Bila
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oświęcim
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i jeszcze mam pytanie kiedy będą zmiany w działach Barcelona A i Barcelona B bo raczej Busquets jest już w A no i przydałoby się coś wspomnieć o Keirrisonie oraz przydałoby się wywalić Gudiego no chyba, że z nim to jeszcze nie do końca pewne czy odejdzie
0
no ale może niektórzy nie mogą oglądać meczu bo maja za słabego neta a wtedy mogą chcieć poczytać relacje live
0
ale mi chodzi o relacje live, gdyż zawsze podczas meczu lubiłem ją poczytać
0
czemu nie ma relacji na żywo??
0
no to mamy dwóch brazylijczyków po bokach obrony
0
wiecie kto jest na ławce??
0
jutro już powinien być
0
mam nadzieję że będzie filmik z koronacji
0
Ostatnio czytałem na blogu steca, że forma Titiego zależy od formy drużyny to ciekawe co mamy myśleć o Eto
0
sędzia zrąbał mu debiut
0
moim zdaniem idzie im źle przez garnitur Guardioli, nie ma jego sweterku:D
0
ten mecz to jakaś paranoja tak btw :D
0
ciekawe gdzie sędziują lepiej w Polsce czy w Hiszpanii :D
0
kiedyś już wspominałem że sędziowie w la liga są daremni
0
gdyby z po prawej był messi i by wymiatał tak jak iniesta po lewej to byłbym spokojny o wynik
0
mi nie chodzi od razu o faul ale żółtej kartki nie musiał dawać
0
la liga ma chyba najgorszych sędziów
0
heh Mallorca zbiera kartki a to może zaowocować w 2 połowie
0
mam nadzieję że się teraz rozkręcą
0
coraz niebezpieczniej pod nasza bramka
0
oby to nie było nic groźnego dla Rafy
0
Mam pytanie gdzie jest Messi
0
Pep pewnie sam by zagrał
0
piękna piła od Sylvinho
0
bo jak będzie 3-1 to dogrywka chyba
0
a to jeszcze luz
0
iloma bramkami musi Atletico wygrać aby przejść dalej?
0
początek meczu a ci już koszą naszych
0
fajnie komentator na gol tv podsumował Barce. What a team
0
prawie Henry prawie