i jeszcze mam pytanie kiedy będą zmiany w działach Barcelona A i Barcelona B bo raczej Busquets jest już w A no i przydałoby się coś wspomnieć o Keirrisonie oraz przydałoby się wywalić Gudiego no chyba, że z nim to jeszcze nie do końca pewne czy odejdzie
Komentarze
0
i jeszcze mam pytanie kiedy będą zmiany w działach Barcelona A i Barcelona B bo raczej Busquets jest już w A no i przydałoby się coś wspomnieć o Keirrisonie oraz przydałoby się wywalić Gudiego no chyba, że z nim to jeszcze nie do końca pewne czy odejdzie
0
no ale może niektórzy nie mogą oglądać meczu bo maja za słabego neta a wtedy mogą chcieć poczytać relacje live
0
ale mi chodzi o relacje live, gdyż zawsze podczas meczu lubiłem ją poczytać
0
czemu nie ma relacji na żywo??
0
no to mamy dwóch brazylijczyków po bokach obrony
0
Ostatnio czytałem na blogu steca, że forma Titiego zależy od formy drużyny to ciekawe co mamy myśleć o Eto
0
piękna piła od Sylvinho
0
fajnie komentator na gol tv podsumował Barce. What a team
0
Pep pewnie sam by zagrał
0
mam nadzieję że będzie filmik z koronacji