1

Potrzebny nam Pique i Fati

0

Messi........... Ogólnie to brak słów na ta grę , czekam na narzekanie pana Koemana na murawę xd

0

Znowu dramatyczna skuteczność tu powinno być już ze 3:0

3

Ten firpo to jest jakiś dramat ....

0

To był dobry występ Pedriego ?

1

Dobra superpuchar zaliczony jeszcze tylko w tym samym pięknym stylu liga i liga mistrzów i wszyscy będą dumni z wielkiej Barcelony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@POGROMCA Myśle ze prawdziwy bo wciąż im kibicuje , Ty z chęcią włączasz teraz ich mecze ?

0

Mam dosyć ich wymówek cały czas płaczą , niech zaczną grać w piłkę to wyniki przyjdą nie ma gry nie ma wyników proste zaraz koeman tak samo będzie zrzucał winę na wszystko i wszystkich tylko nie na siebie swoją taktykę i styl gry jego piłkarzy

17

Najgorszy wciąż jest ich styl gry te beznadziejne błędy które popełniają brak rozegrania piłki brak przyspieszenia gry , brak zgrania umiejętności żeby przyjąć najprostsza piłkę ta drużyna nie ma NIC do zaoferowania

1

Straciłem wszelkie nadzieje ze ta drużyna cokolwiek osiągnie , już nie mam ochoty nawet oglądać kolejnych meczów i takiej gry , aż oczy bolą , jesteśmy średniakiem ligowym i trzeba się z tym pogodzić , nic w tym klubie nie jest tak jak być powinno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?