0

Viva La Barca panowie. :)

0

paniowie dajcie jakos nozyce zlatana...:d

0

ee panowie sprawa jest w spodd bo ide na impreze i nie bd ogladał meczu :(( jak by ktos gola strzelił to mozecie napisac eska..:D 667118878 z gory dziekuje.:D

0

napisze Ci gosciu.>D:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?