ee panowie sprawa jest w spodd bo ide na impreze i nie bd ogladał meczu :(( jak by ktos gola strzelił to mozecie napisac eska..:D 667118878 z gory dziekuje.:D
ee panowie sprawa jest w spodd bo ide na impreze i nie bd ogladał meczu :(( jak by ktos gola strzelił to mozecie napisac eska..:D 667118878 z gory dziekuje.:D
Komentarze
0
Viva La Barca panowie. :)
0
paniowie dajcie jakos nozyce zlatana...:d
0
ee panowie sprawa jest w spodd bo ide na impreze i nie bd ogladał meczu :(( jak by ktos gola strzelił to mozecie napisac eska..:D 667118878 z gory dziekuje.:D
0
napisze Ci gosciu.>D:
0
ee panowie sprawa jest w spodd bo ide na impreze i nie bd ogladał meczu :(( jak by ktos gola strzelił to mozecie napisac eska..:D 667118878 z gory dziekuje.:D
0
napisze Ci gosciu.>D:
0
paniowie dajcie jakos nozyce zlatana...:d
0
Viva La Barca panowie. :)