Chyba opuścił? Przy pierwszej akcji nie zablokował dośrodkowania, ale to obrońcy nie wybili tejpj piłki, moim zdaniem powinni. Drugiej nie widzialem zbytnio jego winy, za duzo bylo tam chaosu
Kapustka pokazal sie w ciagu tych kilku miesiecy w reprezentacji lepiej niz inni "mlodzi i utalentowanii" Zielinski, Linnety czy Żyro... swietnie gra, troche doswiadczenia i moze byc z niego perełka
A)moze ale kto na zastepstwo?
B)ano racja
C)Jedza tak, Grosik srednio, Cionek... moim zdaniem to nie byla pozycja zbytnio dla niego, a przy 2 bramce byl tez sporo winny
D)no duzo szumu o zwykly mecz
Szczerze nikt niegral na 100 pro, bo obawiali sie kontuzji. Ale fakt faktem o ile o środek i atak mozna zrozumieć, ten strach i nieefektywnosc, to obrona zawiodla. Glik walczyl,ale bledy Pazdana sprawily, ze dostalismy kubel zimnej wody.
Jest taki na YT filmik, ktorego jakos nie polubilem - 2och gosci, takich mlodych nasmiewa sie z Polskiej reprezentacjii i gada o kompromintacjii... będę szczery, zwyciestwo byloby fajne, ale ogolnie nie ma co plakac, no chyba ze na bilety sie wydalo :D
Po meczu moje refleksje (mozna sie nie zgodzic):
- Szczesny pokazal ze ma duzy refleks i powinien byc nr 1, choc nie przekreslam Fabiana jeszcze
-Pazdan... mam wrazenie, ze przez gre w Legii i zmianę pozycji (z ŚO na DMF) w reprezentacjii popelnia błędy dosyc powazne. Jest wspolwinny 1 bramki, nawet nje skoczyl by ja wybic, jakby nie czuł ze za nim jest Holender. Ale ogolnie Pirania wciaz ma duze szanse na gre, choc musi sie postarać. Glik nietykalny :)
-Boki... Piszczek nie byl tragiczny, ale notowal straty i ciezko było mu walczyspc z szybszymi Holendrami. Jędza był bdb, pod koniec zdarzaly sie bledy w komunikacjii, ale nw czy to bardziej Jego wina czy kolegów, ktorzy slabo dogrywali pilkę.
-Pomoc jakas niewidoczna, duzo strat, malo kreCji w środku. Kuba ładnie pilke rozgrywał i dopoki grał wszystko szlo plunniej, a Grosik jak zwykle, choc mlodszy obronca Holandii dawal sobie rade z jego rajdami, momentami mogl czesciej dogrywac pilke do napastnikow
-atak... Lewy atakowany, a Milik troche slabszy niz zwykle, mial malo miejsca. Szkoda tej 1szej sytuacjii. Wśród zmienników na plus Kapustka, ktory ozywil pressing i walczyl o pilkę, Linnety slabo, mimo szumu o jego talencie mnie nie przekonal
POZDRO
A Bellerin podobno nie chce przechodzic do Nas, zreszta Arsene Kidnaper zarząda horrendalnej kworpty za niego. Jakos to dziwne, ze jak oni nam kradna zawodnikow lub sprzedają po kwotach astronomicznyc (Fabregas), a My im zawsze tanio (Sanchez)
Watpie zeby chcial wrocic, tym bardziej ze ma negatywna opinie wsrod kibicow.Mial duzo minut w teamie, ale chcial koniecznie wypchnac Xaviego i Iniestę ze skladu
Teoche nielogicznie to ujales - choc Mascherano jest mocnym punktem w obronie to jest nietykalny... a to ze zadko inny stoper gra przez to tylko świadczy o Jego przydatnosci. Nie mamy zbyt wielu solidnych obrońców, zzwlaszcza po odejsciu kpt. Puyola, Mathieu, Vermaelen i Bartra sa mniej pewni niz "Szef"
Mascherano wciaz pelni wazne funkcję w obronie Barcy, podobnie jak .Alves.
