spółce z Fabregasem i Puyolem xD Cóż... każdy ma inne poczucie humoru :D
0
Dokładnie, szkoda chłopaka. Jak pech to pech i jeszcze na treningu takie coś...
0
Tak, ta historia rusza. Niby drobny gest dla takiej atomowej pchły, a jaką radość daje. " Złote chłopaki" z tych naszych Katalończyków, jeden w drugiego mają miękkie serducha. A fragment gdzie ten chłopak trenował z Leo to coś niesamowitego.
0
Messi powinien opatentować ten strzał na klatę : D Powalające totalnie. Wynik 8:0 cieszy i to bardzo.
0
Oby tylko nie odpuścili za bardzo w drugiej połowie i jest pięknie : ) Manita w pierwszej połowie- brawo!
0
No i remis. Chyba lekko pozamiatane.
0
Xavi: van Persie : )
0
Xavi6: 1:0 dla Arsenalu.
0
Co za głupie pytania z tym "Gdzie Ci co jechali po Vilii", ludzie nie rozumiecie co to konstruktywna krytyka dająca upust emocjom i ogarniająca złą passę zawodnika? Villa miał złe momenty to każdy o tym mówił, strzelił gola- każdy się cieszy, to jest nadzwyczaj logiczne.
0
Villa cudownie, w końcu się obudził : )
0
Mamy MESSIasza i 1:1: D Ogarniamy, ogarniamy. Powoli ale naprzód!
0
NeyPL: akcje to my mamy, tylko szczęścia nie mamy. Messi zaliczył piękny słupek, Villa nad poprzeczką i jak na razie tyle z rewelacji.
0
Wynik to jest po prostu zaskakujący. Nic innego, bardziej oddającego dziwność tej sytuacji nie przychodzi na myśl :O
0
Dobra... mamy Messiego i musimy działać. Kurde, totalne zlekceważyliśmy przeciwnika :x