2

Komentarz usunięty

2

Kwestia oferty i go sprzedadzą, to samo Dembele.

59

Kolejny nic nie wie ale się wypowie XD

0

Myślisz że Luis ma taką moc?

0

Jakis link do informacji Romero o tym Coutinho?

0

Semedo bym sprowadził ale on już jest wiec haha
Paulinho>Rakitic,Gomes

0

Młodzi muszą grać a z tymi transferami i Denisem czy Iniesta, średnio bym to widział.

0

Gdybym ja miał teraz władze w Barcelonie, to bym tam zrobil porządek. Gdyby ludzie myślący byli w Barcelonie tez by zrobili tam porządek.
Okienko transferowe:
OUT:Gomes, Rakitic, Turan, Rafinha, Vermaelen
IN: Coutinho, Dembele, Seri, Davinson Sanchez, Paulinho
Loan: Alena, Samper, Marlon
No ale niestety nie jestem prezydentem i o takim okienku można pomarzyć :(

0

Liverpool zaprzeczyl? Kiedy?

3

Kurs na Dembele urósł z 1.25 na 1.33 za to na Coutinho spadł z 1.83 na 1.50
Jeżeli zarząd nawet ich transfery zepsuje to będzie dramat.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przecież ten Balgue to jest jakiś czajnik.
Po co w ogóle wklejać jego Tweety?

0

a kto ci powiedział że Dembele nie dołączy?
To że teraz zajmują sie głównie Coutinho nie oznacza że Francuz zostanie w BvB

15

Pokazał choćby to że nie ucieka od piłki jak Rakitic czy Gomes, tylko bierze na siebie ciężar gry.

2

Suarez jak juz go trzymał to mógł mu chociaż kopa sprzedać.

4

Boje się że brak Denisa może oznaczać jego potencjalny transfer, a powinni odejść juz jutro:
-Rakitic
-Gomes
-Rafinha
-Arda
dołączyć
-Coutinho
-Dembele
-Seri

0

ściągnij sobie VPNa na telefon i korzystaj ;)

4

prawdę napisał.

1

Kible sprząta i wie co sie dzieje w klubie XD

54

Wódka czy Warka Radler?

3

Zbierać szrot z Paryża do Barcelony, czasem wasze komentarze sa jak jakieś beznadziejne żarty.

1

myślałem że to już wiadomo, bo wolne mam to dopiero wstalem :)

0

Panowie, wiadomo gdzie pojechał Dembele wczoraj albo cokolwiek innego o transferavh Coutinho i Dembele? :)

3

czekam na informacje gdzie pojechał Dembele :)

1

Robi się ciekawie :)

0

napewno mocniejsza niz LFC, tym bardziej że mówi sie o ewentualnym transferze Auriera na Old Trafford :)

0

Miło Cie wiedzieć ponownie, widzę że wracasz z grubej rury :)

0

ale ostatnio zmienił ton wypowiedzi, juz nie mówi zostanie i koniec tematu, tylko cos w stylu zobaczymy co przyniosą nastepne dni :)

0

No to co panowie, czekamy na kolejną konferencję Kloppa i liczymy że sie wygada (o ile Liverpool wygra i będzie w dobrym humorze ;))

0

myslalem że to sarkazm :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?