O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 27
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ktoś leci na mecz Barcy z Osasuną ?

0

Mam 2 bilety na Barcelona-Osasuna ,niestety plany mi się zmieniły i nie moge lecieć dlatego chce sprzedać.ktoś chętny ?

0

Mam 2 bilety na ten mecz,niestety plany mi się zmieniły i nie moge lecieć, ktoś chętny ?

0

Fatima88

Jeśli Ci się tak podoba gra realu to przerzuć się na ich kibica:) oni moga sobie wygrywac nawet po 20-0 ,ale z Barca jak narazie to nawet 1 bramki nie potrafią strzelić :)

0

furia czym się jarasz? ile było Barca-real ? PIĄTECZKA :)

Zobacz wszystkie

0

Czy z Messim czy bez Leo Barca powinna to wygrać bo po prostu jest lepsza,ale wiadomo jaki futbol jest nieprzewidywalny ...

0

domciu

Żal mi Cie,nie zamieniaj sie w kibiców realu ,którzy piszą ,że Barcie rywale odpuszczają

0

"Gdyby mnie coś takiego spotkało, to bym nie wytrzymał i go znokautował" - powiedział po spotkaniu Zlatan Ibrahimović

Zlatan to jest dopiero cwaniaczek ;d

0

Przemo95

Weź lepiej idź oglądać bajki ,jak BARCA wygra jakiś mecz to będziesz się jarał jak to oni wspaniale grają,żal mi takich"kibiców suksesu"

0

"Drodzy kochani kibice realu"

Zapraszam na ta strone po GD wtedy już nie będzie wam do śmiechu.Nie rozumiem was co roku dostajecie baty a sadzicie sie jakbyście byli zajebiści ,z Barcą to nawet we fifie nie wygracie ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?