O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 13
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Redaktorze nie pisz już więcej po narkotykach. Szkodzi ci to.

0

Odejście Tito to chyba najlepsza wiadomość w tym okienku transferowym. Oby tylko trenerem nie został jakiś asystent bo znowu będzie trener bez umiejętności i jaj.

0

Nie wiem co się tak dziwicie. Gdy ktoś jest bogaty to chce mieć więcej i więcej. Messi może być skromny i spokojny w mediach ale jaki jest naprawdę ciężko powiedzieć, Jak pójdzie siedzieć to mamy problem

0

Chyba zartujesz porownujac lige angielska z hiszpanska. Tam sa 4-5 zespolow na swiatowym poziomie plus 3 zespoly bardzo mocne. A w hiszpanskiej tylko Barca i Real na poziomie swiatowym no i calkiem dobre Atletico Madryt. Reszta klubow slaba. Dzis juz liga niemiecka wyprzedza hiszpanska co widac po polfinalch LM. Glownie lepsza org. i frekwencja.

0

Ciszy mnie wzmocnienie tej pozycji ale wolałby by kupiono Fabio Coentrao.Kosztował by 2 razy drożej ale jest bardziej perspektywiczny a Adriano już sie nie rozwinie z powodu wieku.Coentrao mógłby wprowadzić nową jakość na tej pozycji.

Zobacz wszystkie

0

Odejście Tito to chyba najlepsza wiadomość w tym okienku transferowym. Oby tylko trenerem nie został jakiś asystent bo znowu będzie trener bez umiejętności i jaj.

0

Redaktorze nie pisz już więcej po narkotykach. Szkodzi ci to.

0

Ciszy mnie wzmocnienie tej pozycji ale wolałby by kupiono Fabio Coentrao.Kosztował by 2 razy drożej ale jest bardziej perspektywiczny a Adriano już sie nie rozwinie z powodu wieku.Coentrao mógłby wprowadzić nową jakość na tej pozycji.

0

Nie wiem co się tak dziwicie. Gdy ktoś jest bogaty to chce mieć więcej i więcej. Messi może być skromny i spokojny w mediach ale jaki jest naprawdę ciężko powiedzieć, Jak pójdzie siedzieć to mamy problem

0

Chyba zartujesz porownujac lige angielska z hiszpanska. Tam sa 4-5 zespolow na swiatowym poziomie plus 3 zespoly bardzo mocne. A w hiszpanskiej tylko Barca i Real na poziomie swiatowym no i calkiem dobre Atletico Madryt. Reszta klubow slaba. Dzis juz liga niemiecka wyprzedza hiszpanska co widac po polfinalch LM. Glownie lepsza org. i frekwencja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?