Gdyby Dani miał odejsc, pogodzilbym sie z tym, ale pod warunkiem, ze bedziemy mieli zastępcę na PO. "Szef" jest nietykalny
Jakis dziwny ten artykul, 1 polowa Real, ale w drugiej Atletico dominowalo, po zdobyciu gola rowniez, grozne akcje Realu to wiekszosci te, ktore byly przed polem karnym i byly natychmiast blokowane, prawie zadnych 1x1. W dogrywce obie strony byly przemeczone, dziwie sie ze Simeone wpuscil na koniec tego zawodnika z Ghany, ktory wyraznie nie mial doswiadczenia. Wg mnie Atleti bylo lepsze
0
Chyba opuścił? Przy pierwszej akcji nie zablokował dośrodkowania, ale to obrońcy nie wybili tejpj piłki, moim zdaniem powinni. Drugiej nie widzialem zbytnio jego winy, za duzo bylo tam chaosu
0
Xd Ok, Prawy Obrońca ;-)
1
Kapustka pokazal sie w ciagu tych kilku miesiecy w reprezentacji lepiej niz inni "mlodzi i utalentowanii" Zielinski, Linnety czy Żyro... swietnie gra, troche doswiadczenia i moze byc z niego perełka
0
A)moze ale kto na zastepstwo?
B)ano racja
C)Jedza tak, Grosik srednio, Cionek... moim zdaniem to nie byla pozycja zbytnio dla niego, a przy 2 bramce byl tez sporo winny
D)no duzo szumu o zwykly mecz
1
Szczerze nikt niegral na 100 pro, bo obawiali sie kontuzji. Ale fakt faktem o ile o środek i atak mozna zrozumieć, ten strach i nieefektywnosc, to obrona zawiodla. Glik walczyl,ale bledy Pazdana sprawily, ze dostalismy kubel zimnej wody.
0
Zgadzam sie, gdyby to byl mecz na EU.rO to wygrali byśmy. Nasi nie chcieli poprostu zlapac kontuzjii, a Lewy zwlaszxza byl poniewierany niemilosiernie
3
Jest taki na YT filmik, ktorego jakos nie polubilem - 2och gosci, takich mlodych nasmiewa sie z Polskiej reprezentacjii i gada o kompromintacjii... będę szczery, zwyciestwo byloby fajne, ale ogolnie nie ma co plakac, no chyba ze na bilety sie wydalo :D
Po meczu moje refleksje (mozna sie nie zgodzic):
- Szczesny pokazal ze ma duzy refleks i powinien byc nr 1, choc nie przekreslam Fabiana jeszcze
-Pazdan... mam wrazenie, ze przez gre w Legii i zmianę pozycji (z ŚO na DMF) w reprezentacjii popelnia błędy dosyc powazne. Jest wspolwinny 1 bramki, nawet nje skoczyl by ja wybic, jakby nie czuł ze za nim jest Holender. Ale ogolnie Pirania wciaz ma duze szanse na gre, choc musi sie postarać. Glik nietykalny :)
-Boki... Piszczek nie byl tragiczny, ale notowal straty i ciezko było mu walczyspc z szybszymi Holendrami. Jędza był bdb, pod koniec zdarzaly sie bledy w komunikacjii, ale nw czy to bardziej Jego wina czy kolegów, ktorzy slabo dogrywali pilkę.
