to prawda messi bardzo zmężniał i jest bardzo odpowiedzialnym graczem wymaga sie od niego niebywałych rzeczy a on dzwiga ten ciężar z powodzeniem jak nikt inny przed temu szkoda tylko że nie udało mu sie wygrac wtedy mundailu...
nikomu nie umniejszam tylko się zastanawiam :) nie napisałem że messi by nie dał rady go zdobyc ale myśle że ciut zbyt łatwo mu to przyszło bo jerome padł jak kłoda...
wygrała drużyna bo indywidualnie kolega bardzo dobrze podsumował naszą obronę wygrało głównie mvp dobra forma leo ( patrz liga mistrzów) dobra gra bramkarzy i rozregulowane celowniki rywali ale nasza obrona często pozwalała na zbyt wiele i ja równiez pomimo 3 tytułów uważam że moglibysmy sie w tym aspekcie wzmocnic bo wcale nie mamy najlepszej defensywy na świecie najwyższy poziom jest w stanie prezentowac pique ale on to gra w kratke myśle że boateng czy marqusios indywidualnie byliby lepsi a przez co lepsi jako cały blok defensywny z innymi
z tego co mi wiadomo rojo jest obroncą a obroncy są od wybijania główek wiec to że strzelił jedną bramkę nie ma znaczenia bo gra sie głową również pod swoją bramką i w środku pola wiec twój argument jest invalidą mówiąc ironicznie
czlowieku nie irytuj mnie przytoczyłeś jedną dobrą której akurat nie zepsuł a w samym meczu z juve ze dwie jeszcze akcje były podobne gdzie sie pogubił z tą piłką albo źle przyjął gdzie trzeba było odrazu zgrywac a w całym sezonie to stał sie znak rozpoznawalny alby widziałem komentarze innych użytkowników którzy również pisali to samo alba ma jedną noge i nie potrafi grac w tepie
alba to dobry zawodnik niemniej jednak irytują mnie u niego dwie rzeczy po pierwsze często daje sie prowokowac i nie potrafi utrzymac nerwy na wodzy po drugie czasami jak wpada w pole karne i dostaje piłke ma problemy z przyjęciem i szamocze sie z tą piłką i przez to psuje wiele naprawde dobrych akcjii
wszystkich trzech lubie ale myśle że najlepiej wykonywał je ronaldinho , beckham za młodu dobrze to ogarniał a ronaldinho nawet teraz potrafi strzelic :)
jest mnóstwo rzeczy które pokazują wyjątkowosc barcy pod innymi względami najważniejsze że sportowo barca jest wyjątkowa bo nie ma drugiej takiej drużyny w całej europie i na świecie wartości które przyświecają trenerom , piłkarzom , są takie same i to one są najważniejsze i decydują o tym a nie głupie loga przejmujecie sie tym jakby quatar przejął całkowicie władze nad całym klubem i wprowadzał jakieś chore rzeczy a jakoś nic takiego nie zaobserwowałem a że pieniądze płyną to niech płyną bardzo dobrze 100 lat graliśmy bez tego teraz bedziemy jeszcze mocniejsi powtarzam najważniejszym determinantem tego czy klub sie prowadzi dobrze czy nie są wyniki
wielu z was tak nie może ździerzyc tego loga na koszulkach i traktuje to jak plame na honorze barcelony przejmujecie sie jakbyscie byli rodowitymi katalonczykami którzy pamietają generała franco ,a jak sądze nie jesteście nimi skoro są loga na koszulkach to znaczy że kibice na to również pozwolili mam wrażenie że niektórzy żyją jakimś wyimaginowanym modelem Barcy mityczną Barceloną która słynie z tego że nie ma loga na koszulkach...no błagam was założe się że ludzie mieszkający w barcelonie mniej przejmują sie tym całym Katarem niż wy kibice z innego kraju mający na klub całkiem inną perspektywe...tak wam sie spodobało hasło mes que un club a zwiątpiliscie w nie bo katar?....zapraszam do dyskusjii
