0

Redaktorze nie pisz już więcej po narkotykach. Szkodzi ci to.

0

Odejście Tito to chyba najlepsza wiadomość w tym okienku transferowym. Oby tylko trenerem nie został jakiś asystent bo znowu będzie trener bez umiejętności i jaj.

0

Nie wiem co się tak dziwicie. Gdy ktoś jest bogaty to chce mieć więcej i więcej. Messi może być skromny i spokojny w mediach ale jaki jest naprawdę ciężko powiedzieć, Jak pójdzie siedzieć to mamy problem

0

Chyba zartujesz porownujac lige angielska z hiszpanska. Tam sa 4-5 zespolow na swiatowym poziomie plus 3 zespoly bardzo mocne. A w hiszpanskiej tylko Barca i Real na poziomie swiatowym no i calkiem dobre Atletico Madryt. Reszta klubow slaba. Dzis juz liga niemiecka wyprzedza hiszpanska co widac po polfinalch LM. Glownie lepsza org. i frekwencja.

0

Ciszy mnie wzmocnienie tej pozycji ale wolałby by kupiono Fabio Coentrao.Kosztował by 2 razy drożej ale jest bardziej perspektywiczny a Adriano już sie nie rozwinie z powodu wieku.Coentrao mógłby wprowadzić nową jakość na tej pozycji.

0

Czy on grał chociaż w pierwszym składzie Sewilli?Cena dobra ale mogli kupić kogoś młodszego.26 lat to już średni wiek jak na piłkarza.

0

Na transfery potrzeba co najmniej 100 mln euro!Około 30 mln na bocznego obrońca za słabego Abidala,50 mln na Fabregasa lub jakiegoś innego pomocnika i 20 mln na młodego stopera.

0

Dobrze że odchodzi bo był już za słaby dla Barcy ale pilnie potrzebujemy wzmocnień!!Potrzeba młodego perspektywicznego stopera,bocznego obrońce światowej klasy za słabego Abidala jak i pomocnika .Jeśli zarząd nie wzmocni klubu będziemy oglądać plecy Realu.

0

Wszystko pięknie ale nie zmienia to faktu że pilnie potrzeba nam wzmocnień.Potrzeba bocznego obrońce światowej klasy ponieważ Abidal to staruszek i robi się coraz słabszy.Należy również kupić młodego perspektywicznego stopera bo Puyol niedługo kończy karierę.Brakuje również pomocnika w zamian za Toure.Na te transfery trzeba wydać ze 100mln euro.Inaczej Barca nie ma szans z Realem.Moim zdaniem należy też sprzedać klub ponieważ idea soccios się nie sprawdza i klub ma długi niego go kupi jakiś szejk i będziemy mieli extra mocny klub.

0

Wszystko fajnie ale co z obronę?Potrzeba nam młodego perspektywicznego stopera ponieważ Marquez jest już słaby a Puyol też już niedługo skończy karierę.A co z bokiem obrony.Abidal też już ma zawansowany wiek.

0

Mam do was pytanie czy gdyby okazało się że Pique i Zlatan to homoseksualiści to wtedy przestalibyście ich lubić nie chcielibyście ich w drużynie.Mi osobiście nawet jeśli coś jest na rzeczy to nie przeszkadza życie prywatne to ich sprawa do póki nie wpływa na ich formę.

0

Przesadzasz Bykunn zwykły artykuł.

0

Moim zdaniem teraz Barca musi kupić dobrego bocznego obrońcę ponieważ Abidal jest coraz słabszy jak i jakiegoś młodego perspektywicznego stopera ponieważ Puyol już niedługo skończy karierę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?