0

Real wygrał 4;2 .. przeważali przez cały mecz a Nasz bramkarz nawet dobrze się spisał. Ronaldo oszukał jednym zwodem cała obrone rywala i wywalczyl karnego którego potem wykorzystał na pierwszą bramke Królewskich. Potem było z górki. Wiadome jest gdy nowi zawodnicy przychodzą nie mają ogrania z innymi. Będziecie mieli ten sam problem ze Zlatanem może i nawet większy. A Ronaldo to kwestia czasu..to tyle.. napisałem z kultury bo nie moge czytac niektórych komentarzy typu

*

Dodano: 2009-07-28 23:19:45, autor: LewisHamilton Moderacja

super info

Real 0:0 Quito do przerwy, transfer Ronaldo nie wypal komplentny, on nie wie co na boisku sie dzieje haa hala hala hala perezinho haa

to jest żalosne.. ale wiadomo kazdy klub ma takich kibicow jak ten o to niedowartosciowany gnojek.. nie oceniaj czlowieka po 2 meczach. To Tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?