3

a co grał cassilas w tamtym czasie? dno

1

messi egocentrykiem - zabił mnie tym zdaniem ;d

1

nie spodziewałem się że on jeszcze potrafi grac w obronie ;d

2

naprawde cała drużyna zagrała wspaniale nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem takie noty

1

trener też może sie mylic ;d też sądze że ten munir nie przejawia talentu

1

myślałem że bedzie w stanie wiecej dla nas zrobic gdy do nas przychodził ale cóż

0

ja sie nie martwię o ronaldo tylko mnie bawi że się skreśla wgle gościa na takim poziomie i o takim profilu piłkarskim ogólnie grubo macie podejscie że bramki nic nie znaczą...no tak bo przecież messi to żyje samą grą gołą bez efektów...

2

co to za bzdury o gasnącej gwieździe ronaldo? przecież on jeszcze długo bedzie strzelał mnóstwo bramek nie jestem jakims fan boyem ale nie przesadzałbym z tą różnicą o której jest mowa w ostatnim akapicie

4

nie wiedziałem że busi sie dorobił takiej fajnej dupy ;d

1

a kto strzelał bramki bayernowi w drugim pół finale? no właśnie...

1

faktycznie coś w tym jest że gdy odpowiedzialnośc spada na neymara on nie zawodzi...chyba nie pamiętam takiego meczy gdy nie było leo a neymar grał piach...za to pamietam mecze gdy nie było leo...a neymar ni stąd ni zowąd wznosił sie na wyżyny .coś wspaniałego

1

niewiem jak wy ale ja mam wrazenie ze odezwalo sie w naszej ekipie zmeczenie zeszlym sezonem ktory choc piekny i owocny to tez napewno wiele nas kosztowal..mam wrazenie jakby nie bylo przerwy miedzy jednym a drgim sezonem niby normalna sprawa a jdnak cos nie gra ze swietne ogarnietego zespol znow meczymy sie z ekipami ktore nie maja prawa z nami wygrac cos nie gra w dodatk jdyny pilkarz jaki nie zapomnial wersjii sb z tamtego sezon to sarez

7

kiedyś bylo odwrotnie , strzelaliśmy szybko bramki a później łapaliśmy zadyszke i rywale nas tyrali w ciągu 15 ostatnich minut , i albo konczyło sie wyrównaniem , albo nawet zwycięstwem rywala...wiec tak długo jak konczymy pozytywnie nie martwie se

1

Komentarz usunięty

2

mega jest to zdjecie , myśle że rozjedziemy levante

1

daje góra 3 lata i neymar sam odejdzie , neiwiem gdzie ale dłużej niż te 5 u nas nie spędzi na bank brazylijczycy sie wypalają

0

jakoś mi to nie współgra , ne lubie ale szaniuje bardziej toleriujesz ;d

1

cieszy fakt ze ten młodzieniec zadebiutował oby tylko nie przepadł w zalewie brazylijczykow

1

leo ma w sobe coś z goku :D

1

super bo to jeden piłkarz zdobył na tyle to go stac , chodzi mi o to że nie bedzie legendą pokroju leo nie bedzie nawet za nim

2

my też nieraz wygrane sezony przegrywaliśmy przez kontuzje :)

5

stawiałem w ciemno że to był gol zdobyty głową a sie okazało że nasz Belg uderzył niczym rasowa dziewiątka , ładnie :) jak na obronce to naprawdę skill ofensywny ogromny

1

jak narazie to robisz marketing neymarku , przykro mi to mówic jak Cie zobaczyłem pierwszy raz uważałem ze jesteś piłkarzem z potencjałem by byc kimś jak Messi teraz wiem że nic z tych rzeczy ...

2

mam teorię - obstawiam że miał chrapkę na nagrodę najlepszego piłkarza w europie ale musiał obejsc się smakiem :D

1

piłkarz po złamanej nodze nigdy nie bedzie wart tyle co powinien chocby to było sto lat temu fakt że barca powinna zrobic lepszy interes i za grosze ogólnie oddajemy zawodników ale to dlatego ze po grze u nas są tak wyeksploatowani że...wiadomo najlepsze czasy za nimi i tak też było z davidem

2

poprosze opinie jakiegoś behaviorysty czemu ten ronaldo ciągle się oblizuje...

1

nie , poprostu umiem poznać kto ma potencjał messi sie mocno wyróżniał na tle innych piłkarzy

1

komentarz na poziomie genialnego żółwia :D

1

ja wiedziałem i paru ekspertów również

1

podejrzewam ze chodzi ci o sezon 2007 2008 wtedy nie był tak ważną postacią w drużynie teraz jest liderem i to ogromnym wtedy nie było na nim aż takiej presjii a druga sprawa sposób strzelania również zmienił i jak widac na gorsze bo mysle ze powinien byc w stanie pokonac kazdego bramkarza a czasami stanie taki hart czy ktos o wiekszych wymiarach i leo ma problem go pokonac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?