0

1;0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Iniesta każdy może się pomylić ;] Bym wcześniej tym zainteresował to bym pewnie wiedział ale jak mi jakiś gościu mówi takie głupoty w szkole a ja jestem naiwny więc wiesz ... :D A pozatym jestem nowy zarejstrowałem się może 15 min temu

0

Ronaldo 99999 mała pomyłka ;D

0

Manu Będzie grać 1 napastnikiem więc stawia na początek na defensywę więc będzie ciężko ;/

0

Keita pauzuje za kartki ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?