ja sie nie martwię o ronaldo tylko mnie bawi że się skreśla wgle gościa na takim poziomie i o takim profilu piłkarskim ogólnie grubo macie podejscie że bramki nic nie znaczą...no tak bo przecież messi to żyje samą grą gołą bez efektów...
co to za bzdury o gasnącej gwieździe ronaldo? przecież on jeszcze długo bedzie strzelał mnóstwo bramek nie jestem jakims fan boyem ale nie przesadzałbym z tą różnicą o której jest mowa w ostatnim akapicie
faktycznie coś w tym jest że gdy odpowiedzialnośc spada na neymara on nie zawodzi...chyba nie pamiętam takiego meczy gdy nie było leo a neymar grał piach...za to pamietam mecze gdy nie było leo...a neymar ni stąd ni zowąd wznosił sie na wyżyny .coś wspaniałego
niewiem jak wy ale ja mam wrazenie ze odezwalo sie w naszej ekipie zmeczenie zeszlym sezonem ktory choc piekny i owocny to tez napewno wiele nas kosztowal..mam wrazenie jakby nie bylo przerwy miedzy jednym a drgim sezonem niby normalna sprawa a jdnak cos nie gra ze swietne ogarnietego zespol znow meczymy sie z ekipami ktore nie maja prawa z nami wygrac cos nie gra w dodatk jdyny pilkarz jaki nie zapomnial wersjii sb z tamtego sezon to sarez
kiedyś bylo odwrotnie , strzelaliśmy szybko bramki a później łapaliśmy zadyszke i rywale nas tyrali w ciągu 15 ostatnich minut , i albo konczyło sie wyrównaniem , albo nawet zwycięstwem rywala...wiec tak długo jak konczymy pozytywnie nie martwie se
stawiałem w ciemno że to był gol zdobyty głową a sie okazało że nasz Belg uderzył niczym rasowa dziewiątka , ładnie :) jak na obronce to naprawdę skill ofensywny ogromny
jak narazie to robisz marketing neymarku , przykro mi to mówic jak Cie zobaczyłem pierwszy raz uważałem ze jesteś piłkarzem z potencjałem by byc kimś jak Messi teraz wiem że nic z tych rzeczy ...
piłkarz po złamanej nodze nigdy nie bedzie wart tyle co powinien chocby to było sto lat temu fakt że barca powinna zrobic lepszy interes i za grosze ogólnie oddajemy zawodników ale to dlatego ze po grze u nas są tak wyeksploatowani że...wiadomo najlepsze czasy za nimi i tak też było z davidem
podejrzewam ze chodzi ci o sezon 2007 2008 wtedy nie był tak ważną postacią w drużynie teraz jest liderem i to ogromnym wtedy nie było na nim aż takiej presjii a druga sprawa sposób strzelania również zmienił i jak widac na gorsze bo mysle ze powinien byc w stanie pokonac kazdego bramkarza a czasami stanie taki hart czy ktos o wiekszych wymiarach i leo ma problem go pokonac
3
a co grał cassilas w tamtym czasie? dno
1
messi egocentrykiem - zabił mnie tym zdaniem ;d
1
nie spodziewałem się że on jeszcze potrafi grac w obronie ;d
2
naprawde cała drużyna zagrała wspaniale nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem takie noty
1
trener też może sie mylic ;d też sądze że ten munir nie przejawia talentu
1
myślałem że bedzie w stanie wiecej dla nas zrobic gdy do nas przychodził ale cóż
0
ja sie nie martwię o ronaldo tylko mnie bawi że się skreśla wgle gościa na takim poziomie i o takim profilu piłkarskim ogólnie grubo macie podejscie że bramki nic nie znaczą...no tak bo przecież messi to żyje samą grą gołą bez efektów...
2
co to za bzdury o gasnącej gwieździe ronaldo? przecież on jeszcze długo bedzie strzelał mnóstwo bramek nie jestem jakims fan boyem ale nie przesadzałbym z tą różnicą o której jest mowa w ostatnim akapicie
4
nie wiedziałem że busi sie dorobił takiej fajnej dupy ;d
1
a kto strzelał bramki bayernowi w drugim pół finale? no właśnie...