bzdura , a ronaldinho to ile kosztował? 23 miliony jak sie nie myle na tamte czasy to duże pieniądze a teraz sami kupujemy piłkarzy po 80 (patrz suarez) dajcie spokój z tą filozofią już bo to jest takie dziecinne
i teraz pytanie jak rozpatrywac takie zagadnienia nie sposób obiektywnie ocenic który był lepszy no chyba że na podstawie liczb i tytułów ale jednak mimo wszystko piłka nożna jest bardzo nieprzewidywalnym i czesto niewymiernym sportem i to jest w nim piękne ale myśle że leo jest piłkarzem który swoją grę doprowadził do perfekcjii i jest najlepszy w historii ponieważ jego efektywnosc najzwyczajniej jest większa niż innych piłkarzy on z każdej jednej akcjii potrafi wiele wycisnąc a i tak wyciska ponad normy grając na najwyższym poziomie z najlepszymi gdzie teraz futbol jest coraz szybszy i trudniejszy sądze że żaden piłkarz w historii nie może sie równac z obecnym messim i tak jak mówi simeone nieuczciwe jest czepiac sie leo że nie wygrał mistrzostwa bo zabrakło mu do tego bardzo niewiele a kto jak kto ale on na to zasługuje , przyczym sama argentyna moze nie koniecznie
czasy się poprostu zmieniły pisałem kiedyś o tym że irytują mnie poza boiskowe zachowania neymara nie usprawiedliwiam boiskowego chamstwa ale myśle że neymar to czasami taki "celebryta" dużo lubi pajacowac zdjecia na instagram i tego typu wygłupy rozumiem młodosc i tak dalej ale dla mnie to jest jakoś w złym guscie pozatym mimo wszystko brak mu klasy w takich sytuacjach równiez trzeba potrafic utrzymac nerwy na wodzy
neymar musi zrozumiec jaki dzwiga ciężar , fakt że chłopak ma cięzkie życie bo prowokacje i kopniaki miłe nie są ale taka jest cena bycia piłkarzem o takim stylu gry według mnie jedyne co powinien zrobic to przyłozyc sie do treningu i pracy nad formą by nawet to nie było w stanie go zatrzymac za dużo skupia uwagi na rzeczy które nie mają nic wspólnego ze sportem jest już w dorosłyn futbolu i powinien wiedziec że niestety to nie to co w brazylii ze nikt go nie ruszy jak leci z piłką przez pół boiska tutaj rywale zrobią wszystko chocby mieli łamac przepisy i troche naiwne jest podejscie neymara niemniej jednak licze że jeszcze rozwinie skrzydła
myśę że w realu mógłbyby nam napsuc krwi znaczy zawsze sie z niego troche podśmiechiwałem bo niby potencjał zawsze miał i piłkarz dobry ale jakoś po panteonu legend z buta nie wbijał przez złote piłki wiec może moje obawy są na wyrost ale myśle że w realu byłby jednak groźniejszy dla nas nic w city :)
wiem że jest solidnym zmiennikiem ale myślę że zdecydowanie za rzadko grał w zeszłym sezonie rozumiem że nie było wielu kontuzjii ale jednak ten rytm meczowy w miare powinien byc utrzymywany zeby wszyscy byli gotowi :) bo adriano potrafi coś wnieśc a koledzy wyżej wymienieni w artykule nie bardzo
każdemu z nich bym podziękował bo nic nie wnoszą do drużyny OPRÓCZ adriano którego pozycja w drużynie niewiedziec czemu podupadła za rzadko występował w tym sezonie
1
przyda nam sie taki zawodnik mam tylko nadzieje że gra w barcelonie go nie zmiekczy
1
rzygam taką poprawnością polityczną ale cóż
1
skoro dla niego opaska kapitanska jest na złym ramieniu to dla mnie krytyka messiego jest conajmniej nie na miejscu :) i basta :)
0
i dobrze może w interze bedzie mu lepiej kto wie
1
to prawda messi bardzo zmężniał i jest bardzo odpowiedzialnym graczem wymaga sie od niego niebywałych rzeczy a on dzwiga ten ciężar z powodzeniem jak nikt inny przed temu szkoda tylko że nie udało mu sie wygrac wtedy mundailu...
