A to człowiek tylko fizycznie ma prawo się zmęczyć? Taka długa przerwa bez możliwości pokazania swoich umiejętności pozostawiła ślad na psychice zawodnika. Zaryzykowałbym, że jest to gorsze aniżeli zmęczenie fizyczne.
Akurat najmniej pretensji miałbym do Suareza bo tym dwumeczu. Gdzie byli Messi i Neymar? Niby najlepsi piłkarze na świecie, a wypadli blado. Messi to już od kilku spotkań gra słabo. Chyba widzi, że mu nie wychodzi, więc po co na siłę wykonuje każdego wolnego?
Szkoda bo była szansa, no ale takie jest życie. Przegrywać też trzeba umieć i oddajmy to co się Atletico należy. Byli po prostu lepsi od Barcy.
Stało się to co się musiało stać. Atletico to najtrudniejszy z możliwych dla nas przeciwników. Do tego forma minęła i trzeba się żegnać z Ligą Mistrzów. Była szansa, ale niestety Messi jest bez formy, a sam Suarez do siebie nie poda. Szkoda, ale takie jest życie. Jeszcze będzie niejedna okazja do rewanżu.
Jego postawa zasługuje na pochwałę. Na prawdę nie spodziewałem się, że jest to obrońca na Barcelonę. Mimo, że go od razu nie skreśliłem to zaskoczenie jest ogromne. Gość jest bestią w powietrzu. Wygrywa niemal wszystkie pojedynki główkowe. Do tego dochodzi również nieprzeciętna szybkość no i umiejętność gry wślizgiem. Oby tak dalej Mathieu.
Co tu więcej powiedzieć. Miał strzelać z najlepszymi i strzela. Gol z Atletico, dwa z Manchesterem City i teraz bramka z Realem. Najlepszy środkowy napastnik na świecie bez dwóch zdań. Vamos Suarez :)
Komentarze
0
No nie wiem czy my w obecnej formie i sytuacji dalibyśmy radę Tottenhamowi. Stawiałbym 50 na 50.
0
Nagrodę zdobędzie Ronaldo i tyle. O 2 i 3 miejsce powalczą Messi z Luisito. Inne rozstrzygnięcia będą sensacją.
0
A to człowiek tylko fizycznie ma prawo się zmęczyć? Taka długa przerwa bez możliwości pokazania swoich umiejętności pozostawiła ślad na psychice zawodnika. Zaryzykowałbym, że jest to gorsze aniżeli zmęczenie fizyczne.
0
Akurat najmniej pretensji miałbym do Suareza bo tym dwumeczu. Gdzie byli Messi i Neymar? Niby najlepsi piłkarze na świecie, a wypadli blado. Messi to już od kilku spotkań gra słabo. Chyba widzi, że mu nie wychodzi, więc po co na siłę wykonuje każdego wolnego?
Szkoda bo była szansa, no ale takie jest życie. Przegrywać też trzeba umieć i oddajmy to co się Atletico należy. Byli po prostu lepsi od Barcy.
2
Stało się to co się musiało stać. Atletico to najtrudniejszy z możliwych dla nas przeciwników. Do tego forma minęła i trzeba się żegnać z Ligą Mistrzów. Była szansa, ale niestety Messi jest bez formy, a sam Suarez do siebie nie poda. Szkoda, ale takie jest życie. Jeszcze będzie niejedna okazja do rewanżu.
85
Gdzie było to wielkie trio BBC podczas Klasyku? A no tak przygotowywali się mentalnie na Rayo, Granadę czy inne Gijon ;)
43
Jego postawa zasługuje na pochwałę. Na prawdę nie spodziewałem się, że jest to obrońca na Barcelonę. Mimo, że go od razu nie skreśliłem to zaskoczenie jest ogromne. Gość jest bestią w powietrzu. Wygrywa niemal wszystkie pojedynki główkowe. Do tego dochodzi również nieprzeciętna szybkość no i umiejętność gry wślizgiem. Oby tak dalej Mathieu.
33
Co tu więcej powiedzieć. Miał strzelać z najlepszymi i strzela. Gol z Atletico, dwa z Manchesterem City i teraz bramka z Realem. Najlepszy środkowy napastnik na świecie bez dwóch zdań. Vamos Suarez :)
31
Gdybym powiedział co myślę o zachowaniu Ronaldo to poszedłbym do więzienia.
16
Dziękuję, że mogę żyć w czasach, kiedy na boisku rządzi Leo Messi. Geniusz.