Blaugranafans
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostrów Wielkopolski
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś leci na mecz Barcy z Osasuną ?
0
Mam 2 bilety na Barcelona-Osasuna ,niestety plany mi się zmieniły i nie moge lecieć dlatego chce sprzedać.ktoś chętny ?
0
Mam 2 bilety na ten mecz,niestety plany mi się zmieniły i nie moge lecieć, ktoś chętny ?
0
Fatima88
Jeśli Ci się tak podoba gra realu to przerzuć się na ich kibica:) oni moga sobie wygrywac nawet po 20-0 ,ale z Barca jak narazie to nawet 1 bramki nie potrafią strzelić :)
0
furia czym się jarasz? ile było Barca-real ? PIĄTECZKA :)
0
świetna wiadomość :D
0
Ma ktoś mecz ze Sociedad do pobrania PL ???
0
PORAŻKA.
0
hahahahha !!!!!!! nie wytrzymam zaraz !!!!!! KIBICE REALU PO PORAŻCE W BARCELONIE 5-0 powinniście siedzieć cicho !! a nie jeszcze się cwaniaczycie jacy to wy dobrzy jesteście ... normalnie porażka .......
0
Aż tak im się śpieszy do porażki ... ?
0
http://pl-sport.tv/
0
Ozil dobry grajek .... ,ale porównując go z Iniesty oczywistą oczywistością jest,że lepszy jest piłkarz Barcy :)
0
"Drodzy kochani kibice realu"
Zapraszam na ta strone po GD wtedy już nie będzie wam do śmiechu.Nie rozumiem was co roku dostajecie baty a sadzicie sie jakbyście byli zajebiści ,z Barcą to nawet we fifie nie wygracie ;d
0
hahah nie wiem czy płakac czy sie smiać,zamiast 2-0 jest 1-1 ,BRAWO SĘDZIOWIE :)
0
domciu
Żal mi Cie,nie zamieniaj sie w kibiców realu ,którzy piszą ,że Barcie rywale odpuszczają
0
Busquets w 1 składzie = 3 pkt ;D
0
Ramossss-czym Ty się jarasz?
a co do posiadania piłki to niech Twór real wymieni chociaż 6 podań pod bramką Barcy ...
Ciesz się póki możesz bo pod koniec listopada(GD) znowu będziesz płakał i się zastanawiał kiedy real wreszcie strzeli bramke Barcelonie,bo Malaga czy Deportivo to nie Barca chłopcze:)
0
Przemo95
Weź lepiej idź oglądać bajki ,jak BARCA wygra jakiś mecz to będziesz się jarał jak to oni wspaniale grają,żal mi takich"kibiców suksesu"
0
ETO'O - wróć !!!
0
gdzie można kupić taki szalik ??????
0
Ale widły :D
0
no raczej, jeszcze kupić torresa,drogbe,robbena,rasiaka i bedziemygrali ustawieniem 1-2-3-5 :)
0
Iniesta zajebiście cyka,ale musiałbym potrenowac strzały,bo za mało strzela bramek,ma małą skutecznośc
A co do Villi to może by tak wymiana VILLA-ETO'O :d
0
Czy z Messim czy bez Leo Barca powinna to wygrać bo po prostu jest lepsza,ale wiadomo jaki futbol jest nieprzewidywalny ...
0
niech sobie te "przeprosiny" wsadzi głęboko i szeroko . koślok zasrany
0
Villa niech zejdzie bo on piłki w ogóle nie dotyka ... :)
0
"Gdyby mnie coś takiego spotkało, to bym nie wytrzymał i go znokautował" - powiedział po spotkaniu Zlatan Ibrahimović
Zlatan to jest dopiero cwaniaczek ;d