0

Chyba opuścił? Przy pierwszej akcji nie zablokował dośrodkowania, ale to obrońcy nie wybili tejpj piłki, moim zdaniem powinni. Drugiej nie widzialem zbytnio jego winy, za duzo bylo tam chaosu

0

Xd Ok, Prawy Obrońca ;-)

1

Kapustka pokazal sie w ciagu tych kilku miesiecy w reprezentacji lepiej niz inni "mlodzi i utalentowanii" Zielinski, Linnety czy Żyro... swietnie gra, troche doswiadczenia i moze byc z niego perełka

0

A)moze ale kto na zastepstwo?
B)ano racja
C)Jedza tak, Grosik srednio, Cionek... moim zdaniem to nie byla pozycja zbytnio dla niego, a przy 2 bramce byl tez sporo winny
D)no duzo szumu o zwykly mecz

1

Szczerze nikt niegral na 100 pro, bo obawiali sie kontuzji. Ale fakt faktem o ile o środek i atak mozna zrozumieć, ten strach i nieefektywnosc, to obrona zawiodla. Glik walczyl,ale bledy Pazdana sprawily, ze dostalismy kubel zimnej wody.

0

Zgadzam sie, gdyby to byl mecz na EU.rO to wygrali byśmy. Nasi nie chcieli poprostu zlapac kontuzjii, a Lewy zwlaszxza byl poniewierany niemilosiernie

3

Jest taki na YT filmik, ktorego jakos nie polubilem - 2och gosci, takich mlodych nasmiewa sie z Polskiej reprezentacjii i gada o kompromintacjii... będę szczery, zwyciestwo byloby fajne, ale ogolnie nie ma co plakac, no chyba ze na bilety sie wydalo :D
Po meczu moje refleksje (mozna sie nie zgodzic):
- Szczesny pokazal ze ma duzy refleks i powinien byc nr 1, choc nie przekreslam Fabiana jeszcze
-Pazdan... mam wrazenie, ze przez gre w Legii i zmianę pozycji (z ŚO na DMF) w reprezentacjii popelnia błędy dosyc powazne. Jest wspolwinny 1 bramki, nawet nje skoczyl by ja wybic, jakby nie czuł ze za nim jest Holender. Ale ogolnie Pirania wciaz ma duze szanse na gre, choc musi sie postarać. Glik nietykalny :)
-Boki... Piszczek nie byl tragiczny, ale notowal straty i ciezko było mu walczyspc z szybszymi Holendrami. Jędza był bdb, pod koniec zdarzaly sie bledy w komunikacjii, ale nw czy to bardziej Jego wina czy kolegów, ktorzy slabo dogrywali pilkę.
-Pomoc jakas niewidoczna, duzo strat, malo kreCji w środku. Kuba ładnie pilke rozgrywał i dopoki grał wszystko szlo plunniej, a Grosik jak zwykle, choc mlodszy obronca Holandii dawal sobie rade z jego rajdami, momentami mogl czesciej dogrywac pilke do napastnikow
-atak... Lewy atakowany, a Milik troche slabszy niz zwykle, mial malo miejsca. Szkoda tej 1szej sytuacjii. Wśród zmienników na plus Kapustka, ktory ozywil pressing i walczyl o pilkę, Linnety slabo, mimo szumu o jego talencie mnie nie przekonal
POZDRO

0

Tak po prawdzie ojciec Leo tez jest problemem, wiecznie naciska na podwyzki dla Leo i nieraz szntazowal Barce za jego plecami

1

Nie mamy PO a wy gadacie o Pogbie.... ja bym wzmocnil obrobę wpierw

0

Wtedy to byl rekors transferowy za prawego obronce, dzis conajwyzej okazja :) Dani to swietny pilkarz i -jesli odchodzi- nalezy mu sie szacunek :D♡

0

Jak prawie wszyscy.......

0

A Bellerin podobno nie chce przechodzic do Nas, zreszta Arsene Kidnaper zarząda horrendalnej kworpty za niego. Jakos to dziwne, ze jak oni nam kradna zawodnikow lub sprzedają po kwotach astronomicznyc (Fabregas), a My im zawsze tanio (Sanchez)

0

Hm acha, czyli byl juz nasz, to by sienzgadzalom, thx :)

0

Tak, zgadzam sie , tyle ze jak powiedziales byl narwany i koniecznie probowal wepchnac sie domskladu, co bylo nierealne wowczas

0

Hehehehe taaak xd to jest pewne

0

David Villa byl juz naszym zawodnikiem? Pewnie kontraktowo na nowy sezon

0

Naprawde geniusz z ciebie, 0 szacunku dla takiego zawodnika

0

Watpie zeby chcial wrocic, tym bardziej ze ma negatywna opinie wsrod kibicow.Mial duzo minut w teamie, ale chcial koniecznie wypchnac Xaviego i Iniestę ze skladu

0

Teoche nielogicznie to ujales - choc Mascherano jest mocnym punktem w obronie to jest nietykalny... a to ze zadko inny stoper gra przez to tylko świadczy o Jego przydatnosci. Nie mamy zbyt wielu solidnych obrońców, zzwlaszcza po odejsciu kpt. Puyola, Mathieu, Vermaelen i Bartra sa mniej pewni niz "Szef"

0

Szczerze powiem to D i B. Z B pamietam filmik, z najnardziej perspektywistycznymi młodymi zawodnikami, czyli do 21. Roku. A z D mecze LM i kilka w BPL

0

Mascherano wciaz pelni wazne funkcję w obronie Barcy, podobnie jak .Alves.
Gdyby Dani miał odejsc, pogodzilbym sie z tym, ale pod warunkiem, ze bedziemy mieli zastępcę na PO. "Szef" jest nietykalny

0

James a Vermaelen... ladne porównanie. Bake gral calkiem niezle, ale moim zdaniem najlepsi byli Koke, Carrasco. Z Realu - chyba wlasnie Bale.

0

Forma siadla na ten moment, a Real w zasadzie tez niewiele pokazał

0

Jakis dziwny ten artykul, 1 polowa Real, ale w drugiej Atletico dominowalo, po zdobyciu gola rowniez, grozne akcje Realu to wiekszosci te, ktore byly przed polem karnym i byly natychmiast blokowane, prawie zadnych 1x1. W dogrywce obie strony byly przemeczone, dziwie sie ze Simeone wpuscil na koniec tego zawodnika z Ghany, ktory wyraznie nie mial doswiadczenia. Wg mnie Atleti bylo lepsze

0

Zgadzam sie ze Po odejsciu Simeone raxzej szybko upadnie, ale wczoraj wg mnie Atleti bylo lepsze od Realu

0

Never, 1 gol to nic nienznaczy, tym bardziej karniak

0

Mogl sie kapnac ze prawie wszycpscy wala podobnie w te sama strone

0

Fuks, fuls fuks fuks fuks ... szkoda Atletico, #szacunek

0

Ja tez hie.

0

KARNE . . . Jejku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?