BigDaglas
Dołączył/a: sierpień 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
2
Kwestia oferty i go sprzedadzą, to samo Dembele.
59
Kolejny nic nie wie ale się wypowie XD
0
Myślisz że Luis ma taką moc?
0
Jakis link do informacji Romero o tym Coutinho?
0
Semedo bym sprowadził ale on już jest wiec haha
Paulinho>Rakitic,Gomes
0
Młodzi muszą grać a z tymi transferami i Denisem czy Iniesta, średnio bym to widział.
0
Gdybym ja miał teraz władze w Barcelonie, to bym tam zrobil porządek. Gdyby ludzie myślący byli w Barcelonie tez by zrobili tam porządek.
Okienko transferowe:
OUT:Gomes, Rakitic, Turan, Rafinha, Vermaelen
IN: Coutinho, Dembele, Seri, Davinson Sanchez, Paulinho
Loan: Alena, Samper, Marlon
No ale niestety nie jestem prezydentem i o takim okienku można pomarzyć :(
0
Liverpool zaprzeczyl? Kiedy?
3
Kurs na Dembele urósł z 1.25 na 1.33 za to na Coutinho spadł z 1.83 na 1.50
Jeżeli zarząd nawet ich transfery zepsuje to będzie dramat.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przecież ten Balgue to jest jakiś czajnik.
Po co w ogóle wklejać jego Tweety?
0
a kto ci powiedział że Dembele nie dołączy?
To że teraz zajmują sie głównie Coutinho nie oznacza że Francuz zostanie w BvB
15
Pokazał choćby to że nie ucieka od piłki jak Rakitic czy Gomes, tylko bierze na siebie ciężar gry.
2
Suarez jak juz go trzymał to mógł mu chociaż kopa sprzedać.
4
Boje się że brak Denisa może oznaczać jego potencjalny transfer, a powinni odejść juz jutro:
-Rakitic
-Gomes
-Rafinha
-Arda
dołączyć
-Coutinho
-Dembele
-Seri
0
ściągnij sobie VPNa na telefon i korzystaj ;)
4
prawdę napisał.
1
Kible sprząta i wie co sie dzieje w klubie XD
54
Wódka czy Warka Radler?
3
Zbierać szrot z Paryża do Barcelony, czasem wasze komentarze sa jak jakieś beznadziejne żarty.
1
myślałem że to już wiadomo, bo wolne mam to dopiero wstalem :)
0
Panowie, wiadomo gdzie pojechał Dembele wczoraj albo cokolwiek innego o transferavh Coutinho i Dembele? :)
3
czekam na informacje gdzie pojechał Dembele :)
1
Robi się ciekawie :)
0
napewno mocniejsza niz LFC, tym bardziej że mówi sie o ewentualnym transferze Auriera na Old Trafford :)
0
Miło Cie wiedzieć ponownie, widzę że wracasz z grubej rury :)
0
ale ostatnio zmienił ton wypowiedzi, juz nie mówi zostanie i koniec tematu, tylko cos w stylu zobaczymy co przyniosą nastepne dni :)
0
No to co panowie, czekamy na kolejną konferencję Kloppa i liczymy że sie wygada (o ile Liverpool wygra i będzie w dobrym humorze ;))
0
myslalem że to sarkazm :)