Real wygrał 4;2 .. przeważali przez cały mecz a Nasz bramkarz nawet dobrze się spisał. Ronaldo oszukał jednym zwodem cała obrone rywala i wywalczyl karnego którego potem wykorzystał na pierwszą bramke Królewskich. Potem było z górki. Wiadome jest gdy nowi zawodnicy przychodzą nie mają ogrania z innymi. Będziecie mieli ten sam problem ze Zlatanem może i nawet większy. A Ronaldo to kwestia czasu..to tyle.. napisałem z kultury bo nie moge czytac niektórych komentarzy typu
Real wygrał 4;2 .. przeważali przez cały mecz a Nasz bramkarz nawet dobrze się spisał. Ronaldo oszukał jednym zwodem cała obrone rywala i wywalczyl karnego którego potem wykorzystał na pierwszą bramke Królewskich. Potem było z górki. Wiadome jest gdy nowi zawodnicy przychodzą nie mają ogrania z innymi. Będziecie mieli ten sam problem ze Zlatanem może i nawet większy. A Ronaldo to kwestia czasu..to tyle.. napisałem z kultury bo nie moge czytac niektórych komentarzy typu
Komentarze
0
Real wygrał 4;2 .. przeważali przez cały mecz a Nasz bramkarz nawet dobrze się spisał. Ronaldo oszukał jednym zwodem cała obrone rywala i wywalczyl karnego którego potem wykorzystał na pierwszą bramke Królewskich. Potem było z górki. Wiadome jest gdy nowi zawodnicy przychodzą nie mają ogrania z innymi. Będziecie mieli ten sam problem ze Zlatanem może i nawet większy. A Ronaldo to kwestia czasu..to tyle.. napisałem z kultury bo nie moge czytac niektórych komentarzy typu
*
Dodano: 2009-07-28 23:19:45, autor: LewisHamilton Moderacja
super info
Real 0:0 Quito do przerwy, transfer Ronaldo nie wypal komplentny, on nie wie co na boisku sie dzieje haa hala hala hala perezinho haa
to jest żalosne.. ale wiadomo kazdy klub ma takich kibicow jak ten o to niedowartosciowany gnojek.. nie oceniaj czlowieka po 2 meczach. To Tyle.
0
Real wygrał 4;2 .. przeważali przez cały mecz a Nasz bramkarz nawet dobrze się spisał. Ronaldo oszukał jednym zwodem cała obrone rywala i wywalczyl karnego którego potem wykorzystał na pierwszą bramke Królewskich. Potem było z górki. Wiadome jest gdy nowi zawodnicy przychodzą nie mają ogrania z innymi. Będziecie mieli ten sam problem ze Zlatanem może i nawet większy. A Ronaldo to kwestia czasu..to tyle.. napisałem z kultury bo nie moge czytac niektórych komentarzy typu
*
Dodano: 2009-07-28 23:19:45, autor: LewisHamilton Moderacja
super info
Real 0:0 Quito do przerwy, transfer Ronaldo nie wypal komplentny, on nie wie co na boisku sie dzieje haa hala hala hala perezinho haa
to jest żalosne.. ale wiadomo kazdy klub ma takich kibicow jak ten o to niedowartosciowany gnojek.. nie oceniaj czlowieka po 2 meczach. To Tyle.