Bhoys
Dołączył/a: listopad 2021
Różnie bywa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Viajero
Wyjaśnienie jak to ma działać.
1
@Rust_Cohle RedHabanero na Rudzie kozak, a w Kato Bułkes jest trochę inny niż wszystkie, a też dużo osób chwali.
0
Polecił też, żeby więcej bramek strzelali niż tracą. Słuchają się go!
0
@Azacca nie podejrzewałem Ciebie o to, źle się wyraziłem. Miałem na myśli, że twórcy tych artykułów ewidentnie pisali je na podniesienie emocji (pewnie w celu klikalności).
A ogólnie teraz jest wysyp wszelakich artykułów, wypowiedzi, historii, nagrań, które ewidentnie mają na celu podgrzewanie emocji i tworzenie podziałów. I chciałbym zachęcić, żeby je olewać i nie udostępniać nawet w ramach ciekawostki.
Nie ma co szerzyć głupoty, gdy trzeba szerzyć pomoc.
Pozdro
PS. ''chyba nikt rozsądny nie ma zamiaru bronić Cejrowskiego''- właśnie może się znaleźć wielu nierozsądnych, którzy skrajnymi wypowiedziami będą doprowadzać do podziałów i zaogniania dyskusji. Na co szkoda nerwów.
1
@Azacca
Artykuły, a szczególnie tytuły na podniesienie negatywnych emocji. Zupełnie niepotrzebne w obecnej chwili i nic nie wnoszące.
Zachęcam do nie udostępnia rzeczy, które mają na celu wywołać skrajne emocje i ewentualne podziały.
Bez sensu podgrzewać atmosferę.
1
@Azacca Gdyby głupota umiała latać, mógłby robić jako MIG.
2
@Przemek2323 abstrahując od tego, że to oczywiste bzdury, ale jeżeli po 6latach samodzielnych i niepodzielnych rządów, nie jest się w stanie wyprowadzić kraju z pułapek zastawionych przez poprzedników, to może znak, że się nie nadajesz do zarządzania państwem i powinnieneś podać swój rząd do dymisji. Po tylu latach u władzy strasznie mnie bawi ten argument TVP, że jest źle przez PO, EU i Tuska.
0
@barcelonaLM o co chodzi?
3
@VegetaPolska zgaduje, że jak Ty nic nie napiszesz, to za jakiś czas "przez przypadek" Ci coś pośle albo napisze w stylu- 'a Ty czemu się już nic nie odzywasz?'.
3
@VegetaPolska noo, to w wolnym tłumaczeniu znaczy nie.
Ale nie może Ci powiedzieć wprost, bo byś jeszcze przestał latać za nią, być jej simpem, na haczyku.... Zwał jak zwał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@VegetaPolska jeżeli rzeczywiście jesteś dobrą i wrażliwą osoba, to powinieneś się trzymać od tak wyjątkowych dziewczyn (i ogólnie osób) z daleka. Bo wyjątkowo zniszczą Ci psychę i zatrują życie i myśli.
Możesz zrobić to co uważasz za słuszne, czyli nie odpuszczać i wtedy prawdopodobnie za kilka miesięcy/lat przyznasz rację powyższym rozmówcom, bo w kółko będzie to wyglądało tak samo. Będzie potrzebowała wsparcia, to się odezwie i będzie Ci szeptała słodkie słówka.
Będzie u niej wszystko dobrze, to się odwróci i jeszcze przerzuci winę na Ciebie, że jesteś zbyt natarczywy.
Szkoda twojego życia. I twoich bliskich, dla których będziesz nieznośny, bo na zmianę będziesz zajęty lataniem za nią albo nieobecny myślami, zastanawiający się co tym razem zrobiłeś źle, że znów się nie odzywa.
Nie oceniaj po tym co mówi, tylko po tym co robi.
Doceniaj tych, na których możesz liczyć zawsze, a nie tych co Ci tylko prawią wyjątkowe komplementy.
Poświęć czas sobie i bliskim.
Dużo zdrowia życzę. Szczególnie psychicznego, jeśli wybierzesz 'walkę' o nią, bo będzie bolało i to nie raz :)
Pozdro!
PS. Jak w przyszłości spodoba Ci się inna, to jej pokaż, że jesteś zainteresowany, zaproś na randkę, a nie tylko truj dupę wiadomościami tekstowymi.