2
niesamowita mądrosc bije w wypowiedziach naszego kapitana :)
28
zhejtujcie mnie ale wszedłem w ten artykuł tylko ze względu na zdjecie tej uroczej dziewczyny :D
1
odnosze inne wrażenie
1
nikomu nie umniejszam tylko się zastanawiam :) nie napisałem że messi by nie dał rady go zdobyc ale myśle że ciut zbyt łatwo mu to przyszło bo jerome padł jak kłoda...
1
wygrała drużyna bo indywidualnie kolega bardzo dobrze podsumował naszą obronę wygrało głównie mvp dobra forma leo ( patrz liga mistrzów) dobra gra bramkarzy i rozregulowane celowniki rywali ale nasza obrona często pozwalała na zbyt wiele i ja równiez pomimo 3 tytułów uważam że moglibysmy sie w tym aspekcie wzmocnic bo wcale nie mamy najlepszej defensywy na świecie najwyższy poziom jest w stanie prezentowac pique ale on to gra w kratke myśle że boateng czy marqusios indywidualnie byliby lepsi a przez co lepsi jako cały blok defensywny z innymi
1
z tego co mi wiadomo rojo jest obroncą a obroncy są od wybijania główek wiec to że strzelił jedną bramkę nie ma znaczenia bo gra sie głową również pod swoją bramką i w środku pola wiec twój argument jest invalidą mówiąc ironicznie
0
ciekawe czy ten gol by padł gdyby boateng sie nie przewrócił ;p
0
czlowieku nie irytuj mnie przytoczyłeś jedną dobrą której akurat nie zepsuł a w samym meczu z juve ze dwie jeszcze akcje były podobne gdzie sie pogubił z tą piłką albo źle przyjął gdzie trzeba było odrazu zgrywac a w całym sezonie to stał sie znak rozpoznawalny alby widziałem komentarze innych użytkowników którzy również pisali to samo alba ma jedną noge i nie potrafi grac w tepie
1
mi najbliżej do ronaldo :D
1
alba to dobry zawodnik niemniej jednak irytują mnie u niego dwie rzeczy po pierwsze często daje sie prowokowac i nie potrafi utrzymac nerwy na wodzy po drugie czasami jak wpada w pole karne i dostaje piłke ma problemy z przyjęciem i szamocze sie z tą piłką i przez to psuje wiele naprawde dobrych akcjii
1
marketingowy? żeby przyciągnąć kibiców na trybuny?
1
wszystkich trzech lubie ale myśle że najlepiej wykonywał je ronaldinho , beckham za młodu dobrze to ogarniał a ronaldinho nawet teraz potrafi strzelic :)
3
jak wznawia kariere skoro napisał ze nie chce przez to powiedziec że bedzie grał wyjaśni mi ktoś jaki jest faktyczny stan rzeczy?
1
jest mnóstwo rzeczy które pokazują wyjątkowosc barcy pod innymi względami najważniejsze że sportowo barca jest wyjątkowa bo nie ma drugiej takiej drużyny w całej europie i na świecie wartości które przyświecają trenerom , piłkarzom , są takie same i to one są najważniejsze i decydują o tym a nie głupie loga przejmujecie sie tym jakby quatar przejął całkowicie władze nad całym klubem i wprowadzał jakieś chore rzeczy a jakoś nic takiego nie zaobserwowałem a że pieniądze płyną to niech płyną bardzo dobrze 100 lat graliśmy bez tego teraz bedziemy jeszcze mocniejsi powtarzam najważniejszym determinantem tego czy klub sie prowadzi dobrze czy nie są wyniki
1
co nie zmienia faktu że teraz płacimy horendalne kwoty
8
wielu z was tak nie może ździerzyc tego loga na koszulkach i traktuje to jak plame na honorze barcelony przejmujecie sie jakbyscie byli rodowitymi katalonczykami którzy pamietają generała franco ,a jak sądze nie jesteście nimi skoro są loga na koszulkach to znaczy że kibice na to również pozwolili mam wrażenie że niektórzy żyją jakimś wyimaginowanym modelem Barcy mityczną Barceloną która słynie z tego że nie ma loga na koszulkach...no błagam was założe się że ludzie mieszkający w barcelonie mniej przejmują sie tym całym Katarem niż wy kibice z innego kraju mający na klub całkiem inną perspektywe...tak wam sie spodobało hasło mes que un club a zwiątpiliscie w nie bo katar?....zapraszam do dyskusjii
