Biniu_VeB_X
Dołączył/a: wrzesień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Potrzebny nam Pique i Fati
0
Messi........... Ogólnie to brak słów na ta grę , czekam na narzekanie pana Koemana na murawę xd
0
Znowu dramatyczna skuteczność tu powinno być już ze 3:0
3
Ten firpo to jest jakiś dramat ....
0
To był dobry występ Pedriego ?
1
Dobra superpuchar zaliczony jeszcze tylko w tym samym pięknym stylu liga i liga mistrzów i wszyscy będą dumni z wielkiej Barcelony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@POGROMCA Myśle ze prawdziwy bo wciąż im kibicuje , Ty z chęcią włączasz teraz ich mecze ?
0
Mam dosyć ich wymówek cały czas płaczą , niech zaczną grać w piłkę to wyniki przyjdą nie ma gry nie ma wyników proste zaraz koeman tak samo będzie zrzucał winę na wszystko i wszystkich tylko nie na siebie swoją taktykę i styl gry jego piłkarzy
17
Najgorszy wciąż jest ich styl gry te beznadziejne błędy które popełniają brak rozegrania piłki brak przyspieszenia gry , brak zgrania umiejętności żeby przyjąć najprostsza piłkę ta drużyna nie ma NIC do zaoferowania
1
Straciłem wszelkie nadzieje ze ta drużyna cokolwiek osiągnie , już nie mam ochoty nawet oglądać kolejnych meczów i takiej gry , aż oczy bolą , jesteśmy średniakiem ligowym i trzeba się z tym pogodzić , nic w tym klubie nie jest tak jak być powinno