1
Xavi taktyk, wie że trzeba stawiać na Dembusia, przy większej ilości spotkań pewnie dozna kontuzji, wtedy może nie dostać interesujących ofert z innych klubów i podpisze nowy kontrakt na korzystnych warunkach.
Co po roku być może umożliwi jakikolwiek zarobek na sprzedaży.
Plus zawsze pewnie jakaś brameczka wpadnie.
0
@SelloutCrowd Idąc tym tokiem zacietrzewionego rozumowania, nie powinno się również korzystać ze szpitali jeżeli:
- palisz,
- spożywasz alkohol w nadmiernych ilościach,
- nie prowadzisz zbilansowanej diety i nie dbasz o odpowiednią ilość ruchu,
- wiele innych niezdrowych nawyków i zachowań.
Wszystkie powyższe prowadzą na dłuższą metę do powikłań, które zmuszają Cię do korzystania ze służby zdrowia i odbierania miejsca osobom, które były odpowiedzialne społecznie i dbały o siebie, ale miały pecha.
We wszystkich preparatach, którymi jesteśmy szczepieni nieznane są długofalowe skutki uboczne i nikt nie daje Ci gwarancji, ani nie bierze odpowiedzialności za ewentualne powikłania. Do tego ich skuteczność jest cały czas w fazie testów.
Jeżeli za kilka lat okazałoby się, że powikłania występują, ktoś mógłby zarzucić Ci, że byłeś nieodpowiedzialny społecznie przyjmując szczepionkę, za którą nikt oficjalnie nie poręczył, jednocześnie będąc w sile wieku, pełnym zdrowiu i procentowo mając niewielkie szanse na poważne przebycie tej choroby. Mógłby nawet zarzucić Ci , że w takim wypadku cierpiąc na powikłania, nie należy Ci się miejsce w szpitalu.
Wiele już było w historii praktyk medycznych, czy technologicznych, które okazały się szkodliwe i wycofane. Może dywersyfikacja ryzyka, poprzez posiadanie w społeczeństwie osób niezaszczepionych (szczególnie jeżeli nie znajdują się w grupie ryzyka), jest właśnie tą odpowiedzialnością?
Umożliwiajmy szczepienia tym którzy tego chcą i akceptujmy wybór tych którzy tego nie chcą. Przynajmniej do czasu zebrania większej ilości informacji.
Ja jestem 'szczurem doświadczalnym' testującym na sobie szczepionkę i nie wypomnę miejsca w szpitalu, żadnemu 'foliarzowi', który stwierdził, że nie chcę się szczepić.
Tym bardziej, że nie ma gwarancji, że po zaszczepieniu by tego uniknął...
Tak samo mam nadzieję, że za kilka lat gdyby nie daj Boże okazało się, że są poważne skutki uboczne, żaden 'foliarz' nie pożałuje tego miejsca mnie.
A inna sprawa, że nasza służba zdrowia była niewydolna zawsze, bieżąca sytuacja tylko to uwypukla i zrzucanie tego na plecy niezaszczepionych, jest niegodziwe i nieodpowiedzialne społecznie.
0
@tomek8756 'Dear You, could You please give me your address, so I can send you a traditional letter.'
Potem chloroform i już z górki.
1
@daniel32778 tak i jeszcze zrobi to bez żadnej pomyłki, czy blefu.
Przecież biznes najlepiej prowadzić wykładając wszystko na światło dzienne, żeby tylko się broń Boże jakiś sympatyk z drugiego końca Europy nie poczuł oszukany.
0
@Kgorecki2500 Niestety biorąc pod uwagę, że to jedna z największych światowych potęg, najbardziej ekspansywna, z ogromnymi zasobami naturalnymi, a do tego nasz sąsiad, to jednak chyba trzeba.
Bo wiecie, to że partie i media głównych nurtów przedstawiają cały czas Rosję jako zło wcielone, to nie zmienia faktu, że cały czas z nimi 'robimy interesy'?
PS. sojusze zachodnie już nam pokazały jak warto się tylko na nich skupiać.
1
@TheNekro94 No niestety, przyjaciół trzymaj blisko a wrogów jeszcze bliżej. Polityka to nie przedszkole, że można sobie pozwolić na otwarte animozje. Władzio jest be to się z nim nie bawię, a Dżo jest spoko to mu pożyczę klocuszki.
Szczególnie jak ten Władzio jest wyrośniętym socjopatą z rocznika wyżej.
Tzn. można sobie pozwolić, ale z historii wiemy jak się każdorazowo kończyły takie zachowania.
