BlendziorMLKV
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KanwikBlancos nie wszystko ale w głównej mierze
0
@diabito ogólnie z wygranego klasyku nie powinno się cieszyć, tylko kibice realu jak 1:0 wygrają mogą
8
@Mucha1992 w lm potrzebuje szczęścia a głupi ma szczęście
2
@AmigoBlancos 1. Pozamiatał ligę bo Atletico i Barcelona miały kryzys
2. Szejki uja grają przecież
3.Prawda wygrał to i to ale grą nie powalał a w LM mieli dużo szczęścia
0
@Sau_Ron co wy wszyscy macie z tym realem śmiesznym? Nie są wcale aż tacy dobrzy, zwłaszcza na krajowym podwórku. Jeszcze pisanie że wygrana barcy byłaby niespodzianką...
0
@supraomnes1 Barcelona odjedzie reszcie
0
@AmigoBlancos a do niedawna wszyscy chcieli sprzedania Benzemy
0
@MrCental La ligi i tak nie wygramy bo wielki, potężny real xd mam nadzieję że w lidze się chociaż utrzymamy
1
@tomek8756 karne powinny być powtórzone !!!1!!
3
@kejdzi dlaczego niby Barcelona ma nic nie wygrać?
0
@Medium Lech to nie Legła
0
@trolownik dlatego że wygrywał 3 lm z rzędu czy grał lepiej. Jakby real kupił jakiegoś gikiewicza na ławkę i miałby teraz 5 lm to też byłby to top wśród bramkarzy?
1
@AmigoBlancos dobra to top 5
3
@AmigoBlancos barceloński Alba włochacza zjada na śniadanie chociażby
6
@AmigoBlancos Być może jeden z dziesięciu najlepszych
0
@Katalonbar "mentalu"
0
@marcin62 I gdzie napisał że mają być obowiązkowe?
0
@paweldunajecfcb oby nie
0
@Herato bo się skończył