Moze i masz racje. Ale kazdy twierdzi, ze jesli nie wyjdzie z inicjatywą, nie bedzie pewny w meczu i nie zdąży pokazac co potrafi, to nie udowoni ze jest lepszy od Tello, Bojana czy Deulofeu.
On juz w 2012 w trakcie Euro, jak zauwazyl nawet komentator, gdy Hiszpanie grali piekną Tiki Takę, Torrez nie potrafił grać zbytnio wspolnie z kolegami. Pobyt w Chelsea, ogolnie w Anglii, kontuzje i brak gry sprawily ze dzis niezbyt jest dobrym zawodnikiem dla szerokiej kadry Barcy
Warto napomniec, ze mimo wszystko sporo osiagnal w sferze klubowej i przede wszystkim w naeodowej i ma staths gwiazdy (?) Wiec niemałą pensje bedzie nasz kosztowal w porownaniu do Nolito. Lavezzi był chętny i jest zdecydowanielepszym zawodnikiem niz Torrez dzis
Wiem ze moze grac jak PO, tylko ze za malo gra, co zreszta sam zauważyłeś, przez co widac jego brak pewnosci siebie na boisku. Naprawde powinien dostawac wiecej minut z ławki, bo szczerze zmarnuje się. Juz 2 lata temu... tak, pamietam i jego gre w rezerwach, ma talent. Ale musi grac. Zamiast tego szanse dostaje Vermaelen, ktory co chwila lapie kontuzje.
Bartra chce przede wszystkim grać regularnie, by dostać powołanie i szanse gry w reprezentacji na EURO. Szczerze dobrze go rozumiem, ale i Ty masz rację - Mascherano Pique i Vermaelen to trochę ryzykowna sprawa, choc jest jeszcze Mathieu.
Zgadzam się, choć dobrze by było gdybyśmy mieli zawodnikow grajacych na przynajmnie 2 pozycjach w obronie, tak jak np. Puyol (wiem, ze nie nowy przyklad), ktory mogl grac tez na PO, czy teraz Mathieu SO i LO, choć jako lewy obr, gra słabiej niz pare lat temu
W składzie os sezonu 11/12 na ataku grać mogli Messi, Pedro, Villa, Sanchez Cesc, Tello i ew. Cuenca, ale nie pamietam zbytnio jego gry. Rywalizacja w ataku była ogromna.
Zastąpić Xaviego... troche dziwnie to brzmi, ale ogolnie Ivan jest dobrym zawodnikiem. Rozni sie od Xaviego w wielu kwestiach, ale ogolnie na pewno nie mozna mu zarzucić ze sie leni.
Przeczytalem przed chwilą komentarze z roku 2012 na temat plotek o koszulce na nastepny sezon (wowczas nie wchodzilem na FcBarca.com). Naprawde tak glupie komentarze pisano? W stylu jedyne w czym jest od nas lepszy Real to to, ze maja podobne koszulki co sezon, a my co roku mamy gorsze...
Nie rozumiem jak mozna porównywac koszulki Fc Barcelony i Realu, przeciez ich sa biale, wiec co tu zmieniac?! Co sezon prawie kazdy klub ma inne koszulki, nw komu sie wowczas nie podobaly koszulki? Aktualne budza kontrowersje ale zeby wtedy??
0
Ja jestem raczej A tradycyjnym krojem. Staram sie nie patrzec na nie zbytnio pod katem podoba mi się/ nie podoba, w koncu liczy się klub
0
Troche nawiazuja do sezonu 10/11. Bardzo mi sie podobaja.
0
Mi tez, ale je uwielbiam i musze taką kupić gdzieś :)
0
Kasa kasa kasa... Gdyby to byl Football wybrałby Laincaster i prawdopodobny tytuł mistrza Anglii a nie Chin.
0
Wiesz to ze duzo biega i stara sie zabrac pilke to nadal nic nadzwczajnego.
0
Moze i masz racje. Ale kazdy twierdzi, ze jesli nie wyjdzie z inicjatywą, nie bedzie pewny w meczu i nie zdąży pokazac co potrafi, to nie udowoni ze jest lepszy od Tello, Bojana czy Deulofeu.
