Biniu_VeB_X
Dołączył/a: wrzesień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie wygrają wszystko do końca i maja szanse xdddd
0
Roberto to jest tragedia brak słów...
0
Prześcieradła już obsrane xDD
2
Nie ten poziom dla was chłopaku będziemy się cieszyć z wygranych aż do czasu meczu z atletico , jesteście poziom niżej niż ci najlepsi i prawda jest przykra ale umiejętnościami i ogólnie grą nie zasługujecie na nic
4
Spokojnie takie mecze się zdarzają , chęci były ( przynajmniej w drugiej połowie ) gra się strasznie nie kleiła , najważniejsza jest wygrana , z takimi drużynami przeważnie gra się bardzo ciężko ważne ze była walka do końca a nie spuszczenie głów , Dembele za ostatnie pół godziny swojej gry zasłużył na ta bramkę natomiast moim zdaniem Griezmann dzisiaj udowodnił jak bardzo nam jest nie przydatny pomyślcie sobie jaki napastnik byłby za kasę wydana na niego , nie ma co wieszczyć słabej formy po jednym takim meczu w ciągu ostatnich dwóch miesięcy i myśle ze w El Classico udowodnią ze forma jest Visca El Barca !!!
46
To co Koeman im wpoił to jest coś pięknego , wszystko w tym meczu mi się podobało ale chyba najbardziej pressing w 80 minucie przy tym wyniku , wyobraźcie sobie jakby wyglądał ten mecz za czasów EV po pierwszej połowie przy wyniku 2-0 panie Koeman WIELKI SZACUN
1
Kolego nie wiadomo czy wrocisz to LM z ta sama drużyna ????
6
Ogólnie jestem zadowolony z gry w drugiej połowie mam wrażenie ze brakło już sił i może troszkę motywacji po nie strzelonym karnym nie było takiej intensywności . Co mi się bardzo rzuciło w oczy to Lenglet i Pjanic natychmiast musza zniknąć z tej drużyny mam nadzieje ze Laporta to widzi Grizi dziś się starał ale odnoszę wrażenie ze nie pasuje do tej drużyny wiec również out . Naprawdę szkoda tego karnego bo druga połowa wyglądała by z pewnością zupełnie inaczej no ale cóż.... Visca El Barca !!!
0
Obawiam się ze to się zemści nasi 10 okazji jedna bramka tamci jedna akcja lenglet bohaterem i niestety gol nie może tak być....
1
Kurczę fajnie ogląda się tak agresywny pressing praktycznie do samego końca , Sevilla dziś totalnie zmiażdżona w środku pola nie mieli nic do gadania praktycznie cały mecz pod kontrola , ale nie napalam się zbytnio biorąc pod uwagę te wahania formy w tym sezonie
9
O mój Boże Rudy bierz pół dawki bo tracisz kontakt z rzeczywistością!!
0
Czy macie lepszy humor po tym zwycięstwie ?
0
Rudy i tak na konferencji powie ze mieli przewagę xdd Oni są po prostu są koleżeńscy chcą udowodnić ze wcale to nie jest wina Lengleta ze maja cipki
0
Mecz dwóch wyrównanych drużyn Messi już w Paryżu.... Podoba mi się ten pressing xd Oni myślą ze wygrają na stojąco a jak nie wygrają to będą płacze i tłumaczenia ze to jest ich wina (A Koeman po meczu i tak będzie zadowolony od ucha do ucha )ja już na serio nie mam słów odpowiednich żeby to opisać Barcelony już nie ma.... Oni sobie kpią z nas już w tym momencie
0
@Korek365 Akurat zamiast braithwaita wolał bym kogoś z Barcelony B xd
0
Tylko nie Braithwaite nie mogę na niego patrzeć on NIC nie potrafi....
1
Same cipy w tym klubie może z dwoma wyjątkami nikt tam nie ma jaj... Widzę ze nawet z koemana zrobiła się taka ciepła klucha , on mówi o dumie bycia w tym klubie ???? Trzy czwarte z nich nawet nie zasługiwało by na podawanie ręczników (bynajmniej kiedyś tak by było)
5
Ja już nawet nie czytam tych wywiadów tylko wchodzę poczytać komentarze.... Nie chce się jeszcze bardziej denerwować
0
Wow ale chłopaki maja formę teraz tylko dawać PSG jest nadzieja , grają piękny futbol... Tylko z takimi drużynami wygrywają na nic więcej ich nie stać
2
Jak narazie to WSZYSTKIE najważniejsze mecze przegrywają.... Wiec nawet jeśli wygrają z jakimś śmiesznym Cadizem to nic nie zmieni
3
Nawet nie chce mi się czytać tych tłumaczeń.... To co oni powiedzą nie ma nic wspólnego z tym co dzisiaj wszyscy widzieliśmy....
19
Porażka porażką , ale kolejny raz w jaki sposób to już nie jest normalne
0
Zmiana ostatnia podsumowuje wszystko
2
Mam dość już upokorzeń..... Ile można ?????????
6
Sevilla jest zbyt mocna dla nas i zbyt dobra w tym sezonie żeby wypuściła dwu bramkową przewagę niestety....
0
Przegrywają a po meczu wszyscy uśmiechnięci od ucha do ucha ????
4
Widać tutaj rękę koemana nie odpuścili walczyli do końca , wierzyli , zasłużyli na to zwycięstwo , na pewno doda im to pewności siebie , brawo Barca możemy być dumni bo dawno czegoś takiego nie było !
3
Bardzo dobry mecz ! Albie dzisiaj odcięło prąd
5
Dembele w ofensywie słabo ale co gość gra w obronie dzisiaj to szok , i dlaczego w każdym meczu nie może być takiej motywacji jak dziś
7
Najlepsze: De Jong i Araujo
Najgorsze : cała reszta z Messim na czele