0

Dobrze jest , pozycja w tabeli wcale nie oznacza ,że Osasuna jest słaba , w poprzedniej kolejce zremisowali z Sevillą , teraz u siebie postawili wysoką poprzeczkę naszym , cieszy kolejne zwycięstwo , które przypomina mi ostatni mistrzowski sezon. Barcelona wygrywa przegrane mecze i to jest właśnie to.

0

Morief - zwalonej?? tzn, Masq i Hanc decydują o tym kto sie zna na piłce a kto nie ? A kto decyduje o tym czy oni sie znają :)

ravon - zauważyłem :) , ale to nie znaczy ,że mają racje ;)

Pozdrawiam i więcej dystansu do samych siebie życzę :)

0

Morief czemu tak sie kajasz przed Masqiem i Hancem , to bolki jak my wszyscy , myle się?? Są kimś ważnym na tej stronie ??

0

Ja bym nie chciał , bo kibicuje Barcelonie :P

0

Joan Laporta - odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Z takim prezydentem ten klub bedzie na topie jeszcze przez wiele lat , bo kryzys który nas dopadł w ostatnich dwóch sezonach miał na imię Ronaldinho . Szanuje go za to co zrobił dla klubu , ale to co sie działo przed jego odejsciem pozostawia wielki niesmak , przypomina sie troche sytuacja z PSG .

0

No takie mam odczucia po przeczytaniu kilku komentarzy , skoro wiekszość ludzi pragnie by ich idole byli wysoko oceniani to tak róbcie , co w tym złego , ja też wole widziec szklanke do połowy pełną :) Dwa sezony słabej gry , i teraz ten z nadziejami na jakies trofea , więc puki wszystko idzie ok , trza sie z tego cieszyć :)

0

Witam jestem tu nowy . ale nie kapuje o co tyle krzyku , czyż nasz ukochany klub jakim jes Barca nie przeżywa w tym momencie cudownego okresu?? Po co i na co się kłucić ? Swoją drogą moderatorzy strony powinni sie zastanowić nad swoją "nie omylnością" , oceny wystawione zawodniką nigdy nie bedą trafne , ponieważ elementy gry istotne dla jednych mogą być nie istotne dla innych , jest takie mądre powiedzenie "zwycięzców się nie sądzi". Właściwie po co te oceny ?? Jeśli kogoś bardzo interesuje jak kto zagrał to zawsze może sobie mecz ściągnąć z neta i sam ocenić :)

Pozdrawiam i powodzenia życzę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?