Bebeto
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze jest , pozycja w tabeli wcale nie oznacza ,że Osasuna jest słaba , w poprzedniej kolejce zremisowali z Sevillą , teraz u siebie postawili wysoką poprzeczkę naszym , cieszy kolejne zwycięstwo , które przypomina mi ostatni mistrzowski sezon. Barcelona wygrywa przegrane mecze i to jest właśnie to.
0
Morief - zwalonej?? tzn, Masq i Hanc decydują o tym kto sie zna na piłce a kto nie ? A kto decyduje o tym czy oni sie znają :)
ravon - zauważyłem :) , ale to nie znaczy ,że mają racje ;)
Pozdrawiam i więcej dystansu do samych siebie życzę :)
0
Morief czemu tak sie kajasz przed Masqiem i Hancem , to bolki jak my wszyscy , myle się?? Są kimś ważnym na tej stronie ??
0
Ja bym nie chciał , bo kibicuje Barcelonie :P
0
Joan Laporta - odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
Z takim prezydentem ten klub bedzie na topie jeszcze przez wiele lat , bo kryzys który nas dopadł w ostatnich dwóch sezonach miał na imię Ronaldinho . Szanuje go za to co zrobił dla klubu , ale to co sie działo przed jego odejsciem pozostawia wielki niesmak , przypomina sie troche sytuacja z PSG .
0
No takie mam odczucia po przeczytaniu kilku komentarzy , skoro wiekszość ludzi pragnie by ich idole byli wysoko oceniani to tak róbcie , co w tym złego , ja też wole widziec szklanke do połowy pełną :) Dwa sezony słabej gry , i teraz ten z nadziejami na jakies trofea , więc puki wszystko idzie ok , trza sie z tego cieszyć :)
0
Witam jestem tu nowy . ale nie kapuje o co tyle krzyku , czyż nasz ukochany klub jakim jes Barca nie przeżywa w tym momencie cudownego okresu?? Po co i na co się kłucić ? Swoją drogą moderatorzy strony powinni sie zastanowić nad swoją "nie omylnością" , oceny wystawione zawodniką nigdy nie bedą trafne , ponieważ elementy gry istotne dla jednych mogą być nie istotne dla innych , jest takie mądre powiedzenie "zwycięzców się nie sądzi". Właściwie po co te oceny ?? Jeśli kogoś bardzo interesuje jak kto zagrał to zawsze może sobie mecz ściągnąć z neta i sam ocenić :)
Pozdrawiam i powodzenia życzę :)