10
bzdura , a ronaldinho to ile kosztował? 23 miliony jak sie nie myle na tamte czasy to duże pieniądze a teraz sami kupujemy piłkarzy po 80 (patrz suarez) dajcie spokój z tą filozofią już bo to jest takie dziecinne
1
i teraz pytanie jak rozpatrywac takie zagadnienia nie sposób obiektywnie ocenic który był lepszy no chyba że na podstawie liczb i tytułów ale jednak mimo wszystko piłka nożna jest bardzo nieprzewidywalnym i czesto niewymiernym sportem i to jest w nim piękne ale myśle że leo jest piłkarzem który swoją grę doprowadził do perfekcjii i jest najlepszy w historii ponieważ jego efektywnosc najzwyczajniej jest większa niż innych piłkarzy on z każdej jednej akcjii potrafi wiele wycisnąc a i tak wyciska ponad normy grając na najwyższym poziomie z najlepszymi gdzie teraz futbol jest coraz szybszy i trudniejszy sądze że żaden piłkarz w historii nie może sie równac z obecnym messim i tak jak mówi simeone nieuczciwe jest czepiac sie leo że nie wygrał mistrzostwa bo zabrakło mu do tego bardzo niewiele a kto jak kto ale on na to zasługuje , przyczym sama argentyna moze nie koniecznie
1
a według mnie najprostsze rozwiązania są najlepsze wątpie ze innymi sposobami byłby wstanie zarobic aż tak dużo
1
czasy się poprostu zmieniły pisałem kiedyś o tym że irytują mnie poza boiskowe zachowania neymara nie usprawiedliwiam boiskowego chamstwa ale myśle że neymar to czasami taki "celebryta" dużo lubi pajacowac zdjecia na instagram i tego typu wygłupy rozumiem młodosc i tak dalej ale dla mnie to jest jakoś w złym guscie pozatym mimo wszystko brak mu klasy w takich sytuacjach równiez trzeba potrafic utrzymac nerwy na wodzy
1
neymar musi zrozumiec jaki dzwiga ciężar , fakt że chłopak ma cięzkie życie bo prowokacje i kopniaki miłe nie są ale taka jest cena bycia piłkarzem o takim stylu gry według mnie jedyne co powinien zrobic to przyłozyc sie do treningu i pracy nad formą by nawet to nie było w stanie go zatrzymac za dużo skupia uwagi na rzeczy które nie mają nic wspólnego ze sportem jest już w dorosłyn futbolu i powinien wiedziec że niestety to nie to co w brazylii ze nikt go nie ruszy jak leci z piłką przez pół boiska tutaj rywale zrobią wszystko chocby mieli łamac przepisy i troche naiwne jest podejscie neymara niemniej jednak licze że jeszcze rozwinie skrzydła
2
wszyscy piszą że pogba za drogi a znając życie barca i tak wyłoży za niego grubą kase i przyjdzie do nas
2
myśę że w realu mógłbyby nam napsuc krwi znaczy zawsze sie z niego troche podśmiechiwałem bo niby potencjał zawsze miał i piłkarz dobry ale jakoś po panteonu legend z buta nie wbijał przez złote piłki wiec może moje obawy są na wyrost ale myśle że w realu byłby jednak groźniejszy dla nas nic w city :)
1
wiem że jest solidnym zmiennikiem ale myślę że zdecydowanie za rzadko grał w zeszłym sezonie rozumiem że nie było wielu kontuzjii ale jednak ten rytm meczowy w miare powinien byc utrzymywany zeby wszyscy byli gotowi :) bo adriano potrafi coś wnieśc a koledzy wyżej wymienieni w artykule nie bardzo
2
każdemu z nich bym podziękował bo nic nie wnoszą do drużyny OPRÓCZ adriano którego pozycja w drużynie niewiedziec czemu podupadła za rzadko występował w tym sezonie