0
On juz w 2012 w trakcie Euro, jak zauwazyl nawet komentator, gdy Hiszpanie grali piekną Tiki Takę, Torrez nie potrafił grać zbytnio wspolnie z kolegami. Pobyt w Chelsea, ogolnie w Anglii, kontuzje i brak gry sprawily ze dzis niezbyt jest dobrym zawodnikiem dla szerokiej kadry Barcy
0
Warto napomniec, ze mimo wszystko sporo osiagnal w sferze klubowej i przede wszystkim w naeodowej i ma staths gwiazdy (?) Wiec niemałą pensje bedzie nasz kosztowal w porownaniu do Nolito. Lavezzi był chętny i jest zdecydowanielepszym zawodnikiem niz Torrez dzis
0
Ogolnie za MSN jest Munir, Rakitic i reszta
0
W innych stronach, angielskich, hiszpanskich tez wszyscy mysla podobnonie.
0
Co najwyzej, co najwyzej :)
0
Aha, dzieki za info, nie sledze zbytnio Włoskiej Piłki ;)
0
A czy jie gra w 2 lidze włoskiej??
0
Najlepiej zwalic na politykow XD Norwedzy dziś byli lepsi po prostu. Zresztą Szydlo byla chyba w 1szym czy 2 gim meczu, ktory wygralismy
1
Gdy je zakłada wierzy ze jest super, cos jak heros gdy zakłada pelerynę XD
A może po prostu myśli, ze jak zakłada te okulary to inni go nie widzą
0
Wiem ze moze grac jak PO, tylko ze za malo gra, co zreszta sam zauważyłeś, przez co widac jego brak pewnosci siebie na boisku. Naprawde powinien dostawac wiecej minut z ławki, bo szczerze zmarnuje się. Juz 2 lata temu... tak, pamietam i jego gre w rezerwach, ma talent. Ale musi grac. Zamiast tego szanse dostaje Vermaelen, ktory co chwila lapie kontuzje.
0
Dobrze ze mamy takich zawodników
0
Bartra chce przede wszystkim grać regularnie, by dostać powołanie i szanse gry w reprezentacji na EURO. Szczerze dobrze go rozumiem, ale i Ty masz rację - Mascherano Pique i Vermaelen to trochę ryzykowna sprawa, choc jest jeszcze Mathieu.
0
Zgadzam się, choć dobrze by było gdybyśmy mieli zawodnikow grajacych na przynajmnie 2 pozycjach w obronie, tak jak np. Puyol (wiem, ze nie nowy przyklad), ktory mogl grac tez na PO, czy teraz Mathieu SO i LO, choć jako lewy obr, gra słabiej niz pare lat temu
0
Młodszych... przykłady, jesli mozna, na skrzydłowych? Z naszej szkółki?
0
3 zawodnikow z wyjsciowej 11 + rezerwy... tak, powinni być mistrzami
0
W składzie os sezonu 11/12 na ataku grać mogli Messi, Pedro, Villa, Sanchez Cesc, Tello i ew. Cuenca, ale nie pamietam zbytnio jego gry. Rywalizacja w ataku była ogromna.
2
Sanchez totoSanchez, ale mimo wszystko ma talent. Munir tez potrafi najprostrzą akcje.... ech. Sadze ze gorszym transferem i to duzo był Song
1
Zastąpić Xaviego... troche dziwnie to brzmi, ale ogolnie Ivan jest dobrym zawodnikiem. Rozni sie od Xaviego w wielu kwestiach, ale ogolnie na pewno nie mozna mu zarzucić ze sie leni.
0
Tez wolał ym go w składzie nz Munira
0
Zgadzam się z Tobą. Powinni sprzedac Munira lub Sandro (albo oboje)
0
Taaa ja również :)
0
Przecieki o koszulkach na sezon 12/13. Mimo wszystko dziwna krytyka
0
Moja raczej normalna jest xd. Szary czlowiek jestem
0
Przeczytalem przed chwilą komentarze z roku 2012 na temat plotek o koszulce na nastepny sezon (wowczas nie wchodzilem na FcBarca.com). Naprawde tak glupie komentarze pisano? W stylu jedyne w czym jest od nas lepszy Real to to, ze maja podobne koszulki co sezon, a my co roku mamy gorsze...
Nie rozumiem jak mozna porównywac koszulki Fc Barcelony i Realu, przeciez ich sa biale, wiec co tu zmieniac?! Co sezon prawie kazdy klub ma inne koszulki, nw komu sie wowczas nie podobaly koszulki? Aktualne budza kontrowersje ale zeby wtedy??