0

Ktoś leci na mecz Barcy z Osasuną ?

0

Mam 2 bilety na Barcelona-Osasuna ,niestety plany mi się zmieniły i nie moge lecieć dlatego chce sprzedać.ktoś chętny ?

0

Mam 2 bilety na ten mecz,niestety plany mi się zmieniły i nie moge lecieć, ktoś chętny ?

0

Fatima88

Jeśli Ci się tak podoba gra realu to przerzuć się na ich kibica:) oni moga sobie wygrywac nawet po 20-0 ,ale z Barca jak narazie to nawet 1 bramki nie potrafią strzelić :)

0

furia czym się jarasz? ile było Barca-real ? PIĄTECZKA :)

0

świetna wiadomość :D

0

Ma ktoś mecz ze Sociedad do pobrania PL ???

0

PORAŻKA.

0

hahahahha !!!!!!! nie wytrzymam zaraz !!!!!! KIBICE REALU PO PORAŻCE W BARCELONIE 5-0 powinniście siedzieć cicho !! a nie jeszcze się cwaniaczycie jacy to wy dobrzy jesteście ... normalnie porażka .......

0

Aż tak im się śpieszy do porażki ... ?

0

0

Ozil dobry grajek .... ,ale porównując go z Iniesty oczywistą oczywistością jest,że lepszy jest piłkarz Barcy :)

0

"Drodzy kochani kibice realu"

Zapraszam na ta strone po GD wtedy już nie będzie wam do śmiechu.Nie rozumiem was co roku dostajecie baty a sadzicie sie jakbyście byli zajebiści ,z Barcą to nawet we fifie nie wygracie ;d

0

hahah nie wiem czy płakac czy sie smiać,zamiast 2-0 jest 1-1 ,BRAWO SĘDZIOWIE :)

0

domciu

Żal mi Cie,nie zamieniaj sie w kibiców realu ,którzy piszą ,że Barcie rywale odpuszczają

0

Busquets w 1 składzie = 3 pkt ;D

0

Ramossss-czym Ty się jarasz?

a co do posiadania piłki to niech Twór real wymieni chociaż 6 podań pod bramką Barcy ...

Ciesz się póki możesz bo pod koniec listopada(GD) znowu będziesz płakał i się zastanawiał kiedy real wreszcie strzeli bramke Barcelonie,bo Malaga czy Deportivo to nie Barca chłopcze:)

0

Przemo95

Weź lepiej idź oglądać bajki ,jak BARCA wygra jakiś mecz to będziesz się jarał jak to oni wspaniale grają,żal mi takich"kibiców suksesu"

0

ETO'O - wróć !!!

0

gdzie można kupić taki szalik ??????

0

Ale widły :D

0

no raczej, jeszcze kupić torresa,drogbe,robbena,rasiaka i bedziemygrali ustawieniem 1-2-3-5 :)

0

Iniesta zajebiście cyka,ale musiałbym potrenowac strzały,bo za mało strzela bramek,ma małą skutecznośc

A co do Villi to może by tak wymiana VILLA-ETO'O :d

0

Czy z Messim czy bez Leo Barca powinna to wygrać bo po prostu jest lepsza,ale wiadomo jaki futbol jest nieprzewidywalny ...

0

niech sobie te "przeprosiny" wsadzi głęboko i szeroko . koślok zasrany

0

Villa niech zejdzie bo on piłki w ogóle nie dotyka ... :)

0

"Gdyby mnie coś takiego spotkało, to bym nie wytrzymał i go znokautował" - powiedział po spotkaniu Zlatan Ibrahimović

Zlatan to jest dopiero cwaniaczek ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?