1
faktycznie coś w tym jest że gdy odpowiedzialnośc spada na neymara on nie zawodzi...chyba nie pamiętam takiego meczy gdy nie było leo a neymar grał piach...za to pamietam mecze gdy nie było leo...a neymar ni stąd ni zowąd wznosił sie na wyżyny .coś wspaniałego
1
niewiem jak wy ale ja mam wrazenie ze odezwalo sie w naszej ekipie zmeczenie zeszlym sezonem ktory choc piekny i owocny to tez napewno wiele nas kosztowal..mam wrazenie jakby nie bylo przerwy miedzy jednym a drgim sezonem niby normalna sprawa a jdnak cos nie gra ze swietne ogarnietego zespol znow meczymy sie z ekipami ktore nie maja prawa z nami wygrac cos nie gra w dodatk jdyny pilkarz jaki nie zapomnial wersjii sb z tamtego sezon to sarez
7
kiedyś bylo odwrotnie , strzelaliśmy szybko bramki a później łapaliśmy zadyszke i rywale nas tyrali w ciągu 15 ostatnich minut , i albo konczyło sie wyrównaniem , albo nawet zwycięstwem rywala...wiec tak długo jak konczymy pozytywnie nie martwie se
1
Komentarz usunięty
2
mega jest to zdjecie , myśle że rozjedziemy levante
1
daje góra 3 lata i neymar sam odejdzie , neiwiem gdzie ale dłużej niż te 5 u nas nie spędzi na bank brazylijczycy sie wypalają
0
jakoś mi to nie współgra , ne lubie ale szaniuje bardziej toleriujesz ;d
1
cieszy fakt ze ten młodzieniec zadebiutował oby tylko nie przepadł w zalewie brazylijczykow
1
leo ma w sobe coś z goku :D
1
super bo to jeden piłkarz zdobył na tyle to go stac , chodzi mi o to że nie bedzie legendą pokroju leo nie bedzie nawet za nim
2
my też nieraz wygrane sezony przegrywaliśmy przez kontuzje :)
5
stawiałem w ciemno że to był gol zdobyty głową a sie okazało że nasz Belg uderzył niczym rasowa dziewiątka , ładnie :) jak na obronce to naprawdę skill ofensywny ogromny
1
jak narazie to robisz marketing neymarku , przykro mi to mówic jak Cie zobaczyłem pierwszy raz uważałem ze jesteś piłkarzem z potencjałem by byc kimś jak Messi teraz wiem że nic z tych rzeczy ...
2
mam teorię - obstawiam że miał chrapkę na nagrodę najlepszego piłkarza w europie ale musiał obejsc się smakiem :D
1
piłkarz po złamanej nodze nigdy nie bedzie wart tyle co powinien chocby to było sto lat temu fakt że barca powinna zrobic lepszy interes i za grosze ogólnie oddajemy zawodników ale to dlatego ze po grze u nas są tak wyeksploatowani że...wiadomo najlepsze czasy za nimi i tak też było z davidem
2
poprosze opinie jakiegoś behaviorysty czemu ten ronaldo ciągle się oblizuje...
1
nie , poprostu umiem poznać kto ma potencjał messi sie mocno wyróżniał na tle innych piłkarzy
1
komentarz na poziomie genialnego żółwia :D
1
ja wiedziałem i paru ekspertów również
1
podejrzewam ze chodzi ci o sezon 2007 2008 wtedy nie był tak ważną postacią w drużynie teraz jest liderem i to ogromnym wtedy nie było na nim aż takiej presjii a druga sprawa sposób strzelania również zmienił i jak widac na gorsze bo mysle ze powinien byc w stanie pokonac kazdego bramkarza a czasami stanie taki hart czy ktos o wiekszych wymiarach i leo ma problem go pokonac