W temacie polecam książkę Piotra Zychowicza ,,Pakt Ribbentrop - Beck".
2
@Alanooo Jak masz fejsbuka to mogę polecić grupę Kulturystka Na Luzie. Nawet jeżeli nie planujesz zostać kulturystą, to bardzo dużo rzeczy można się dowiedzieć zapodanych w przystępny sposób. Dużo też mitów jest obalanych. Kopalnia wiedzy, warto sobie zaglądać, jak interesują Cię zbliżone tematy.
Ogólnie jak to w życiu bywa, to wszystko zależy. Zależy z jakiego poziomu startujesz i co chcesz osiągnąć i jak bardzo być efektywnym. Jak po prostu poprawić sylwetkę, a jesteś 'normalnie zbudowany' to nawet nie zmieniając nic w codziennej diecie, a zaczynając trening (nawet z ciężarem własnego ciała), jakiś tam efekt zobaczysz. Im więcej zaangażowania włożysz w dietę i trening, tym lepsze efekty jesteś w stanie osiągnąć. Możesz nie liczyć nic kalorii ani makro składników, a możesz się przyłożyć i być skuteczniejszym.
A co do rady, to radziłbym Ci z dystansem podchodzić do tego co ludzie mówią, bo krąży tyle błędnych przekonań i informacji na temat treningów siłowych i budowy sylwetki, nawet wśród 'trenerów personalnych', że prędzej się czegoś głupiego niż mądrego można dowiedzieć. Albo sięgnij do literatury naukowej albo poszukaj kogoś kto się na tym zna albo zapłać za ogarniętego trenera, żeby chociaż poznać podstawy i nawyki, tak będziesz miał najzdrowiej i najskuteczniej :)
0
@urbipl tak się też Sousa Bońkowi tłumaczył
0
Zamiast kulturalnie, w hotelu, wódeczkę z resztą zespołu. Nie każdy może być jak Peszko ;/
0
@Donio no a Depay to nie Messi, więc nieważne jak bardzo będzie chciał, to za dużo nie nastrzela, jeśli nie zmieni się obraz gry całego zespołu.
2
@Wilku151 wydaje mi się, że przyczyną może być większa ilość rozegranych spotkań, lepsza znajomość systemu i 'swojego miejsca' w kadrze, a także fakt, że taktyka Barcelony w tym sezonie nie była nastawiona na zdobywanie bramek.
0
@TR3YWAY Być może, nie jestem fizykiem, więc nie wiem. Chodziło mi tylko o to, że temperatura 20-25 st. C nie jest najlepsza do gotowania ryżu :(
0
@TR3YWAY Gotowanie ryżu bywa kłopotliwe w tej temperaturze.
10
Zaangażowanie Pana Miecia ze stróżówki jest całkowite. Dziś przyjechał do Ciutat Esportiva na 3h przed Danim Alvesem i na 1h przed pierwszym dziennikarzem.
Jak będzie wyglądała rola Pana Miecia po objęciu drużyny przez Xaviego?
Xavi chwalił zaangażowanie Pana Miecia w odbudowę klubu. Szczególnie zaimponowała mu rozpoczynanie pracy na długo przed treningiem i kończenie zmiany nawet 6h po treningu.
Przypomnijmy, że Xavi zapowiedział, że u niego każdy zaczyna od zera. U Koemana Pan Miecio nie mógł liczyć na zbyt duże zaufanie, czy już wkrótce to się zmieni?
Czy został jeszcze jakiś zawodnik, który nie był okraszony podobnym nagłówkiem?
3
Wspaniały to będzie dzień, w którym zdjęcia tego człowieka będą ukazywane z czarnym paskiem zakrywającym oczy.
Oby odpowiedział własnym majątkiem, nie tylko wolnością.
0
@PatrychoO Tak mi się skojarzyło... https://jbzd.com.pl/obr/2134424/wyzsze-level
4
Ciekawe jak w piłce sprawdził by się taki system prowadzenia kadry, jaki został przedstawiony w filmie Moneyball. Pewnie byłoby ciężej go zaadaptować, bo w futbolu dużo więcej zmiennych ma wpływ na skuteczność zawodnika.
19
,,(...) nie wiadomo, czy Anglicy chcieliby wzmocnić bezpośredniego rywala." Ciekawe czy chodzi o Puchar Gampera, czy letnie tourne po katarze i tytuł w mini Shake Tournamet.