0

No nie wiem czy my w obecnej formie i sytuacji dalibyśmy radę Tottenhamowi. Stawiałbym 50 na 50.

0

Nagrodę zdobędzie Ronaldo i tyle. O 2 i 3 miejsce powalczą Messi z Luisito. Inne rozstrzygnięcia będą sensacją.

0

A to człowiek tylko fizycznie ma prawo się zmęczyć? Taka długa przerwa bez możliwości pokazania swoich umiejętności pozostawiła ślad na psychice zawodnika. Zaryzykowałbym, że jest to gorsze aniżeli zmęczenie fizyczne.

0

Akurat najmniej pretensji miałbym do Suareza bo tym dwumeczu. Gdzie byli Messi i Neymar? Niby najlepsi piłkarze na świecie, a wypadli blado. Messi to już od kilku spotkań gra słabo. Chyba widzi, że mu nie wychodzi, więc po co na siłę wykonuje każdego wolnego?
Szkoda bo była szansa, no ale takie jest życie. Przegrywać też trzeba umieć i oddajmy to co się Atletico należy. Byli po prostu lepsi od Barcy.

2

Stało się to co się musiało stać. Atletico to najtrudniejszy z możliwych dla nas przeciwników. Do tego forma minęła i trzeba się żegnać z Ligą Mistrzów. Była szansa, ale niestety Messi jest bez formy, a sam Suarez do siebie nie poda. Szkoda, ale takie jest życie. Jeszcze będzie niejedna okazja do rewanżu.

0

Przegrać ze Realem, który nie chciał "wygrać" to jednak powód do takich rozmów.

0

Zrozumiałbym tą porażką jakby Real grał jak w sezonie 13/14. Ale dzisiaj Real nic nie pokazał dosłownie nic. Strzeliliśmy bramkę i chyba za szybko uwierzyliśmy w wygraną. Mecz do wygrania, ale nie poszło. Czasem i tridente się zatnie i to właśnie miało miejsce dzisiaj. Pełny wiary przed wtorkiem. Vamos!

0

Bo co obiektywizm cię razi po oczach? Messi zagrał gówno i to powinien przyznać każdy fan Messiego, nawet mający 12 lat jak ty. Nie pozdrawiam, ale życzę dobranoc, a i do lekcji ;)

7

Śmiejecie się z Ronaldo, że znika. A gdzie był Messi? Cały mecz grał kompletne gówno. No i te wolne. Chciał połamać kolejną kibickę? Taki słaby Real się trafił, no ale Barca zagrała jeszcze gorzej. Liga wciąż otwarta.

0

To już wolę Nolito na zmiennika ;)

0

Pique - Laporte i środek nie do przejścia.

2

Teraz mamy tridente, wtedy sam Messi i długo, długo nic.

0

Suarez to coś więcej niż tylko gole. Swoimi podaniami stwarza wiele sytuacji, z których większość kończy się bramkami. Może i Lewy lepiej wykańcza akcje( co jest do przedyskutowania), ale za to Robercik nie ma startu do Luisito pod względem kreacji gry i wpływu na drużynę.

0

A gdzie Deco i Thiago Motta ? Na ławie :)

0

Ter Stegen nie zasługuje na kadrę.

0

Szybkość to cecha bocznych obrońców i skrzydłowych. Stoper nie musi biegać szybko. Jego ważną cechą jest umiejętność ustawiania się i przewidywania co dzieje się bądź co może stać się na boisku.

0

O jakich konkurentach mowa? Bo z tego co pamiętam problem z ŚO był przez klika lat. Wypadał Puyol i był płacz.

0

Enrique powinien pójść na ustępstwa i dać mu odejść. Chłopak stosunkowo młody do tego w tym roku jest Euro. Musi grać, aby pojechać do Francji. U nas za wiele szans nie dostanie, ale jego transfer do któregoś z klubów w Hiszpanii może pomóc mu z wyjazdem na Euro.

85

Gdzie było to wielkie trio BBC podczas Klasyku? A no tak przygotowywali się mentalnie na Rayo, Granadę czy inne Gijon ;)

0

Trochę późno trafił z formą. O jakieś 1,5 roku za późno.

0

Grał tylko ze względu na kontuzję Davida Villi. Gdyby Hiszpan się nie połamał to Tello nawet nie powąchałby pierwszego składu.

0

Inieste śmiało można określać jako najlepszego pomocnika XXI wieku. To co robi z piłką to nikt wcześniej nie robił ani Xavi czy Zidane. Nikt.

0

Nawet Messi nie ma w sobie niektórych cech Suareza czy Neymara.

0

Pep się podłożył? Na serio tak twierdzisz. Barcelona jest piłkarsko lepsza i dlatego ograła Bayern tak wysoko. Nie ma co usprawiedliwiać Pepa, który sam dostał wielką drużynę po Juppie i nie osiągnął tego co powinien. Ja sam osobiście spodziewałem się po Bayernie Guardioli czegoś więcej, aniżeli 0:5 z Realem w dwumeczu i 3:0 z Barcą na Camp Nou.

1

Pod jakim względem Rusell jest lepszy od Currego ?

4

Nie ma drużyny niepokonanej. Nie zawsze da się wszystko wygrać. Szanujmy to co mamy bo niewiele jest zespołów, które w ostatnich latach tyle wygrały.

0

Brakowało jedynie na gola Pique i gest w stylu Ronaldo - Uspokojenie trybun, ale niestety Munir nie dał nam tego wielkiego momentu zobaczyć.

0

Real jest tak słaby, że aż przyjemnie się patrzy.

2

Zobaczysz jeszcze James będzie się bił z Neymarem o ZP. W mojej opinii to piłkarz zdecydowanie lepszy od wymienionych przez ciebie piłkarzy. Szkoda tylko, że gra w Realu bo śmiało wymieniłbym go na Douglasa :)

2

W jednym roku koleś być może rujnuje kariery dwóm zawodnikom. To nie jest normalne. Za takie brutalne faule powinny być bardzo długie kary zawieszenia. To nie jest piłka nożna. Coś takiego to się do jakiś walk ulicznych nadaje.
Mam nadzieje, że Rafinha wróci jak najszybciej jak się da bo to mógł być jego sezon, ale jeden idiota niszczy wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?