Iniesta każdy może się pomylić ;] Bym wcześniej tym zainteresował to bym pewnie wiedział ale jak mi jakiś gościu mówi takie głupoty w szkole a ja jestem naiwny więc wiesz ... :D A pozatym jestem nowy zarejstrowałem się może 15 min temu
Iniesta każdy może się pomylić ;] Bym wcześniej tym zainteresował to bym pewnie wiedział ale jak mi jakiś gościu mówi takie głupoty w szkole a ja jestem naiwny więc wiesz ... :D A pozatym jestem nowy zarejstrowałem się może 15 min temu
Komentarze
0
1;0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Iniesta każdy może się pomylić ;] Bym wcześniej tym zainteresował to bym pewnie wiedział ale jak mi jakiś gościu mówi takie głupoty w szkole a ja jestem naiwny więc wiesz ... :D A pozatym jestem nowy zarejstrowałem się może 15 min temu
0
Ronaldo 99999 mała pomyłka ;D
0
Manu Będzie grać 1 napastnikiem więc stawia na początek na defensywę więc będzie ciężko ;/
0
Keita pauzuje za kartki ...
0
Manu Będzie grać 1 napastnikiem więc stawia na początek na defensywę więc będzie ciężko ;/
0
Ronaldo 99999 mała pomyłka ;D
0
Iniesta każdy może się pomylić ;] Bym wcześniej tym zainteresował to bym pewnie wiedział ale jak mi jakiś gościu mówi takie głupoty w szkole a ja jestem naiwny więc wiesz ... :D A pozatym jestem nowy zarejstrowałem się może 15 min temu
0
1;0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Keita pauzuje za kartki ...