0

@KanwikBlancos nie wszystko ale w głównej mierze

0

@diabito ogólnie z wygranego klasyku nie powinno się cieszyć, tylko kibice realu jak 1:0 wygrają mogą

8

@Mucha1992 w lm potrzebuje szczęścia a głupi ma szczęście

2

@AmigoBlancos 1. Pozamiatał ligę bo Atletico i Barcelona miały kryzys
2. Szejki uja grają przecież
3.Prawda wygrał to i to ale grą nie powalał a w LM mieli dużo szczęścia

0

@Sau_Ron co wy wszyscy macie z tym realem śmiesznym? Nie są wcale aż tacy dobrzy, zwłaszcza na krajowym podwórku. Jeszcze pisanie że wygrana barcy byłaby niespodzianką...

0

@supraomnes1 Barcelona odjedzie reszcie

0

@AmigoBlancos a do niedawna wszyscy chcieli sprzedania Benzemy

0

@MrCental La ligi i tak nie wygramy bo wielki, potężny real xd mam nadzieję że w lidze się chociaż utrzymamy

1

@tomek8756 karne powinny być powtórzone !!!1!!

3

@kejdzi dlaczego niby Barcelona ma nic nie wygrać?

0

@Medium Lech to nie Legła

0

@trolownik dlatego że wygrywał 3 lm z rzędu czy grał lepiej. Jakby real kupił jakiegoś gikiewicza na ławkę i miałby teraz 5 lm to też byłby to top wśród bramkarzy?

1

@AmigoBlancos dobra to top 5

3

@AmigoBlancos barceloński Alba włochacza zjada na śniadanie chociażby

6

@AmigoBlancos Być może jeden z dziesięciu najlepszych

0

@Katalonbar "mentalu"

0

@marcin62 I gdzie napisał że mają być obowiązkowe?

0

0

@Herato bo się skończył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?