0

i jeszcze mam pytanie kiedy będą zmiany w działach Barcelona A i Barcelona B bo raczej Busquets jest już w A no i przydałoby się coś wspomnieć o Keirrisonie oraz przydałoby się wywalić Gudiego no chyba, że z nim to jeszcze nie do końca pewne czy odejdzie

0

no ale może niektórzy nie mogą oglądać meczu bo maja za słabego neta a wtedy mogą chcieć poczytać relacje live

0

ale mi chodzi o relacje live, gdyż zawsze podczas meczu lubiłem ją poczytać

0

czemu nie ma relacji na żywo??

0

no to mamy dwóch brazylijczyków po bokach obrony

0

wiecie kto jest na ławce??

0

jutro już powinien być

0

mam nadzieję że będzie filmik z koronacji

0

Ostatnio czytałem na blogu steca, że forma Titiego zależy od formy drużyny to ciekawe co mamy myśleć o Eto

0

sędzia zrąbał mu debiut

0

moim zdaniem idzie im źle przez garnitur Guardioli, nie ma jego sweterku:D

0

ten mecz to jakaś paranoja tak btw :D

0

ciekawe gdzie sędziują lepiej w Polsce czy w Hiszpanii :D

0

kiedyś już wspominałem że sędziowie w la liga są daremni

0

gdyby z po prawej był messi i by wymiatał tak jak iniesta po lewej to byłbym spokojny o wynik

0

mi nie chodzi od razu o faul ale żółtej kartki nie musiał dawać

0

la liga ma chyba najgorszych sędziów

0

heh Mallorca zbiera kartki a to może zaowocować w 2 połowie

0

mam nadzieję że się teraz rozkręcą

0

coraz niebezpieczniej pod nasza bramka

0

oby to nie było nic groźnego dla Rafy

0

Mam pytanie gdzie jest Messi

0

Pep pewnie sam by zagrał

0

piękna piła od Sylvinho

0

bo jak będzie 3-1 to dogrywka chyba

0

a to jeszcze luz

0

iloma bramkami musi Atletico wygrać aby przejść dalej?

0

początek meczu a ci już koszą naszych

0

fajnie komentator na gol tv podsumował Barce. What a team

0

prawie Henry prawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?