-Pomoc jakas niewidoczna, duzo strat, malo kreCji w środku. Kuba ładnie pilke rozgrywał i dopoki grał wszystko szlo plunniej, a Grosik jak zwykle, choc mlodszy obronca Holandii dawal sobie rade z jego rajdami, momentami mogl czesciej dogrywac pilke do napastnikow
-atak... Lewy atakowany, a Milik troche slabszy niz zwykle, mial malo miejsca. Szkoda tej 1szej sytuacjii. Wśród zmienników na plus Kapustka, ktory ozywil pressing i walczyl o pilkę, Linnety slabo, mimo szumu o jego talencie mnie nie przekonal
POZDRO
0
Tak po prawdzie ojciec Leo tez jest problemem, wiecznie naciska na podwyzki dla Leo i nieraz szntazowal Barce za jego plecami
1
Nie mamy PO a wy gadacie o Pogbie.... ja bym wzmocnil obrobę wpierw
0
Wtedy to byl rekors transferowy za prawego obronce, dzis conajwyzej okazja :) Dani to swietny pilkarz i -jesli odchodzi- nalezy mu sie szacunek :D♡
0
Jak prawie wszyscy.......
0
A Bellerin podobno nie chce przechodzic do Nas, zreszta Arsene Kidnaper zarząda horrendalnej kworpty za niego. Jakos to dziwne, ze jak oni nam kradna zawodnikow lub sprzedają po kwotach astronomicznyc (Fabregas), a My im zawsze tanio (Sanchez)
0
Hm acha, czyli byl juz nasz, to by sienzgadzalom, thx :)
0
Tak, zgadzam sie , tyle ze jak powiedziales byl narwany i koniecznie probowal wepchnac sie domskladu, co bylo nierealne wowczas
0
Hehehehe taaak xd to jest pewne
0
David Villa byl juz naszym zawodnikiem? Pewnie kontraktowo na nowy sezon
0
Naprawde geniusz z ciebie, 0 szacunku dla takiego zawodnika
0
Watpie zeby chcial wrocic, tym bardziej ze ma negatywna opinie wsrod kibicow.Mial duzo minut w teamie, ale chcial koniecznie wypchnac Xaviego i Iniestę ze skladu
0
Teoche nielogicznie to ujales - choc Mascherano jest mocnym punktem w obronie to jest nietykalny... a to ze zadko inny stoper gra przez to tylko świadczy o Jego przydatnosci. Nie mamy zbyt wielu solidnych obrońców, zzwlaszcza po odejsciu kpt. Puyola, Mathieu, Vermaelen i Bartra sa mniej pewni niz "Szef"
0
Szczerze powiem to D i B. Z B pamietam filmik, z najnardziej perspektywistycznymi młodymi zawodnikami, czyli do 21. Roku. A z D mecze LM i kilka w BPL
0
Mascherano wciaz pelni wazne funkcję w obronie Barcy, podobnie jak .Alves.
Gdyby Dani miał odejsc, pogodzilbym sie z tym, ale pod warunkiem, ze bedziemy mieli zastępcę na PO. "Szef" jest nietykalny
0
James a Vermaelen... ladne porównanie. Bake gral calkiem niezle, ale moim zdaniem najlepsi byli Koke, Carrasco. Z Realu - chyba wlasnie Bale.
0
Forma siadla na ten moment, a Real w zasadzie tez niewiele pokazał
0
Jakis dziwny ten artykul, 1 polowa Real, ale w drugiej Atletico dominowalo, po zdobyciu gola rowniez, grozne akcje Realu to wiekszosci te, ktore byly przed polem karnym i byly natychmiast blokowane, prawie zadnych 1x1. W dogrywce obie strony byly przemeczone, dziwie sie ze Simeone wpuscil na koniec tego zawodnika z Ghany, ktory wyraznie nie mial doswiadczenia. Wg mnie Atleti bylo lepsze
0
Zgadzam sie ze Po odejsciu Simeone raxzej szybko upadnie, ale wczoraj wg mnie Atleti bylo lepsze od Realu
0
Never, 1 gol to nic nienznaczy, tym bardziej karniak
0
Mogl sie kapnac ze prawie wszycpscy wala podobnie w te sama strone
0
Fuks, fuls fuks fuks fuks ... szkoda Atletico, #szacunek
0
Ja tez hie.
0
KARNE . . . Jejku